Textilní banner s / bez rámu

Reklama natištěná na textilním banneru je velmi oblíbená a praktická. Struktura textilního materiálu, kvalitní tisk a elegantní hliníkový rám zajistí optimální prezentaci reklamního motivu. Vispronet® nabízí textilní bannery s Q -Frame® rámy v tloušťce od 15 mm. Na textilní banner natiskneme libovolný motiv - oblíbenou fotografii, dětskou kresbu, ocenění, certifikát, portrét, reklamní sdělení, kalendář či jinou vlastní grafiku. Textilní banner může sloužit jako perfektní dekorace do obytných prostor, lobby, restaurací, čekáren apod.

Online objednat textilní obrazy s lištami

Nechte si Vaši fotografii natisknout jako textilní obraz s kovovými lištami. Tyto kvalitní obrazy, které mohou kreativním způsobem obohatit Váš domov, to jsou vlastně textilní bannery v elegantním provedení. Tisk motivů provádíme na neprůhledný obtížně hořlavý materiál Multisol® D SE. Textilní obrazy z tohoto materiálu Vás jistě přesvědčí obzvlášť brilantní reprodukcí barev, ostrými konturami i příjemným matným vzhledem.

Moderní způsob zavěšení s kovovými lištami je velmi elegantní a umožňuje zavěšení textilních obrazů buď klasickým způsobem na zeď, nebo zavěšení volně v prostoru. Díky přiloženému nylonovému lanku si můžete výšku textilního obrazu individuálně regulovat.
Textilní obrazy jsou standardně vybaveny kovovými lištami jak na hoření, tak na dolení straně obrazu. Díky průměru lišt 13 mm textilní obrazy krásně vystoupí do popředí. Aby se lišty hodily k designu Vašeho obrazu, můžete si je objednat buď bílé, zlaté, černé, nebo stříbrné. V nabídce textilních obrazů s kovovými lištami samozřejmě máme i stylové barevně shodné koncové krytky na profily.

Rozmanitost formátů textilních obrazů 

To, co firmy ve velkém používají jako textilní bannery, to jsou pro soukromé uživatele textilní obrazy s kovovými lištami. U nás máte k dispozici tyto standardní formáty obrazů určené pro online tisk Vašich motivů:

  • textilní obraz na výšku
  • textilní obraz na výšku 2:3
  • textilní obraz na výšku 3:4
  • textilní obraz na šířku
  • textilní obraz na šířku 3:2
  • textilní obraz na šířku 4:3
  • čtvercový textilní obraz

Co se týče velikostí textilních obrazů, žádné meze Vám neklademe. Stejně jako u obrazů na hliníkových sendvičových deskách,, nebo obrazů na akrylátu, nebo extrudovaných PVC deskách, si můžete online objednat i textilní obrazy s kovovými lištami v individuální velikosti. Stačí, když si v průběhu objednávky zvolíte možnost „individuální velikost“ a zadáte Vaše požadované individuální rozměry.

Online vytvořit vlastní design na textilní obrazy s kovovými lištami – s Visprodesign®

Chcete si pro Váš byt vytvořit zcela osobní dekoraci, která by ladila s vybavením Vašeho bytu? S individuálně vytvořenými textilními obrazy od Vispronet® to není žádný problém. Pokud ještě nemáte Vaši grafiku hotovou, pak můžete použít náš bezplatný program Visprodesign®. V něm najdete obrovský výběr clipartů, motivů na pozadí a šablon pro nejrůznější příležitosti. Samozřejmě pro textilní obrazy s kovovými lištami můžete použít i kombinaci vlastních fotografií a dalších prvků. Barvy clipartů a šablon se dají přizpůsobit dle potřeby.
Z Vašich fotografií z dovolené, svatebních portrétů, dětských kreseb a vlastních akvarelů Vám tak  vzniknou obzvlášť pěkné dekorační prvky pro Váš domov. Textilní obrazy Vispronet® tiskne na kvalitní materiál Multisol® D SE. Vaše motivy tak budou reprodukovány zářivými barvami s velmi dobrou světlostálostí.

Nechte si Vaše nejkrásnější obrázky nebo rodinné fotografie natisknout jako textilní obraz. Vedle textilních bannerů jsou opravdovými poutači i obrazy na uměleckém plátně. Ty navíc dobře poslouží jako neotřelý osobní dárek přátelům.

U nás nemusí nikdo dlouho čekat - doručení textilních obrazů do druhého dne

Náš servis pro všechny spěchající: Objednejte si Váš individuální textilní obraz rychle a bezpečně  se službou Overnight, tzn. Doručení do druhého dne. K tomu však musíte do online  tiskárny Vispronet® dodat Vaše bezchybná tisková data do 8.00 hodin ráno. Pak budete mít Váš objednaný obraz k dispozici hned následující pracovní den. Než Vaši objednávku odešlete, podívejte se ještě jednou na naše obsáhlé příslušenství k obrazům. Zde si můžete mj. objednat i sady šroubků a hmoždinek pro snadné připevnění, nebo praktické tlumiče nárazů na zeď.

Tisk obrazů na textil: výhody oproti klasickému tisku na papír

Chcete si zvěčnit vzpomínky na dovolenou, nebo připravit narozeninové překvapení pro své přátele? Pak jsou textilní obrazy od Vispronet® tou nejlepší volbou, protože v porovnání s fotografiemi mají řadu výhod - jak pro soukromé, tak obchodní použití.

Na prvním místě je to velká odolnost materiálu, který je navíc neprůsvitný. Tisk na textil Vispronet® provádí na obtížně hořlavý materiál Multisol® D SE, a tak Vám zároveň nabízíme i maximální bezpečnost.

U tisku na textil získáte v porovnání s fotografií vždy matný vzhled a můžete profitovat z obzvlášť brilantní reprodukce barev v celém barevném spektru.

Na co byste měli myslet při tvorbě designu textilních obrazů

Aby Váš textilní obraz vynikl obzvlášť dobře, jsou rozhodující správné rozměry. To platí nejen pro celkový formát obrazu, nýbrž i pro eventuální ořezy obrázků v šablonách. U Vispronet® pro každý produkt obdržíte odpovídající šablony pro Vaši orientaci.

Nejprve si vyberte požadovaný formát Vašeho textilního obrazu, poté si stáhněte prázdnou šablonu, která se Vám automaticky přizpůsobí velikosti obrazu. Nyní můžete Vaše hotové motivy optimálně umístit. Nezapomeňte na okraj pro ořez a na ochrannou zónu. Relevantní nápisy a loga by měla být umístěna vždy uvnitř přerušované čáry

Nechat si potisknout textilní obrazy a vybrat si individuální barvy rámu – Vispronet®

Rám nebo kovové lišty jsou závěrečným razítkem pro úspěšný výstup z tvorby textilních obrazů. Můžete se sami rozhodnout, zda chcete Váš individuální textilní obraz na závěr ještě zdokonalit. Vedle stříbrné barvy klasických lišt a zaklapávacích lišt nabízíme ještě další odstíny barev, jako např. zlatou, černou, nebo bílou.

Pokud si zvolíte moderní nástěnný rám, nebo zaklapávací rám ze sortimentu od Vispronet®, pak vždy půjde o stříbrné provedení. Naše nástěnné rámy jsou ideální převážně pro textilní obrazy bezrámového vzhledu. Zpředu pozorovatele zaujme samotný tisk na textilu, ale ze strany pozornost upoutá zase kvalitní kovový rám.