Saně

Každý je zná. Každý je má rád. Jsou oblíbené u dětí i dospělých. Vispronet® z Vašich sportovních saní i klasických rohaček udělá atraktivní předmět pomocí snadného triku: přes rošt natáhne potah potištěný Vašimi individuálními motivy. Na saních můžete prezentovat Vaši reklamu, slevové akce, nebo skvělou momentku. Saně s individuálními motivy Vám vždy zaručí pozornost zákazníků. Saně mají nosnost 90 kg. Díky konstrukci z vrstevně klíženého dřeva odolného vůči zátěži a kovovým skluznicím s povrchovou úpravou komaxitem bude Váš požitek z jízdy na saních od  Vispronet® prostě dokonalý.

Online potisknout saně fotomotivy & reklamními prvky

Hörnerschlitten online gestalten und bestellenSaně s fotomotivy, to jsou zimní radovánky pro celou rodinu i originální reklama. Potištěné saně lze použít mnoha způsoby. Zatímco ze saní s fotomotivy jsou nadšeny hlavně děti a rodiny, chytří marketingoví odborníci využívají individuálně potištěné saně pro efektivní propagaci na místě prodeje. Vispronet® má v nabídce tyto dva typy saní s fotomotivy:

Rohačky - varianta saní vhodná pro veletrhy i sáňkování

Obě varianty saní s fotomotivy - saně rohačky i saně Davos - Vám můžeme celoplošně potisknout Vašimi motivy, na výšku i na šířku. Rohačky s fotomotivy Vám nabídnou skvělý požitek z jízdy. Jedná se o perfektní zimní vybavení pro nadšence všech věkových kategorií. Zaoblená držadla ve tvaru rohů umožňují pevný úchyt fotosaní a zabraňují uvíznutí ve sněhu.

Saně Davos – klasické sportovní saně od Vispronet®

Davos Schlitten online gestalten und bestellenSaně Davos mají velké sedadlo s rovnými laťkami a tudíž nabízejí dostatek prostoru k sezení i k vyobrazení reklamy. Saně jsou na koncích zkrácených rohů opatřeny modrými plastovými bezpečnostními krytkami chránícími před úrazem při nárazu. Oba typy reklamních saní jsou maximálně stabilní. Konstrukce je vyrobena z bukového dřeva s povrchovou úpravou, sedadlo z masivního dřeva. Dlouhou životnost při venkovním používání ve sněhu zaručuje ochranná vrstva laku na celých fotosaních. Přednost fotosaní od Vispronet® spočívá v jejich komplexní konstrukci. Můstky i sanice jsou vyrobeny z jednoho kusu dřeva, které ze saní dělá obzvlášť odolné saně s dlouhou životností.

Vytvořit vlastní design fotosaní - správná kombinace motivů ze saní dělá skvělý poutač

Vispronet® si můžete design Vašich fotosaní vytvořit online sami. S naším interním programem Visprodesign® si umístění log, fotografií i vlastních textů dokáže navrhnout každý laik. Vyberte si ze široké palety zajímavých obrázků na pozadí takový, který se bude nejlépe hodit pro Vaše fotosaně a nakombinujte šikovně vlastní fotografie s bezplatnými cliparty z Visprodesign®. Saně potištěné fotomotivy jsou atraktivním poutačem nejen v lyžařských oblastech a u sáňkařských drah. Často jsou využívány i k dekoraci výkladních skříní a při veletrzích. Skvěle se hodí i pro zimní prezentace Vaší značky. Saně s fotomotivy ve vlastním stylu jsou také obzvlášť atraktivním vánočním dárkem pro zákazníky a obchodní partnery. V soukromém sektoru si mnoho zákazníků nechává na saně natisknout fotografie vlastních dětí. Pokud si na saně necháte natisknout i jméno dítěte a pěkné cliparty, budou si Vaše děti při sáňkování na saních v originálním designu užívat tolik pozornosti, jako nikdy dříve.

Koupit saně s fotomotivy Overnight - speciálně rychlý servis Vaší online tiskárny

Velkou spokojenost zákazníků u Vispronet® zaručuje nejen vysoce kvalitní provedení fotosaní, ale i jejich obzvlášť rychlé dodání. Pokud Vaši objednávku potřebujete extra rychle, pak si můžete nechat doručit saně s fotomotivy Overnight, tzn. do druhého dne. Dodáte-li nám Vaše bezchabná tisková data do 9:00 hodin dopoledne, budete mít Vaše saně s fotomotivy objednané Overnight k dispozici hned následující pracovní den. Kromě dodací lhůty Overnight si můžete vybrat i z dalších možností doručení: Standard a Expres.Zubehör für Schlitten bestellen

Příslušenství pro reklamní saně & fotosaně - tažný popruh v mnoha provedeních 

Aby Váš požitek ze sáňkování byl co největší, můžete si k potištěným fotosaním dokoupit různé příslušenství, např. tažný popruh k fotosaním. Se smyčkou, dřevěnou rukojetí nebo vtipným zvonečkem - u nás si každý k fotosaním najde takový popruh, který mu bude nejvíce vyhovovat. Potištěné saně fotomotivy jsou skvělým dárkem. Další možností originálního dárku jsou např. hodiny s vlastními motivy od Vispronet®. Hodiny jsou vždy velmi dekorativní, ať už se jedná o hodiny stolní, nebo nástěnné. Stejně jako obrazy od Vispronet®, můžete i hodiny s použitím vlastních fotografií a textů individualizovat a tak dárkem udělat opravdu velkou radost.