Přílušenství k vlajkám

Vispronet® nabízí velký výběr příslušenství k vlajkám, bannerům, praporkům, vlaječkám, autovlajkám (carflag) apod. V nabídce naleznete bannerový závěs s různě barevnými koncovými kolečky, tyčky a tyče s nebo bez špice, držáky na malé vlaječky, napínací gumičky, závěsná očka, spojovací pásky k individuálnímu připevnění a mnohé další. Malé díly jako jsou karabinky, přísavky nebo hmoždinky a šrouby apod.

Široký výběr příslušenství k vlajkám a textilním transparentům

Vispronet®  najdete široký výběr příslušenství k vlajkám a textilním transparentům. Z obrovské nabídky si můžete vybrat alternativní způsoby zavěšení, náhradní pomůcky k připevnění a varianty k dodatečné stabilizaci vlajek a textilních transparentů.

 

Náš sortiment sahá od možností zavěšení bannerů s různými koncovými kolečky, dřevěnými tyčemi se špicí nebo bez ní, vlajkových držáků na zmrzlinové vlaječky a autovlaječky až po kroucené provázky, vypínací gumičky nebo stahovací pásky pro individuální způsoby připevnění. Nabídku doplňují i malé díly jako karabiny, přísavky nebo sady šroubků a hmoždinek.

 

Online objednat příslušenství k vlajkám na výšku 

Příslušenství k vlajkám na výšku má v prvé řadě rozšiřovat možnosti zavěšení vlajek. Univerzální vlajkové okroužky, sady páskových okroužků nebo plastové karabiny, to je jen náznak naší široké nabídky. Do druhého dne si můžete objednat i smuteční stuhy různých délek. Tyto stuhy se připevňují na státní vlajky nabo vlajky organizací např. při vyhlášení státního smutku.

Koupit výhodně a rychle příslušenství k vlajkám bannerového typu - u Vispronet® 

 

Příslušenství k vlajkám bannerového typu by Vám mělo usnadnit zavěšení těchto vlajek. Můžete si vybrat z různých koncovek, jako jsou kolečka nebo šišky, a můžete si sami rozmyslet, pomocí jakého příslušenství k vlajkám bannerového typu chcete Vaši vlajku prezentovat. U nás najdete ty správné koncovky pro každou příležitost v odpovídajícíh barvách. Výběr příslušenství k vlajkám bannerového typu zahrnuje i dekorační stuhy a smuteční flóry. 

Doručit do druhého dne příslušenství k malým vlaječkám & autovlaječkám Carflag

Dodatečné prvky pro perfektní prezentaci občas vyžadují nejen vlajky na výšku. Někdy je třeba obnovit jednotlivé komponenty i u autovlaječek nebo jiných malých vlaječek. Proto Vám Vispronet® nabízí široký sortiment příslušenství pro Carflagy a malé vlaječky. Malé vlaječky na mávání často používají např. fanoušci. Pro tyto účely si u nás můžete koupit třeba dřevěnou tyčku. Malé vlaječky na tuto tyčku se špičkou nebo bez ní připevníte velmi snadno. Pro připevnění na stěny tu máme k dispozici držáky na 1, 2, 3 nebo 5 malých vlaječek. Držáky na autovlaječky dodáváme v sadách po 10 nebo 5 kusech.

Příslušenství pro klubové & interiérové vlajky

Klubové vlajky bývají s oblibou používány na zasedáních, veletrzích nebo při průvodech. Abyste měli klubové vlajky kompletní, můžete si u Vispronet® vybrat příslušenství vhodné právě pro Vaše účely, jako např. vlajkové tyče z tmavého dřeva s decentní žlutou špičkou, nebo s dekorativní mosaznou špičkou. S naším příslušenstvím budete moci Vaše klubové vlajky prezentovat při jakémkoli průvodu dokonale. K dalším prvkům našeho příslušenství k vlajkám patří i stylové interiérové stojany na vlajky z tmavého dřeva nebo klasické stojany z mosazi. Stojany dodáváme v provedení pro 1 nebo 3 klubové vlajky.

Objednat příslušenství k vlajkám s doručením do druhého dne

Vispronet® chce příslušenství dodávat svým zákazníkům rychle, a proto máte možnost v nákupním košíku zvolit službu "Overnight - Doručení do druhého dne". Pak budete mít Vaše požadované příslušenství k vlajkám k dispozici hned následující pracovní den. Dnes objednáte, zítra dodáme.