Obrazy, bannery, desky

Natiskněte si online váš oblíbený motiv jako obraz, banner jednoduše přímo od výrobce Vispronet®. Nabízíme tisk na akrylátové sklo, tvrzenou PVC desku nebo hliníkovou sendvičovou desku. Motiv může být natištěný na lehkou tvrzenou PVC desku nebo můžete získat dojem hloubky díky tisku na akrylátové sklo. K desce nabízíme i volitelné příslušenství ke snadnější montáži a optimálnímu upevnění. Reklamní motiv může být jako dekorace do interiérů, obchodních prostor apod.

Obrazy: Vaše fotografie na uměleckém plátně, akrylátovém skle, hliníkové sendvičové desce apod. 

Leinwandposter im Holzkeilrahmen bestellen

Tisk obrazů na klasický papír má už dávno tvrdou konkurenci, neboť se stále větší oblibě těší obrazy na akrylátovém skle, extrudovaných PVC deskách, hliníkových sendvičových deskách a na textilu. Nechte si u Vispronet® natisknout Vaši reklamu, název firmy nebo Vaši oblíbenou fotografii jako obraz. Možností použití máte opravdu mnoho.

Hledáte obraz do Vašeho bytu? Pak si objednejte obraz na uměleckém plátně. Svatební portréty, dětské kresby, vlastní akvarely nebo Vaše nejkrásnější fotografie z dovolené se budou nejlépe vyjímat na uměleckém plátně nebo jiných textilních materiálech. Struktura látky podtrhne nezaměnitelný charakter motivů a v bytových prostorách působí velmi harmonicky. Dřevěný nebo hliníkový rám dají Vašemu obrazu žádoucí tvar. Obrazy na akrylátové desce propůjčí Vašemu motivu jedinečné brilantní barvy a zajímavý 3D vzhled. Hrajte si s efekty. Naaranžujte si chytře průhledné a potištěné plochy. Nechte se nadchnout prostorovými efekty.

Obrazy z lehkých komorových desek se často používají na volební reklamy nebo informace o eventech. Lehký flexibilní materiál se dá potisknout a pomocí stahovacích pásků dobře připevnit na stožáry nebo ploty. Nechte si natisknout Vaše nejhezčí obrázky nebo rodinné fotografie jako textilní obrazy. Obzvláště obrazy na uměleckém plátně, doplněné dřevěným rámem, upoutají pozornost nejen ve Vašem obývacím pokoji, ale jsou i originálním osobním dárkem pro Vaše přátele. Firmy a pořadatelé společenských akcí zase sází na reklamu na hliníkových sendvičových deskách nebo extrudovaných PVC deskách. Produkty, loga, akce i služby se totiž na těchto bílých stabilních deskách dají prezentovat velmi dobře. Online tiskárna Vispronet® Vám natiskne Vaše motivy na desky zářivými barvami. Samozřejěm máte možnost přiobjednat si i vhodné příslušenství jako háčky na zeď nebo na strop.

U Vispronet® si v sekci obrazy můžete vybrat z těchto typů produktů:

  • textilní obrazy s rámem na stěnu
  • textilní obrazy s lištami
  • fotoplátna s rámem
  • obrazy s rámem, podsvícené
  • obrazy na extrudovaných PVC deskách
  • obrazy na hliníkových sendvičových deskách
  • obrazy na akrylátu

Z Vaší fotografie uděláme obraz - ve špičkové kvalitě od Vispronet®

Poster im Wandrahmen online bestellen

U Vispronet® si můžete Vaše fotografie a výtvory nechat natisknout jako obraz, nebo si z Vašich vlastních motivů vytvořit obraz vlastní. Jednoduše si vyberete vhodný formát Vašeho obrazu a kliknutím na Downloads si stáhnete odpovídající šablonu. Do této předlohy si pak můžete vsadit Vaši fotografii nebo výtvor a poté nahrát v zákaznickém portálu jako soubor. Abychom Vám mohli zaručit vysokou kvalitu tisku obrazuu, musí nahraná data splňovat různé požadavky, např. co možná nejlepší rozlišení obrazu, barevný model CMYK apod. Proto všechna tisková data podrobujeme automatické kontrole. Pokud jsou všechna relevantní kritéria kvality splněna, Vaše motivy Vám na vybraný materiál bez problému natiskneme. Nechte si u Vispronet® natisknout Vaši fotografii jako obraz.

Extra servis pro ty, kdo spěchají

Natisknout obrazy ze dne na den neumí každý, ale Vispronet® ano! Na požádání Vám Vispronet® doručí Vaši fotografii jako obraz i do druhého dne. Dodáte-li nám bezchybná tisková data do 9:00 hodin, pak dostanete Váš obraz hned další pracovní den. I tak rychle a jednoduše se u nás obrazy dají online objednat!

Které materiály jsou vhodné pro tisk obrazů, fotopláten a reklamních plakátů? 

Obraz na akrylátové desce online objednat

V onlineshopu Vispronet® si můžete obrazy a plakáty vytvořit sami a máte možnost volby materiálu. Máte-li zájem o akrylové sklo, hliníkovou sendvičovou desku, extrudovanou PVC desku nebo textilní tisk či rám s podsvícením – pro každý produkt Vám nabídneme perfektní materiál. Chcete-li si koupit reklamní plakáty, které budou mít co nejdelší životnost a budou použitelné i v exteriéru, doporučujeme Vám hliníkové sendvičové desky. Tento povrch je extrémně stabilní, odolný vůči rozbití i nepřízni počasí a díky své jednoduché eleganci obzvlášť působivý. Taktéž pevné, avšak podstatně lehčí jsou obrazy na tvrzených PVC deskách. Tyto perfektní obrazy na recepce či výstavy jsou však určeny výlučně do interiéru. 

Přejete si dekorativní poutač do obytných prostor nebo kanceláře? Pak doplňte Váš vlastní plakát osvětlením z naší nabídky. Jako alternativu Vám nabízíme tisk na kvalitní akrylové sklo na šířku, u kterého je motiv natištěný ze zadní strany desky. Jedinečný prostorový efekt lze individuálně zesílit nebo zeslabit pomocí plného či částečného bílého podtisku.

Jaké výhody mají textilní obrazy?

Na obrazy od Vispronet ® používáme přednostně textilní materiály, protože díky světlostálým a zářivým barvám motivy vyniknou obzvlášť dobře. Je jedno, zda si zvolíte fotografii na umělecké plátno, fotografii jako obraz, nebo reklamní plakáty - v naší nabídce najdete jedině odolné polyestery, které jsou perfektní pro jakýkoli účel. S decentním napínacím rámem Q-Frame® budete mít obzvlášť skvělý dekorační prvek, který Vám umožní snadnou výměnu Vašich textilních obrazů. Můžete si u nás objednat i textilní transparenty a obrazy s lištami. 

Jak se obrazy připevňují?

V onlineshopu Vispronet®  máte na výběr velké množství různých držáků, kterými můžete připevnit Vaše obrazy a reklamní plakáty - od jednoduchých držáků na zeď až po praktické zaklapávací lišty nebo držáky z ušlechtilé oceli. Připevnění reklamních motivů, dekorací, fotografií nebo dětských kreseb na stěnu nebo strop bude pro Vás hračka. Jednoduše, rychle a bezpečně! 

Jaké formáty nabízíme?

Koupíte-li si u nás reklamní plakáty, můžete si vybrat z různých formátů v předběžném výběru. Jednoduché textilní bannery si můžete objednat jak na výšku, tak na šířku. Formáty na výšku až do 12 m², formáty na šířku až do 6 m². Pokud si přejete dodatečné doplnění o klasické lišty nebo zaklapávací lišty, bude výsledná maximální velikost odpovídajícím způsobem o něco menší.

Na šířku i na výšku dodává Vispronet® i textilní obrazy, umělecká plátna, obrazy na extrudovaných PVC deskyách, hliníkových sendvičových deskách a akrylovém skle. Zde se formát neřídí podle metrů čtverečných, ale podle poměru stran. Standardní formáty máme buď v poměru stran 2:3 nebo 3:4 na výšku a 3:2 nebo 4:3 na šířku. Přejete-li si jiné rozměry, můžete si zvolit míry individuální.

 

Jak rychle umíme obrazy natisknout a doručit? 

Standardní průběh tisku a doručení u Vispronet® trvá 4 – 6 pracovních dní. Zvolíte-li si službu Expres, zkrátí se doba čekání na Vaši fotografii na plátně na max. 3 dny. Vaše reklamní plakáty, fotoplátna a jiné obrazy Vám však rádi doručíme i do druhého dne, bude-li splněna podmínka včasného doručení bezchybných tiskových dat do 9 hodin dopoledne. Poté hned začneme s prací.

Jak si mohu udělat vlastní obraz?

Nemáte žádné grafické znalosti, a přesto si chcete vytvořit vlastní reklamní plakát nebo obraz? S naším programem Designtool to není žádný problém. Vyberte si z množství obrázků, clipartů a šablon nebo Vašich vlastních fotografií motivy, které chcete, a vložte je přímo do tiskových šablon. Za okamžik budete mít Váš vlastní obraz hotový a připravený k tisku.