Vlajkové provazce

Velmi známé, sympatické a vždy nepřehlédnutelné – to jsou vlajkové provazce. Dodají vaší reklamě zvláštní punc osobnosti. Váš produkt, logo nebo soukromý motiv je plně v centru pozornosti. Použití je na prodejních stáncích, sportovních akcích, eventech pro klienty, pouličních festivalech apod. Kvalitní materiál a tisk přímo od výrobce.

Vlajkové provazce od Vispronet® lze použít mnoha způsoby - jako dekoraci, nebo jako reklamní poutače. Vlajkové provazce můžete často vidět zavěšené nad ulicemi, na domech nebo plotech např. při městských slavnostech.

Personalizované vlajkové provazce jako dekorace

Naše vlajkové provazce zhotovujeme z odolné vlajkoviny. Potisknout individuálním designem přitom lze dva segmenty. Pomocí vlajkových provazců s originálními motivy si můžete vytvořit perfektní dekoraci na večírek, dětskou narozeninovou oslavu nebo kulaté výročí. Online lze objednat personalizované vlajkové provazce v různých velikostech. V našem e-shopu si můžete vybrat vlajkové provazce o délce 5 m, 10 m, 15 m nebo dokonce 20 m. Uvidíte, že Vaše oblíbené fotografie, barvy a texty na hosty Vaší rodinné oslavy zapůsobí. Vybrat si můžete ze dvou provedení:

Vlajkové provazce s trojúhelníkovými praporky

Vlajkové provazce s trojúhelníkovými praporky na provazci vyrábíme v různých velikostech. Potištěné provazce návštěvníky nalákají již z velké dálky. Tyto zajímavé praporky, které se na provazci vesele třepetají, jsou oblíbené při sportovních utkáních, městských slavnostech a firemních výročích, ale i při klubových či rodinných narozeninových oslavách, svatbách a školních akcích.

Vlajkové provazce s obdélníkovými praporky

Tento typ vlajkových provazců od Vispronet® má praporky obdélníkové. Na tenkém provázku bývá připevněno 20 - 80 malých praporků, které krásně ozdobí Vaše slavnostní stany a zahrady, nebo prodejní plochy a veletržní stánky. Zářivé barvy s vysokou světlostálostí a velmi dobrý protisk z vlajkových provazců dělají atraktivní poutače. Motivy na praporcích jsou dobře vidět z obou stran. Nabízíme vlajkové provazce s různě velkými praporky - a jaký design pro ně zvolíte, záleží jen na Vás.

Vlajkové provazce jako reklamní poutače

Vlajkové provazce jsou nejen pomocníky k vytvoření dekorací, nýbrž i výbornými nosiči reklamy. Zákazníci si u nás často nechávají na provazce natisknout státní vlajky nebo dvě jednotlivé barvy. Vispronet® Vám však nabízí mnoho dalších možností, kde můžete svoji fantazii zapojit naplno. Firmy si mohou nechat na vlajkové provazce natisknout např. logo. Vlajkové provazce s vlastním logem se výborně hodí třeba na firemní oslavu. Vlajkové provazce se velké oblibě těší i u zájmových organizací. Najdete je i v nabídce mnoha fotoshopů. 

Potištěné vlajkové provazce prezentují znak klubu široké veřejnosti, a proto vlajkové provazce spřátelené spolky s oblibou používají např. při zápasech a oslavách. Díky potištěným vlajkovým provazcům lze klub nebo značku rozpoznat již z dálky. S vlajkovými provazci mají fanoušci logo klubu stále před očima.

Vytvořit si design vlajkových provazců - online a zdarma 

Důvěrně známé, sympatické - a přece stále jiné: potištěné vlajkové provazce Vaší reklamě propůjčí individuální vzhled. Kdo před objednávkou ještě nemá grafiku připravenou, může použít náš bezplatný program „Visprodesign®“. S ním je tvorba motivů na přání hračka. Tento přehledný program si můžete spustit přímo přes náš e-shop. Během konfigurace klikněte na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“ a už se dostanete do našeho bezplatného programu Visprodesign®. Tam můžete libovolně kombinovat produktové obrázky s fotografiemi, logy a vlastními texty. Ty Vám pak natiskneme na Vaše vlajkové provazce. Vaší fantazii se meze nekladou. Sami si můžete navrhnout design obou stran praporků. 

Doručení vlajkových provazců do druhého dne

Vlajkové provazce od Vispronet® si můžete online objednat se třemi různě dlouhými doručovacími lhůtami: Standard, Express a Overnight - Doručení do druhého dne. Lidé, kteří se rozhodují na poslední chvíli, a ti, kteří spěchají, většinou potřebují svoji objednávku do druhého dne. Díky našemu nejnovějšímu digitálnímu tisku jsme technicky schopni každou objednávku vlajkových provazců během jednoho pracovního dne natisknout i odeslat. Bezchybná data k tisku vlajkových provazců však musíme mít k dispozici nejpozději do 09.00 hodin dopoledne.

Vlajkové provazce pro různé příležitosti 

Vlajkové provazce jsou u nás běžné dekorační a reklamní zboží. Existuje řada příležitostí, kdy se vlajkové provazce hodí obzvlášť - jsou to svatby, dětské narozeninové oslavy, nebo veletrhy, na kterých chcete reprezentovat Vaši firmu. Vlajkové provazce s pestrým individuálním potiskem jistě přitáhnou zraky Vašich hostů i zákazníků.

Potištěné vlajkové provazce jako dekorace na dětských narozeninových oslavách nebo zahradních párty

Vlajkové provazce obzvlášť dobře vynikají při narozeninových oslavách. Důvodem k uspořádání párty jsou i kulatá výročí. Na personalizované vlajkové provazce si můžete nechat natisknout např. věk oslavence, a tak originálně vyzdobit prostor, kde se má oslava odehrávat. Záleží jen na Vás, jakým motivům dáte přednost - zda zvolíte fotografie, barvy, nebo texty: na vlajkové provazce Vám natiskneme jakékoli téma na přání.

Od Vispronet® můžete mít vlajkové provazce s libovolnými motivy. Vlajkové provazce v různých provedeních se skvěle hodí i na svatbu. Prostor svatební veselky můžete oživit vlajkovými provazci v něžných pastelových barvách a s fotografiemi svatebního páru. Vaší fantazii se meze nekladou!

Při sportovních událostech, jako je např. mistrovství světa, lidé rádi zápasy sledují společně s přáteli. Nadšení z fandění můžete vystupňovat tím, že prostor barevně sladíte s barvami konkrétního týmu. Barvy trikolóry můžete použít třeba k vyjádření radosti z úspěchu národního týmu. Navodíte tak při oslavách se známými tu správnou atmosféru. Vlajkové provazce vyrábíme z pevné vlajkoviny, a tak Vám můžeme garantovat, že se nepoškodí ani při nepřízni počasí a že si své zářivé barvy zachovají dlouho.

Vytvořit si vlastní vlajkové provazce - personalizované a individuální

Vlajkové provazce Vispronet® dodává ve dvou různých provedeních. Buď si vyberete klasický trojúhelníkový tvar praporků, nebo variantu s praporky obdélníkovými . Oba typy Vám rádi potiskneme motivy na přání. Počet praporků bývá 20 až 80. To odpovídá délce provazce od 5 m do 20 m.

Vytvořte si Vaše personalizované vlajkové provazce u Vispronet® v programu Visprodesign®. Můžete si na každou stranu vlaječek navrhnout různé motivy, které se po připojení na provazec budou střídavě opakovat. Nakombinujte si libovolně produktové obrázky s fotografiemi a logy - popusťte uzdu své fantazii! 

Uvázání vlajkových provazců je rychlé a snadné. Jednotlivé praporky jsou připevněny na pevném odolném provázku, na každé straně je kus volného provázku bez praporků na přivázání. Konce provazce stačí zavázat na uzel nebo mašli a připevnit na libovolné místo. Nejlépe působí vlajkové provazce, když jsou částečně prověšené do oblouku.

Další sympatické reklamní poutače

Znaky klubů se dobře vyjímají nejen na vlajkových provazcích, ale i na klasických stolních bannerech. Mnoho našich zákazníků, kteří se zajímají o vlajkové provazce, oslovují i potištěné praporky typu stolních bannerů. Vispronet® nabízí širokou škálu tvarů praporků a stolních bannerů. Můžete si vybrat, zda si praporky necháte navíc ozdobit kroucenou šňůrkou, nebo ne. O typu a vzhledu stolních bannerů se můžete definitivně rozhodoutt až v průběhu objednávky.