Prvky k sezení, nafukovací

Sedět a zároveň propagovat - díky nafukovacím prvkům k sezení od Vispronet® poutáte pozornost a Vaši zákazníci se mohou při jednání či návštěvě pohodlně posadit. Tyto prvky jsou ultra lehké a díky jejich mobilitě je lze použít kdekoli. Nafukovací taburet a válec lze až na místě nafouknout vzduchem a používat. Díky tomu jsou velice oblíbené jako eventový nabytek. Motiv dle Vašeho přání, reklama je natištěná a odolný potah, který je vyrobený z polyesteru. Nafukovací prvky k sezení můžete doplnit o nafukovací pulty od  Vispronet®. Potřebnou elektrickou vzduchovou pumpu si můžete objednat ve volitelném příslušenství. 

1. Sezení na nafukovacích produktech s reklamou
2. Možnosti použití
3. Servis a spokojenost zákazníků

Nafukovací sedací prvky propagují a zároveň poskytují pohodlí

Sitzhocker Air online gestalten & bestellenVytvořte si pohodlí a získejte zároveň možnost reklamy na nafukovacích reklamních produktech - perfektní a efektní řešení pro každou příležitost. Využití nalezne například ve vstupních prostorech, restauracích, knihovnách, čekárnách nebo na eventech – jako stolička k odpočinku. Motiv může být individuální a díky tomu získáte dokonalé reklamní médium. Obzvlášť praktické: po skončení akce lze tyto produkty snadno vyfouknout a díky tomu ušetříte prostor na skladování či přepravu.

Vispronet® nabízí nejen sedací prvky s individuálním potiskem, ale také další nafukovací produkty s reklamou,, které jsou zárukou toho, že budou na eventech a veletrzích nepřehlédnutelné. Všechny nafukovací produkty lze opatřit vlastním reklamním či jiným motivem (logo, fotografie, text) což je velice praktické a zároveň efektivní. Ve volitelném příslušenství od Vispronet®naleznete elektrickou vzduchovou pumpu či dvoučinnou ruční pumpu k nafukování.

Navrhněte si univerzální nafukovací prvky k sezení

aufblasbare Sitzzylinder Air selbst gestaltenPlážový bar musí být velice dobře promyšlený. Na konci každé letní sezóny musí mnoho organizátorů demontovat a uskladnit celé vybavení stánku. S nafukovacími prvky s vlastním natištěným motivem je skladování a přeprava velice snadná a bezproblémová. Stačí vyfouknout, složit a díky tomu vše zabere minimálně prostoru.

Využití naleznou v gastronomii, velice oblíbené jsou ve vstupních prostorech, kancelářích a na veletrzích. Nafukovací taburet je vhodná alternativa ke klasickým dřevěným či koženým taburetům. Díky jednoduchým krokům vytvoříte dokonalý prostor pro nové obchodní kontakty či jednání.

Díky našemu online grafickému programu Visprodesign®, který nabízíme našim zákazníkům zdarma,  můžete každý nafukovací prvek proměnit v jedinečné reklamní médium pomocí několika kliknutí. V prvním kroce si v našem e-shopu vyberete výrobek, který požadujete. Pokud máte tisková data hotová, nahrajete je po dokončení objednávky. Pokud si je budete vytvářet v našem programu, otevře se Vám šablona, do které si vytvoříte požadovaný motiv. Zde nabízíme zdarma k použití spousty obrázků, clipartů, můžete si zde napsat text nebo nahrát obrázek vlastní. Potah Vám plnoplošně potiskneme Vámi dodaným motivem. V objednávce si můžete zvolit termín dodání. Za příplatek nabízíme službu do "Druhého dne" či "Expres". Po dokončení objednávky Vám bude zboží dle Vašich požadavků doručeno na Vámi uvedenou adresu. aufblasbare  Promotion Counter Air selbst gestalten

Velký sortiment a prvotřídní servis u Vispronet®

Vedle klasických nafukovacích prvků k sezení Vám také nabízíme širokou nabídku ostatních nafukovacích produktů s vlastním motivem. Jedná se o nafukovací brány, nafukovací stany či pavilony nebo prezentační pulty. Pokud máte nějaké dotazy, nebo máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.