Prvky k sezení

Jednoduchý a zároveň účinný způsob reklamy: díky prvkům k sezení od Vispronet®! Jedná se o velice praktický a nenápadný reklamní nosič. Nabídněte svým hostům, zákazníkům pohodlné místo k sezení a díky tomu si všimnou i reklamního motivu na Vaše výrobky či služby. Nechte si natisknout reklamu na židle pro volný čas, na nafukovací produkty nebo na vaky k sezení. Objevte možnosti propagace: kostka k sezení nabízí místo pro 6 různých či stejných motivů. I podušky k sezení mohou být s natištěným vlastním motivem a tím získáte vhodný dárek či pozornost na rozdávání. Vybavte své akce šikovnými doplňky jako jsou židle, stoly lavice, taburety aj. a objednejte si je u nás s originálním natištěným motivem. Nabídka u Vispronet® je opravdu veliká.

1. Použití
2. Židle pro volný čas
3. Prvky k sezení
4. Nafukovací prvky k sezení
5. Vytvořit online grafiku v bezplatném programu Visprodesign®

Nechte si natisknout prvky k sezení – a to zcela individuálním motivem


Prvky k sezení, jako jsou například lehátka, kostky nebo nafukovací taburety, jsou velmi oblíbenými pomocníky na veletrzích, v barech, pivních zahrádkách, salonech nebo čekárnách. Chcete, aby Vaše reklama byla viděna právě na těchto místech? Popusťte uzdu své fantazie a objednejte si tyto produkty se svou reklamou. Naše prvky k sezení si můžete nechat online vytisknout s fotografií, logem Vaší firmy nebo s reklamním sloganem. Produkty zhotovujeme již od 1 kusu! Potištěné sedací prvky jsou řešením dva v jednom: získáte pohodlné sezení pro své zákazníky, návštěvníky nebo hosty a zároveň velmi moderní prvek s vlastní reklamou.

Kostky k sezení – hravá reklama a zároveň pohodlné sezení


Sitzwürfel gestalten & bedrucken Kostky a válce k sezení často naleznete na akcích, veletrzích nebo v čekárnách. Tvar kostky Vám umožňuje umístit grafiku na všech šest stran. Záleží jen na Vás, zda použijete celoplošný tisk obrázku, nebo jen na jednotlivé boky umístíte logo, fotografii nebo reklamní slogany. Pokud chcete s kostkou zažít také zábavu, nechte si na ni natisknout čísla od jedné do šesti a stačí již jen začít hrát. Další možností, jak zabavit Vaše návštěvníky je ta, že z kostek mohou stavět zeď, skládat je jako puzzle apod.

Sedací válce jsou obzvláště vhodné pro panorama motivy. Záleží již jen na Vás, zda si necháte potisknout spodní a horní část. Buďte kreativní a vytvořte si do Vašeho showroomu vtipný sedák jako plechovku nebo kmen stromu. Válce jsou nejen praktické k sezení, ale také Vám poslouží pro dekorativní účely. Vysoce kvalitní tisk přesvědčí zářivými barvami a dlouhou životností. Odolný povlak lze prát běžným způsobem. Vaši hosté, zákazníci nebo zaměstnanci si užijí na těchto prvcích k sezení mnoho zábavy.

Židle pro volný čas s tiskem: to je to správné rozhodnutí!


Liegestuhl online gestalten & bedrucken Potištěná lehátka jsou velmi trendy. Reklamní slogany na židlích pro volný čas jsou nápadné a dají se používat na různých místech. Nechte si potisknout lehátka svým motivem a využijte všechen volný prostor pro Vaši prezentaci! Takto snadno se dostanete do podvědomí Vašich potencionálních zákazníků.
Židle pro volný čas využijete nejen na zahradě, ale také na pláži. Lehátka, režisérské židle nebo plážová sedátka naleznou využití na různých akcích nebo v restauracích. Takto snadno a rychle se Vaše reklama objeví na mnoha místech. Pro skladování a přepravu těchto produktů není potřeba mnoho místa. Jednoduše je složíte a stohujete je na sebe.
Hledáte praktický a zároveň mimořádný dárek pro přátele, rodinu nebo obchodní partnery? S židlemi pro volný čas nikdy neuděláte chybu. K zaručenému úspěchu přispějí zábavné slogany, fotografie nebo také Vaše firemní logo.

Podušky a sedací vaky pro každou příležitost


Bequeme Sitzkissen online bedrucken Podušky jsou praktické a poskytují pohodlné posezení. Hledáte sedáky pro pivní lavice, židle nebo stoličky? Vispronet® Vám nabízí možnost online potisknout nejen tyto podsedáky. Záleží na Vašem výběru. Ať zvolíte fotografie, loga nebo vlastní design, měkké prvky k sezení udělají z každého nábytku něco výjimečného.
Podušky jsou také velmi oblíbené jako vybavení eventů a praktické pro obdarování. Díky tomu se Vaše reklama dostane přímo mezi Vaši cílovou skupinu. Na výběr máte z kulatých, hranatých nebo podlouhlých podsedáků. Podušky nemusíte využívat jen na změkčení povrchu nábytku. Lze si na ně sednout třeba i na tribuně stadionu či v přírodě. Tento komfort jistě rádi oceníte i vy.
Další výhodou jsou pratelné a snadno vyměnitelné povlaky, které jsou potištěny zářivými a velmi kvalitními barvami.
Ideálním doplňkem do dětských pokojů nebo herniček jsou sedací vaky. Tento moderní prvek je velmi oblíbený obzvláště u mladší generace. Sedací vak se perfektně přizpůsobí tvaru těla a dovolí Vám se odreagovat a odpočinout si. V naší nabídce naleznete tři druhy vaků: kulatý, hranatý a ve tvaru kapky.

Nafukovací prvky k sezení – vhodné vybavení pro eventy a promo akce


Aufblasbare Möbel online gestalten Nafukovací nábytek pro salonky a veletržní prostory je opravdovým hitem! U nás si můžete nafukovací produkty nechat individuálně potisknout! Air produkty jsou nejen líbivé, ale také velmi praktické na veletrzích a eventech. Jejich jednoduché a rychlé sestavení, stejně jako kompaktní rozměry pro přepravu zajišťují mobilitu a flexibilitu. Použijte nafukovací prvky k sezení pro účel své reklamy.

Oceníte pratelný potah, který lze potisknout Vaším logem nebo třeba i celoplošně. S Vispronet® zařídíte celý salonek nebo svůj veletržní stánek. Vybírejte z této nabídky:

  • Taburet na sezení
  • Válec na sezení Basic nebo Select
  • Pohovka
  • Křeslo
Jako perfektní kombinací jsou doplňky stejného stylu, například:

  • Sloup s reklamou
  • Stany
  • Pavilony nebo
  • Nafukovací brány

Kompletní vybavení – vše pod jednou střechou, v nejvyšší kvalitě a za rozumnou cenu!

Navrhněte si vlastní prvky k sezení u Vispronet® a nechte si je doručit do druhého dne


Sitzelemente overnight lieferbar V naší online tiskárně si můžete objednat prvky k sezení s individuálním natištěným motivem. U nás neexistují žádná omezení pro Vaši fantazii: fotografie, loga, nápisy nebo grafiky. Díky našemu bezplatnému grafickému programu Visprodesign® si můžete tisková data sami vytvořit a nepotřebujete k tomu žádné znalosti grafika. Práce v tomto programu je velice snadná. Začněte tvořit!.

Ať už to jsou židle pro volný čas s vlastním vzorem, kostky k sezení, sedací vaky nebo podušky, naše produkty zaujmou svou vynikající kvalitou. Pokud pospícháte a chcete mít své reklamní předměty co nejdříve na své firemní akci, využijte možnost, kterou Vám online textilní tiskárna Vispronet® nabízí! Objednejte si termín doručení Overnight – do druhého dne. Připravte si hotová tisková data do naší šablony a nahrajte je. Pokud do 9:00 hodin obdržíte potvrzení objednávky, částka bude připsaná na náš účet a zároveň obdržíte zprávu z kontroly, že tisková data jsou bezchybná a splňují naše požadavky, vše v pořádku a můžete očekávat následující den své produkty na Vámi uvedené adrese.

Vispronet®- - prvky k sezení, vybavení pro akce a volný čas od profesionálů

Sitzzylinder online bedrucken

Prvky k sezení jsou důležitou součástí recepcí, výstavních stánků a obchodních salonků. Pokud si přejete více, online tiskárna Vispronet® je pro Vás právě tou správnou volbou. U nás získáte vše, co se týká eventového a volnočasového vybavení. Naleznete u nás obrazy, ubrusy, hodiny s vlastní fotografií nebo rohožky. Takto vytvoříte tu správnou atmosféru pro Vaše akce nebo pro Váš domov. Popusťte uzdu své fantazii a objevte rozmanitost našich produktů!