Vlajky a textilní transparenty

Vlajky a textilní transparenty

Od velikosti XXS až do velikosti XXL: reklamní a státní vlajky a textilní transparenty ve špičkové kvalitě. Jsou vhodné pro reklamu, oslavy, eventy. Vybrat si můžete ze standardních formátů nebo zvolit individuální velikost. Dodáváme státní, krajské a reklamní vlajky také jako malé vlaječky nebo praporky na stůl. Vlajky od Vispronet® mají až dvojnásobně delší životnost než běžně vyráběné vlajky na trhu. Všechny vlajky a bannery jsou vyrobené s ohledem na životní prostředí a kontrolované dle Oeko Tex® Standard 100.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Důvěřujte kvalitě!

Vlajky špičkové kvality od Vispronet®

Vispronet® nabízí vlajky různých velikostí i provedení. S vlajkami Vaši reklamu vyzdvihnete nejlepším možným způsobem. U Vispronet® si můžete vybrat z různých standardních formátů, a nebo jít cestou individuálních rozměrů. A to od klasických vlajek na výšku, které na jednom stožáru vlají pouze při větru, až po množství jiných produktů, na kterých můžete ztvárnit Vaši reklamu nebo propagaci zcela flexibilně.

Podívejte se na oblíbené autovlaječky, originální Street Bannery a obrovské textilní transparenty, které Vám u nás můžeme zhotovit. Nabízíme Vám obrovské množství nápadů, které Vám pomohou, aby prezentace Vaší firmy byla dokonalá. Vlajky jsou oblíbené i u zájmových organizací, protože viditelně reprezentují barvy spolku např. při soutěžích nebo oslavách. Trendem při extra slavnostních příležitostech, jako jsou např. svatby, jsou autovlaječky. Tyto malé společníky na cestách Vám u Vispronet® potiskneme zcela individuálně. Vaše kolona tak získá jedinečný šarm.

Textilní bannery a vlajky - vlastní design pomocí Visprodesign®

Chcete-li si navrhnout vlastní vlajku u Vispronet®, nepotřebujete k tomu žádné zvláštní dovednosti, ani nemusíte zadávat práci odborníkovi. S bezplatným programem Visprodesign® si s pomocí pár kliků můžete vytvořit vlastní vlajku. Ať už se jedná o narozeninové oslavy, nebo táborové výlety, díky vlajce, kterou si sami vytvoříte, získá Vaše akce jedinečnou atmosféru. Vyberte si ze široké nabídky kompletních designových předloh a clipartů Vaše oblíbené motivy a nakombinujte je s vlastními fotografiemi, logy a nápisy. Nebo můžete nahrát vlastní design a s pomocí našich grafiků ho doplnit. Je možné též použít prázdnou předlohu na vlajky a ztvárnit si ji podle svého. Výběr barev i obrázků je neomezený, a tak můžete maximálně využít svoje kreativní nápady. Ve Visprodesign® si můžete sami vytvořit nejen grafiku vlajek, ale i Bowflagů®, Roll-Up bannerů nebo kompletních veletržních stěn. Ušetříte si dodatečné náklady za práci grafika a navrhnete si vlastní reklamu jednoduše sami.

Vyvěšení vlajek od Vispronet®

Široká nabídka vlajek a textilních bannerů  zahrnuje nejen možnost individuálního ztvárnění, nýbrž i velké množství standardních vlajek. Najdete zde reprezentativní státní a krajské vlajky v různých provedeních a konfekcích, stolní vlaječky do kanceláře, klasické vlajky na výšku nebo praktické malé vlajky na stěnu. Mnozí z Vás jistě vědí, co se děje, když právě probíhá např. mistrovství světa ve sportu. Chcete-li veřejně ukázat, jakému týmu fandíte, je vyvěšená vlajka konkrétní země na zahradě nebo terase výborným řešením. V našem e-shopu najdete státní vlajky ve špičkové kvalitě. Budete-li si u Vispronet® chtít koupit i jiné známé vlajky výhodně, jako např. vlajku státní správy nebo vlajku NATO, u nás je najdete snadno a rychle. 

Online objednat vlajku s doručením do druhého dne

Vispronet® Vám nabízí vlajky z mnoha materiálů, které odpovídají různým účelům použití i každé peněžence. Náš potisk vlajek Vás přesvědčí svými zářivými barvami s nejvyšší světlostálostí. Z obou stran vlajky je tištěný motiv prezentovaný ve velmi dobré kvalitě. Firmy, veřejné instituce i sportovní kluby s oblibou vyvěšují vlajku před vlastním sídlem nebo na budově spolku. V e-shopu naší online tiskárny najdete širokou nabídku vlajkových stožárů různých provedení i rozměrů. Pokud si objednáváte na poslední chvíli, máme pro Vás službu doručení do druhého dne. Pokud objednané množství Vašich vlajek nepřekročí určitý limit, jsme technicky schopni jakoukoli Vaši objednávku natisknout a odeslat během jednoho pracovního dne. Grafické podklady Vašich textilních bannerů a vlajek však musí být nahrány na našem serveru v bezchybné podobě do 09.00 hodin dopoledne.

Nechat potisknout vlajky a využít rozmanité možnosti

 

Vlajky jsou elegantní prvek k venkovní prezentaci spolků, organizací i firem - jako reklama nebo reprezentativní dekorace při akcích a oslavách. Velké vlajky na výšku umístěné v exteriéru upoutají pohled návštěvníků a kolemjdoucích již z dálky. Malé vlajky navíc dobře zdobí - přiměřeným a tradičním způsobem - např. prostory zájmových organizací a klubů. 

Abyste si mohli správně vybrat z množství různých vlajek od Vispronet® podle účelu a místa použití, abyste věděli, čemu je třeba věnovat poroznost při výběru, a jak si u nás můžete nechat bez problémů potisknout vlajku zcela dle Vašich představ, pročtěte si následující informace. 

Vlajky vhodné do interiéru i exteriéru

Potištěné vlajky lze používat jako originální dekoraci jak v interiéru, tak v exteriéru. Proto musí odpovídat různým nárokům. Např. tzv. vlajky na výšku vyvěšované před budovami spolků nebo firem by měly být obzvlášť odolné proti nepřízni počasí a také zajistit světlostálost. Proto je důležité zpracování kvalitních materiálů a stabilní kvalita tisku. Pro venkovní použití Vám Vispronet® potiskne takové vlajky, které na slunci nevyblednou a odolají i nepřízni počasí.

Vlajky používané v interiéru lze vyvěsit různými způsoby. Slouží k tomu např. kvalitní dřevěné stojánky na vlaječky a praporky, vlajkové stojany do exteriéru, provázky nebo přísavky. Reklamní vlajky nebo vlajky spolků Vám zhotovíme zcela individuálně. Konfekci vlajek od Vispronet® vždy přizpůsobujeme účelu použití a k výrobě používáme různé osvědčené materiály.

Správný poměr velikosti vlajky a výšky stožáru

Vlajky, které vyvěšujeme na stožáry, mají dlouhou tradici a jsou viditelné již z dálky. Označujeme jimi určitou budovu nebo prostor, aby se mezi okolními objekty nedaly přehlédnout. Kdo si chce takové vlajky na výšku koupit, stojí často před otázkou, jaký je správný poměr velikosti vlajky a výšky stožáru. Neexistují pro to žádná striktní pravidla, a tak platí, že je správně všechno, co se Vám líbí.

Je však dobré orientovat se podle  jistých doporučení. U vlajek na šířku nejprve hraje roli poměr délky a šířky vlajky nezávisle na stožáru. Ten může být např. 5:3 nebo 3:2. Obzvlášť elegantně působí, když vlající délka vlajky odpovídá přibližně třetině výšky stožáru. U vlajek na výšku by výška vlajky měla odpovídat zhruba polovině výšky stožáru. 

Vytvořit vlastní design vlajky – snadno a rychle s Visprodesign®

Ať už pro potřeby spolku nebo vybavení sportovního klubu, někdy musí mít vlajky svůj speciální vzhled. Pro všechny, kteří si chtějí svoji vlajku vytvořit sami zcela podle vlastních představ, máme u Vispronet® vlastní bezplatný program Visprodesign®, díky kterému si sami vytvoříte vlastní vlajku - jen v několika krocích a i bez předchozích grafických znalostí. 

Během konfigurace můžete využít širokou nabídku předloh, obrázků a clipartů, které lze dodatečně kombinovat s vlastními fotografiemi, texty a obrázky.  Dále máte možnost již připravená tisková data Vašeho individuálního designu po dokončení objednávky nahrát. 

Jak rychle doručujeme potištěné vlajky? 

Jde-li o rychlost tisku vlajek, máme pro Vás u Vispronet® velmi dobré zprávy. I přes ohromnou rozmanitost sortimentu v současné době nabízíme nejkratší dodací lhůty na trhu. U nás si můžete vybrat z nabídky dodacích lhůt - v závislosti na výrobku, zvolené metodě tisku a počtu kusů.

Dodávka Express a Doručení do druhého dne jsou možné u téměř všech provedení vlajek. Měli byste však pamatovat na to, že v rámci jedné objednávky je možné zvolit pouze jednu dodací lhůtu. Objednáváte-li tedy více zboží současně, dodací lhůta celé objednávky se řídí podle nejdelší dodací lhůty zboží z nákupního košíku. Pokud si i tak přejete dodávku Express nebo Doručení do druhého dne, musíte nám odeslat více objednávek. 

Přesné informace k termínům doručení najdete na odpovídající stránce výrobku. 

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora