Textilní banner s lištami

Textilní banner je velmi oblíbený a často používaný díky svému flexibilnímu použití. Banner je lehký a lze ho zavěsit na každou stěnu. Váš motiv natiskneme jasnými barvami s velmi dobrou stálobarevností. Banner je vybavený na horní a dolní straně kvalitními hliníkovými lištami, které nabízíme v těchto barvách: zlatá, stříbrná, černá nebo bílá. Tyto lišty dodají baneru eleganci a patřičnou hodnotu. Banner nabízí širokou škálu použití jak do obchodních prostor, tak pro soukromé účely.

Online objednat textilní obrazy s lištami

Nechte si Vaši fotografii natisknout jako textilní obraz s kovovými lištami. Tyto kvalitní obrazy, to jsou vlastně textilní bannery v elegantním designu a tudíž kreativní výzdoba pro Váš domov. Vaše motivy Vám natiskneme na neprůhledný, obtížně hořlavý materiál Multisol® D SE. Textilní obrazy z tohoto materiálu Vás jistě přesvědčí brilantní reprodukcí barev, ostrými konturami motivu i příjemným matným vzhledem.

Moderní způsob zavěšení textilních obrazů s kovovými lištami je velmi elegantní a umožní Vám jak klasické připevnění na zeď, tak pověšení do prostoru. Díky přiloženému nylonovému lanku si můžete výšku textilních obrazů individuálně nastavit. 
Textilní obrazy jsou klasicky vybaveny kovovými lištami na hoření i spodní straně. Průměr lišt je 13 mm, a tak textilní obrazy krásně vystoupí do popředí. Aby lišty s designem Vašeho obrazu ladily, můžete si barvy lišt vybrat - v nabídce máme lišty bílé, zlaté, černé, nebo stříbrné. K našim textilním obrazům s kovovými lištami pro Vás samozřejmě máme i barevně shodné koncové krytky na profily.

Množství různých formátů textilních obrazů 

To, co se v řeči firem nazývá textilní banner, to je pro soukromé uživatele textilní obraz s kovovými lištami. Pro online tisk Vašich motivů na obrazy máte k dispozici tyto standardní formáty:

  • textilní obraz na výšku
  • textilní obraz na výšku 2:3
  • textilní obraz na výšku 3:4
  • textilní obraz na šířku
  • textilní obraz na šířku 3:2
  • textilní obraz na šířku 4:3
  • čtvercový textilní obraz

Při volbě velikostí Vašich textilních obrazů jste téměř neomezeni. Stejně jako u obrazů na hliníkových sendvičových deskách, obrazů na akrylátu nebo obrazů na extrudovaných PVC deskách si můžete v individuální velikosti online objednat i textilní obrazy s kovovými lištami. Během objednávky si v takovém případě vyberte možnost „individuální velikost“ a zadejte rozměry na přání.

Online vytvořit grafiku na textilní obrazy s kovovými lištami - s programem Visprodesign®

Chcete si Váš domov zkrášlit obzvlášť zajímavým obrazem, který bude ladit s vybavením Vašeho bytu? Díky možnosti tvorby Vaší vlastní grafiky na textilní obrazy od Vispronet® to není žádný problém. Pokud ještě nemáte Vaši grafiku hotovou, můžete použít náš bezplatný program Visprodesign®, ve kterém najdete velký výběr clipartů, obrázků na pozadí a šablon pro nejrůznější příležitosti. Samozřejmě si můžete nechat textilní obrazy s kovovými lištami potisknout i vlastními fotografiemi a následně je volně kombinovat s dalšími prvky. Barvy šablon a clipartů je můžné přizpůsobit Vašim požadavkům. 
Vaše fotografie z dovolené, svatební portréty, dětské kresby nebo vlastní akvarely se tak mohou proměnit v obzvlášť pěkné dekorační prvky Vašeho bytu. Textilní obrazy od Vispronet® jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Multisol® D SE. Vaše motivy Vám na něj natiskneme zářivými barvami s velmi dobrou světlostálostí.

Nechte si Vaše nejkrásnější obrázky nebo rodinné fotografie natisknout jako textilní obraz. Nejen textilní bannery, ale i obrazy na plátně se mohou stát originálním poutačem či osobním dárkem pro Vaše přátele.

U nás není třeba dlouho čekat - aneb dodání textilních obrazů do druhého dne

Naše speciální služba pro všechny spěchající: Objednejte si Váš individuální obraz na textilu a nechte si jej doručit do druhého dne. Vaše bezchybná tisková data nám však do online tiskárny Vispronet® musíte dodat do 9.00 hodin dopoledne. Pak budete mít Vaše objednané obrazy k dispozici hned následující pracovní den. Než Vaši objednávku odešlete, podívejte se ještě na naši širokou nabídku příslušenství k obrazům. Tam si můžete objednat mj. i sady šroubků a hmoždinek na připevnění nebo praktické tlumiče nárazů na zeď.