Bydlení a životní styl

Bydlení a životní styl od Vispronet® - to je řada originálních nápadů pro uspořádání místností, dekorace nebo kreativní dárky při mnoha příležitostech. Vispronet® nabízí sedací krychle, sedací válce, sedací vaky, ubrusy, potahy, pivní lavice, hodiny nebo sáňky – všechno s vaším individuálním designem. Různé tvary a funkce přímo vyzývají ke kreativnímu využití. V dětském pokoji, v hale, při veletrhu, svatbě, setkání spolků nebo výstavě, jako herní koutek nebo jako zajímavý poutač: výrobky sekce Bydlení a životní styl vytvářejí originální atmosféru a upoutají pozornost.

Bydlení & životní styl – nápady na dekoraci, dárky & chytrou reklamu

Sitzelemente online gestalten & drucken

Využijte nabídku našich reklamních předmětů a proměňte obyčejnou oslavu v nezapomenutelnou akci. Z našich výrobků z kategorie „Bydlení & životní styl“ se mohou stát originální poutače i u Vás doma. S vynaložením minimální energie tak navodíte jedinečnou atmosféru.

Individualizované produkty z kategorie „Bydlení a životní styl“ jsou perfektní nejen v oblasti dekorace, ale slouží i jako originální poutače, které skutečně zaujmou. Necháte-li si na ně u nás natisknout např. Vaše logo, získáte tak jedinečné reklamní předměty, které Vaši reklamu Vašim zákazníkům zprostředkují nevtíravým a příjemným způsobem. 

Vytvořit si vlastní design dekoračních prvků na stěny, police & stoly

Fototapeten online gestalten & drucken

Stěny nabízejí velký prostor pro Vaše kreativní nápady. Tak třeba individuální fototapeta s fotografiemi z dovolené Vám může připomínat krásné chvíle na dovolené ve Vašem obývacím pokoji po celý rok. Zkrášlete si celé stěny obytných prostor fotografiemi krajiny, ve které jste trávili Vaši jedinečnou dovolenou, nebo stěny kanceláře nepřehlédnutelnými propagačními motivy – individualizované fototapety to umí. K dosažení žádoucího účinku někdy stačí i jen pruhy fototapet na části stěny.

Stejně dekorativním prvkem jsou i hodiny s vlastními motivy nebo potištěné závěsy. Zařízení Vašich prostor doplní i ubrusy na stoly ve stylovém designu. Dovolte, ať Vaši místnost prozáří nové světlo. Zvýrazněte i zapomenutá zákoutí, ať cíleně přitáhnou pohledy Vašich návštěvníků. Téměř všechny produkty z kategorie Bydlení & životní styl si můžete online objednat v individuálních velikostech. Většinou si můžete zvolit i druh materiálu. 

Reklamní předměty na stěnu, zem & do výlohy

Schlitten online gestalten & drucken

V kategorii Bydlení a životní styl si můžete vytvořit vlastní grafiku na originální reklamní předměty, které zároveň slouží i k posezení a odpočinku. Potištěné židle pro volný čas & prvky k sezení jsou výtěčné reklamní nosiče v kavárnách, na promenádách nebo v klubových halách. Vaše logo Vám rádi natiskneme jak na sedací polštáře na pivní lavice, tak na závěsy, ubrusy nebo potahy na stoly. Naplánujte si stylový přípitek! Prezentujte vlastní reklamu decentně a nápaditě!

Díky odolným materiálům jsou židle pro volný čas i sedací krychle řady Outdoor bez problému použitelné i venku. Sestavte u Vašeho veletržního stánku ze sedacích válců zajímavý obrazec nebo postavte individuálně potištěné sáně do Vaší výlohy jako dekoraci. Stanou se z nich magnety, které k Vám přitáhnou nové zvědavé zákazníky.

Tipy na dárky pro každou příležitost

Nechte se inspirovat a vytvořte si u nás skvělé dárky k významným výročím v rodině, nebo dárky pro přátele a kolegy z firmy. Zatímco individuálně potištěné sáně rozzáří oči těm nejmenším, hodiny s fotomotivy a sedací vaky s oblíbenými motivy dosáhnou stejného efektu zase u dospělých. 

Vytvořit si vlastní originální reklamní předměty a dárky

Sitzkissen online gestalten & drucken

Design tištěných dílů všech typů předmětů z kategorie Bydlení a životní styl si u Vispronet® můžete vytvořit online sami. Kliknutím na ikonu „Vytvořit sám / Vlastní grafika“ se dostanete do bezplatného programu Visprodesign®. Tam si můžete libovolně kombinovat cliparty a texty s vlastními obrázky a vytvořit si tak design všech potisknutelných ploch.  

Doručení do druhého den - u Vispronet® to není problém

Když si vyberete produkt a máte hotový vlastní design, můžete si u Vispronet® vybrat z nabídky zásilek s různě dlouhou doručovací lhůtou. Záleží na Vás, jak rychle Vaši objednávku potřebujete. Pokud nám do Visrponet® Vaše bezchybná tisková data dodáte do 9:00 hodin dopoledne, doručíme Vám Vaše zboží z kategorie Bydlení a životní styl hned následující pracovní den.