Ubrusy na stoly

Vispronet® nabízí individuálně potištěné ubrusy, běhouny, potahy a návleky. Tyto výrobky lze použít jako stylovou dekoraci na eventy, výročí, oslavy, prezentace nebo na veletrhy. Ubrusy, běhouny a návleky jsou k dispozici ve standardních velikostech, ale také lze zvolit individuální rozměr. Jistě oceníte originalitu vlastního motivu, který Vám natiskneme. Použité materiály jsou odolné a zároveň vhodné pro použití v gastronomii. Chcete prodloužit životnost svému ubrusu? Použijte ochrannou desku, která jej uchrání před vlhkostí, nečistotám a jiným mechanickým vlivům. Obdélníkové, kulaté a čtvercové ubrusy máme nově k dispozici také ve stíratelné podobě – odpuzující vodu.

1. Ubrusy jako reklamní materiál
2. Vlastnosti potištěných ubrusů
3. Navrhněte si originální ubrusy online
4. Objednejte si ubrusy s doručením do druhého dne
5. Ubrusy na pivní stoly
6. Potisknuté ubrusy jako dekorativní prvek
7. Individuální design závěsů

Potištěné ubrusy - dekorace a reklama v jednom


Quadratische Tischdecke online gestalten & drucken Potištěné ubrusy patří mezi velmi nápadné reklamní nosiče používané v bezprostřední blízkosti zákazníků. Zároveň se jedná i o jedinečnou dekoraci. Vytvořte si originální poutače pro zvláštní příležitosti. Ubrusy s individuálním potiskem upoutají na každém večírku i eventu. Pokud si na ně necháte natisknout fotografii jubilanta, logo nebo text na přání, na ubrusech všechny motivy vždy vyzní velmi dobře. Ubrusy s logy nebo fotografiemi můžete čím dál častěji vidět v pivnicích, na veletrzích i výstavách.

Potištěné ubrusy mnoha velikostí - s nenáročnou údržbou


Individuálně potištěné ubrusy od Vispronet® jsou odolné, pratelné a jejich údržba je velmi snadná. Dodáváme je v různých standardních velikostech odpovídajících běžným rozměrům stolů i zhotovené na míru. Správný rozměr ubrusu zjistíte snadno tak, že k šířce a délce desky stolu přičtete vždy 40 cm.

Online objednat personalizované ubrusy na jakýkoli tvar stolu


U nás provádíme potisk ubrusů těchto tvarů:

 

 • • Hranatý ubrus (obdélníkový / čtvercový)


  Většina zákazníků má doma hranatý stůl. Udělejte si z něj pomocí originálního ubrusu slavnostní tabuli. Vispronet® Vám nabízí ubrusy obdélníkové i čtvercové.

  Tischdecken für Biertische online gestalten & drucken
 • • Kulatý ubrus


  Pokud si zvolíte správné motivy, stanou se z ubrusů na kulaté stoly krásné poutače u Vás doma, v kanceláři i dětském pokoji.

 • • Oválný ubrus


  Oválné ubrusy jsou zpravidla koncipovány na klasické konferenční stoly. Tento tvar ubrusu je však tou správnou volbou i tehdy, pokud doma máte oválný jídelní stůl.

 • • Ubrusy na pivní stoly


  Pořiďte si na běžné pivní stoly vlastní originální ubrusy. Vytvoříte tak jedinečnou atmosféru v kavárně, na terase i na veletrhu. Lemovky na ubrusy na pivní stoly máme v deseti různých barvách.

Tvorba vlastního designu ubrusů online


runde Tischdecken online gestalten & druckenChcete někoho překvapit personalizovaným ubrusem? Pokud svůj originální motiv teprve hledáte, pak se podívejte do našeho bezplatného programu Visprodesign®. Vytvořte si pomocí několika kliknutí perfektní ubrus zcela podle Vašich představ.

Nakombinujte si vlastní fotografie a individuální loga s předdefinovanými šablonami a bezplatnými cliparty. K ovládání programu nepotřebujete žádné speciální grafické znalosti. Do programu se dostanete přímo při konfiguraci produktu kliknutím na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“.

Vaší kreativitě žádné meze neklademe. Váš individuální ubrus si můžete vytvořit sami a to jen s minimálními náklady.

 

Objednat potištěný ubrus Overnight


Potištěné ubrusy od Vispronet® si můžete s naší extra rychlou službou obědnat během jediného pracovního dne. Stačí, když kliknete na dodací lhůtu „Overnight“. Pošlete-li nám Vaše bezchybná data k tisku do 9.00 hodin dopoledne, budte mít Vaše zboží k dispozici hned následující pracovní den. Vispronet® dodává ubrusy výhodně do různých zemí.

Individuálně potištěné ubrusy na pivní stoly


U Vispronet® se Vaše pivní stoly mohou díky individuálně potištěným ubrusům proměnit v jedinečné zázemí. Doplňte Vaše vybavení k pivním stolům o originální ubrusy podle Vašich požadavků. Na Vámi vybrané ubrusy Vám natiskneme motivy, které si sami navrhnete. Využijte příležitostí oslav i k propagaci Vaší reklamy - a proměňte každý stůl v nápadný a dekorativní poutač.

Ubrusy s vlastními motivy zaručují originalitu


Dekorative Tischläufer online gestalten & druckenU Vispronet® najdete veliký výběr ubrusů na stoly různých tvarů i velikostí. Při všech oslavách se Vaše individuálně potištěné ubrusy mohou stát velkou reklamní plochou.

Velké plochy stolů nabízejí velký prostor pro realizaci Vaší reklamy, např. propagaci firemního loga, nebo ztvárnění jakýchkoli kreativních motivů. Individualita nyní stojí ve středu zájmu a velkoplošné motivy natištěné zářivými barvami Vám zaručí, že bude Vaše reklama opravdu účinná. Individuální ubrusy lze použít kdekoli. Jednotlivě potěší jako dárek, v gastronomii se zase hodí jako skvělá a nepřehlédnutelná dekorace. Originální ubrusy můžete použít i jako skvělou dekoraci či reklamu na prezentační a konferenční stoly, nebo do výloh. Potištěné ubrusy od Vispronet® jsou ideální volbou všude tam, kde je poptávka po kreativním pojetí stolů s osobním nádechem.

Široké použití potištěných ubrusů - nejen pro reklamní účely


Individuálně potištěné ubrusy na stoly jsou nejen skvělé reklamní poutače, ale i vynikající dekorační prvky. Tyto potahy Vás přesvědčí nejen díky svým optickým přednostem, ale i díky své funkčnosti. Naše ubrusy jsou vyrobeny z polyesteru Multisol®, a proto jsou odolné, pratelné a nenáročné na údržbu. Z našich dekorativních ubrusů budete mít radost opravdu dlouho.

Všechny textilní ubrusy jsou po obvodu obroubené. Barvu lemovky si z naší nabídky můžete vybrat sami a tak ještě zvýšit individuální ztvárnění Vašich ubrusů. Kromě standardních velikostí ubrusů ve tvaru kruhu, oválu, obdélníku i čtverce Vám zhotovíme ubrusy i na míru. Vaše objednávka tak může dokonale odpovídat Vašim představám. Tyto extravagantní potahy můžete přizpůsobit libovolným příležitostem jako jsou večírky, jubilea, veletrhy, výstavy, nebo dlouhodobému používání na jednom místě.

Všechno ladí - až do nejmenšího detailu


Vorhänge online gestalten & drucken Když si koupíte ubrusy u Vispronet®, můžete sladit veškeré vybavení pivních stanů od A do Z. U nás si můžete nechat potisknout Vaše ubrusy kreativním způsobem zcela dle Vašich přání. Ve stejném designu můžete od nás mít i potištěné potahy na stoly a sedáky na lavice. Díky individuálním možnostem tisku můžete sladit vše do nejmenšího detailu. Tak se Vaše ubrusy stanou nejen nepřehlédnutelnými poutači, ale i jednotnou výzdobou celého prostoru. Harmonického dojmu celé oslavy dosáhnete i správně zvolenou grafikou vlajkových řetězců, stolních bannerů, textilních bannerů nebo židlí pro volný čas ve stejném stylu. Optimálním způsobem tak můžete prezentovat Vaši firmu, nebo třeba Váš klub. Individuálně potištěné ubrusy na stoly však jistě zabodují i při vesnických veselkách, městských slavnostech, zahradních párty nebo svatbách. Pokud chcete Váš event uspořádat originálně a pořídit si na něj perfektní vybavení, jste ve shopu Vispronet® na správné adrese.

Individuální design závěsů a dalších prvků


Individualizujte si nejen ubrusy. S Vispronet® můžete v jedinečné poutače proměnit celou řadu předmětů. Ve vlastním designu si u nás můžete nechat potisknout fototapety, prvky k sezení a dokonce i závěsy. Propůjčte Vašim prostorům jedinečný šarm nebo proměňte převlékací kabinky a dělící stěny v originální reklamní nosiče.