Závěsy

Individuálně potištěné závěsy od Vispronet® jsou víc než jen doplněk pro dekoraci interiéru. Závěsy s fotomotivy v obytných prostorách vytváří velmi osobní atmosféru. Lze je však použít i jako atraktivní dělící stěnu, nezaměnitelný poutač, nebo vytvoření soukromí v převlékacích kabinkách v obchodech apod. Vaše motivy Vám natiskneme jednostranně na neprůhledný nemačkavý materiál Multisol® D 240 SE zářivými barvami s vysokou světlostálostí. Závěsy mohou být vybaveny praktickými poutky, velkými kovovými očky, nebo klasickou řasící stuhou. Pak se tyto závěsy dají použít k mnoha účelům zcela flexibilním způsobem.

 • Na výšku
  Závěsy na výšku
  Na výšku
 • Na šířku
  Závěsy na šířku
  Na šířku
 • Výrobek nebyl nalezen?
  Výrobek nebyl nalezen? Přejít na kontaktní formulář

Online koupit závěsy ve vlastním designu

Vorhänge im Querformat gestalten & bedruckenPotištěné závěsy jsou velmi oblíbené a stále častěji se používají k vytvoření individuality prostoru. Ať už doma, na místě prodeje, ve vlastní kanceláři, na veletrzích, nebo na konferencích - individuální závěsy od Vispronet® každému prostoru propůjčí zcela jedinečný ráz. Shrnovací závěsy nabízejí velký prostor pro realizaci a jsou praktickým a zároveň moderním řešením, jak pomoci, aby prostor dýchal jedinečnou atmosférou. Rovné závěsy se často používají k rozdělení místnosti, jako dekorační prvky, nebo závěsy na okna.

Ať už se rozhodnete pro potisk závěsu osobními fotografiemi, nebo vytvoření nepřehlédnutelného reklamního banneru - individualizované závěsy přispívají k modernímu vzhledu každé místnosti. Závěsy potištěné individuálními motivy, osobními vzkazy nebo fotografiemi propůjčí Vašim obytným i firemním prostorám jedinečný vzhled.

 

Použití shrnovacích závěsů k osobním i komerčním účelům

Vorhänge im Hochformat gestalten & bedruckenZávěsy v obchodním sektoru často slouží jako atraktivní reklamní nosiče. Nechte si na Vaše shrnovací závěsy natisknout u Vispronet® důležité informace o firmě, loga, obrázky nejnovějších produktů, slogan aktuální kampaně, nebo jednoduše sezónní fotografii. Ať už budete závěsy používat k rozdělení místnosti, jako clonu před velkými okny, nebo k vytvoření soukromí v převlékacích kabinkách, Vaše reklama bude na nich vždy cílená a nepřehlédnutelná. Potištěné závěsy lze použít prakticky všude. Závěsy Vám umožní vyvěšení Vaší reklamy za nízkou cenu. V soukromém sektoru si často zákazníci přejí potisknout závěsy fotomotivy např. z dovolené, fotografiemi rodinných příslušníků, nebo barevnými abstraktními motivy, které vytvoří harmonický celek konkrétního prostoru. Pomocí individuálních fotozávěsů můžete během okamžiku rozdělit prostor, nebo šikovně zakrýt otevřené regály před zvědavými pohledy. Závěsy patří mezi oblíbené originální dekorační prvky. Stejně jako naše individuální textilní obrazy lze vybranými motivy nebo fotografiemi potisknout i shrnovací fotozávěsy. Jedinou podmínkou tisku je dostatečně dobré rozlišení Vašich obrázků. Výsledek bude nezaměnitelný a přispěje k vytvoření jedinečného designu prostoru, kterého jinými metodami nedosáhnete.

Vytvořit vlastní design fotozávěsů

Zubehör für Vorhänge online bestellenBuďte kreativní a navrhněte si design Vašich fotozávěsů sami. Vyberte si formát závěsu a rozhodněte se pro odpovídající velikost. Vaší výhodou je, že závěsy od Vispronet® lze vedle klasických rozměrů na výšku a na šířku online objednat i v individuálních rozměrech. Neprůhledný nemačkavý materiál Multisol® D 240 SE Vám zaručí brilantní výsledek tisku. Navíc splňuje i všechny předpisy protipožární ochrany dle německých i francouzských norem. Pokud ještě nemáte design Vašich fotozávěsů hotový, pak můžete využít náš bezplatný program Visprodesign®. S ním si můžete design závěsů navrhnout zcela podle Vašich představ.

Vyberte si např. některou šablonu a doplňte si ji o cliparty, vlastní texty nebo fotografie. Tak Vám vzniknou individuální a dekorativní závěsy, které v každému prostoru navodí jedinečnou atmosféru. Závěsy od Vispronet® nabízíme buď s praktickými poutky, velkými kovovými očky, nebo klasickou řasící stuhou. Připevnění závěsů je proto vždy velmi jednoduché. Fotozávěsy s působivou reklamou, nebo vyobrazením osobních vzpomínek lze do jakéhokoli prostoru integrovat maximálně efektivním způsobem. 

Nechat si závěsy potisknout & doručit do druhého dne

Gardinenhaken online bestellenPodle toho, jak rychle Vaše rovné závěsy, fotozávěsy, nebo individuálně vytvořené shrnovací závěsy potřebujete, Vám Vispronet® nabízí různé doručovací lhůty. Standardní doručení závěsu  trvá 4 - 6 pracovních dní. Potřebujete-li Váš závěs dříve, pak si zvolte dodací lhůtu Expres. S ní k Vám Vaše zboží dorazí již za 2 - 3 pracovní dny. A pokud na Vaši objednávku hodně spěcháte, pak si Vaše závěsy nechte doručit Overnight.

Díky této exkluzivní službě Vám Vaše závěsy dodáme quasi přes noc. Pošlete nám Vaše bezchybná data k tisku do 9.00 hodin dopoledne a my Vám zaručíme, že Vaše objednané závěsy budete mít k dispozici hned druhý pracovní den. Jedinečný servis pro naše jedinečné zákazníky.