Hodiny

Každý pohled na hodiny Vám může na tváři vykouzlit úsměv – pokud na nich budete mít Váš oblíbený motiv. V nabídce máme nástěnné hodiny kulaté, obdélníkové nebo čtvercové, hodiny ve tvaru srdce nebo hranaté stolní hodiny. Necháte-li si je u nás potisknout Vašimi individuálními fotomotivy, získáte kvalitní reklamní poutač, oblíbený tematický předmět pro fanoušky, dekoraci do interiéru nebo originální osobní dárek. Hodiny s fotomotivy od Vispronet® Vás jistě přesvědčí i díky brilantnímu fototisku na bílé extrudované PVC nebo průhledné akrylátové desce. Všechny hodiny s fotomotivy dodáváme kompletně připravené k okamžitému použití: s precizním hodinovým strojkem Quartz, ručičkami různých barev a baterií.

Vytvořit hodiny s vlastními fotomotivy

Fotouhren für die Wand selbst gestaltenU Vispronet® si můžete vytvořit hodiny s vlastními fotografiemi. Darujte osobní nástěnné hodiny s natištěnou fotografií a jménem. Personalizované hodiny s fotomotivy si u Vispronet® můžete online objednat v různých provedeních - jako nástěnné hodiny, jako stolní hodiny, nebo praktický budík.

Máme pro Vás tyto typy nástěnných hodin s fotomotivy:

Praktické stolní hodiny s fotomotivy nabízíme hranaté, přičemž umístění ciferníkmu si můžete zvolit sami. Hodiny s fotomotivy jsou skvělým dárkem pro rodinné příslušníky i přátele. Mohou sloužit jako dekorativní výzdoba bytu, ale hodí se i pro fanoušky, nebo jako působivý reklamní předmět. Hodiny s vlastními motivy Vás jistě přesvědčí brilantním fototiskem, který provádíme buď na bílé extrudované PVC desky, nebo na průhledné akrylové sklo.

Budíky s fotomotivy si u Vispronet můžete objednat buď půlkulaté, nebo hranaté. U hranatých budíků s fotomotivy si můžete umístění ciferníku zvolit sami - může být vpravo, vlevo, nebo uprostřed. Zpravidla záleží na motivu, který chcete na budík natisknout.

Aby se dal čas dobře odečíst z tmavého i světlého podkladu, máme v nabídce sady kovových ručiček pro hodiny s fotomotivy v bílé, nebo černé barvě. Design Vašich fotohodin si proto můžete sladit tak, aby byly decentní a nenápadné a dobře ladily s uspořádáním celého bytu.

Jen pár kliků a Vaše hodiny s osobními motivy budou na světě

Fotowecker selbst gestaltenLidé stále hledají originální dárky pro výjimečné lidi a výjimečné příležitosti. Darujte osobní nástěnné hodiny s fotomotivy. U Vispronet® si můžete Vaše motivy na hodiny vytvořit online zcela jednoduše. Do našeho bezplatného programu „Visprodesign®“ se dostanete během objednávky kliknutím na odkaz "Vytvořit vlastní grafiku". Tam můžete nahrát Vaše vlastní obrázky, nebo sáhnout po předdefinovaných šablonách. Nakombinujte vhodné cliparty s nápaditými texty a v několika minutách Vám vzniknou vysněné poutače, které můžete darovat, nebo je použít jako dekoraci. Vytvoření motivů na nástěnné hodiny, např. s fotografií a jménem, je opravdu velmi snadné. S potiskem je tomu stejně tak. Personalizované nástěnné hodiny se jménem a fotografií je vždy originální fotodárek k narozeninám pro rodinné příslušníky i přátele!
Na reklamních hodinách velmi efektně působí např. natištěné logo nebo obrázek produktových novinek.

Vispronet® - vytvořit si hodiny s fotomotivy na stěnu dětského pokojíčku

Rozzářete dětské oči nástěnnými hodinami s individuálně vytvořenými dětskými motivy od Vispronet®. V programu Visprodesign® najdete celou řadu roztomilých obrázků, pěkných clipartů a šablon, které Vám při výrobě dětských hodin s fotomotivy velmi usnadní práci. Fotohodiny se srdíčky se jistě budou líbit děvčatům, chlapci zase ocení třeba obrázky aut.

Darujte hodiny s vlastními motivy na Valentýna

Všem, kteří hledají nějaký speciální dárek k svátku sv. Valentýna, Vispronet® nabízí fotohodiny ve tvaru srdce. Poděkujte partnerovi fotografií momentky nebo originálním citátem na hodinách ve tvaru srdce. Společné vzpomínky na tento den se osobněji snad ani vyjádřit nedají.

Spěcháte? Pak kupte hodiny s vlastními motivy Overnight

Spěšné objednávky pro Vispronet® nejsou žádný problém. Rádi Vám Vaše hodiny s fotomotivy doručíme Overnight. Pokud Vaše individuální fotohodiny potřebujete během velmi krátké doby, pak si na konci objednávky zvolte dodací lhůtu „Overnight“. Pokud nám Vaše bezchybná tisková data doručíte nejpozději do 9:00 hodin dopoledne, budete mít Vaše hodiny s vlastními motivy k dispozici hned následující pracovní den.

Vytvořte si design hodin sami - pak budete mít na Vaše krásné okamžiky trvalou vzpomínku

Runde Wanduhr selbst gestaltenNejkrásnější životní momenty chceme zachytit fotografiemi, protože pak si na ně dokážeme dobře vzpomenout i po dlouhé době. Mnoho fotografií však vězí na pevných diskách nebo v chytrých telefonech a nemůžeme si je vychutnávat tak, jak by si zasloužily. Co takhle spojit Vaše fotografie s užitečným účelem?

Skvělým řešením jsou právě hodiny s fotomotivy. Vaše vzpomínky na zážitkovou dovolenou, svatbu snů, nebo fotografii milých lidí můžete doplnit dalšími designovými prvky a při každém pohledu na hodiny tak krásné momenty znovu oživit.

S programem Visprodesign® si design Vašich hodin vytvoříte opravdu snadno

Vytvořte si motivy na Vaše hodiny sami: náš program Visprodesign® Vám nabízí celou řadu možností, jak jednotlivé prvky individualizovat. Na pozadí si můžete vybrat nějakou šablonu od Vispronet®, nebo nahrát vlastní fotografii. Dále pro Vás máme obrovskou nabídku clipartů a obrázků, které z Vašich nástěnných nebo stolních hodin udělají absolutní poutače.

Sami si můžete vybrat i typ ciferníku a ručiček. Při tvorbě designu Vašich hodin před Vámi stojí netušené možnosti realizace. Staňte se umělci a překvapte Vaše drahé individuálně vytvořenými hodinami od Vispronet®.

Velký výběr hodin s fotomotivy a ve vlastním designu

U Vispronet® si můžete vybrat z pěti různých tvarů hodin. Vlastní atraktivní design si můžete navrhnout např. na hodiny obdélníkové, ve tvaru srdce, nebo čtvercové. Podle zvoleného modelu jsou hodiny vyrobeny buď z kvalitního akrylového skla, nebo extrudované PVC desky. Zvolit si můžete i sílu desky 3 mm, nebo 10 mm.

Všechny nástěnné hodiny jsou na baterie a mají precizní hodinový strojek německé výroby, díky kterému Vám hodiny vždy ukáží přesný čas. Staňte se designéry a vytvořte si design Vašich nástěnných hodin zcela podle Vašich představ. Z pouhého měřiče času se tak stane dekorativní ozdoba stěny, která Vám navodí úsměv na rtech při každém pohledu na hodiny.

Kvalitní tisk a zářivé barvy na Vašich fotohodinách

Fotouhren für Tische & Regale selbst gestaltenNámi používané metody tisku Vám splní všechna přání. Použijte Vámi vybranou fotografii, nebo předdefinovanou šablonu od Vispronet®. Digitální tisk nám umožňuje obzvlášť výraznou reprodukci barev. Díky UV vytvrzovaným inkoustům barvy Vašich motivů nevyblednou a budou zářit velmi dlouho. Používáme barvy modelu CMYK.

My používáme jedině takové  materiály, o jejichž kvalitě jsme sami přesvědčeni. Naše inkousty proto nesou severskou ekologickou certifikaci Nordic Ecolabel, která garantuje, že jsou obzvlášť šetrné vůči životnímu prostředí. Při tisku proto dosahujeme velmi vysoké přesnosti barev a zároveň zaručujeme

ekologickou nezávadnost barev.