Textilní transparent

Textilní transparent je velice oblíbeným reklamním nosičem a nabízí spousty možností, jak ho využít a upevnit. Použitelný je na fasády, mosty, ploty na zábradlí a vhodný je i do interiéru jako reklama či dekorační prvek. Své uplatnění nalezne pro obchodní, ale i pro soukromé účely na oslavy, jubilea atd. Dostupný je s tiskem na různé materiály: na Indekor – cenově výhodný a lze ho z role jednoduše stříhat. Další možností je Varioflag® A, který je elastický, má delší životnost a je dírkovaný (pro lepší propustnost vzduchu). Velmi dobrý protisk zářivými barvami s velmi dobrou stálobarevností.

Potisknout textilní transparenty

Textilní transparenty jsou velmi oblíbené hlavně jako venkovní reklama, protože účinně prezentují informace o novinkách i blížících se eventech. Tyto kvalitní textilní transparenty od Vispronet® se snadno připevňují na fasády, zábradlí, mosty i ploty. Udělejte originální reklamu na městské slavnosti, festivaly nebo muzejní dny pomocí volně visícího transparentu s individuálním designem. Textilní transparenty se však dají použít i v interiéru.

Potištěné textilní transparenty dobře fungují jako firemní reklama i dekorativní transparenty k oznámení soukromých oslav, výročí, nebo akcí zájmových organizací a škol.
Vispronet® zhotovuje potištěné textilní transparenty z různých materiálů. Cenově nejvýhodnějším materiálem na textilní transparenty je Polyestervlies. Bannery jsou natištěny na roli a lze je jednoduše odstřihnout. Varioflag® A je zase vlajkovina, která je prodyšná a velmi elastická, a tak jsou textilní transparenty z ní vyrobené extrémně odolné vůči větru a nepřízni počasí. Klasikou mezi vlajkovinami a zároveň velmi vhodným materiálem na potisk textilních transparentů je běžně používaný materiál Multiflag®. Textilní transparenty z materiálu Multiflag® SE si Vás získají brilantním potiskem, vynikajícím protiskem a vysokou kvalitou za rozumnou cenu. Vaše motivy Vám na textilní transparenty natiskneme zářivými barvami s velmi dobrou světlostálostí.

Nechat si online potisknout textilní transparenty individuálních rozměrů

Při koupi textilních transparentů si můžete zvolit různé formáty. Motivy textilních transparentů na šířku i na výšku Vám natiskneme na materiály Multiflag® SE nebo Varioflag® A SE .Textilní transparenty z Polyestervlies Vám Vispronet® dodá jako nekonečnou omotávku s tiskem. Dle účelu použití se můžete rozhodnout, jaký formát textilních transparentů je pro Vás nejvhodnější. Pokud se rozhodnete pro klasický formát, musíte ovšem zadat přesné míry. Pokud Vám standardní velikosti nevyhovují, pak si Vaše textilní transparenty objednejte v individuálních rozměrech na přání. U Vispronet® Vám zhotovíme textilní transparenty libovolných rozměrů. U delších textilních transparentů doporučujeme, abyste si objednali transparenty s očky nejen v rozích, ale s očky v odstupu 50 cm, která zajistí snadné zavěšení potištěného textilního transparentu jak na fasády a ploty, tak nad ulice. Očka textilních transparentů mají průměr 10 mm a jsou vyrobena z pevného nerezového kovu. Mezi volitelné příslušenství textilních transparentů z našeho online-shopu patří i různé napínací gumičky a provázky. 

Vytvořit si vlastní design textilních transparentů - s fotografiemi, logy apod. 

Pokud ještě grafiku na Váš textilní transparent nemáte hotovou, můžete si u Vispronet® vytvořit vlastní textilní transparent jednoduše sami. S naším bezplatným programem Visprodesign® máte k dispozici jednoduchý nástroj, který Vám pomůže vytvořit nepřehlédnutelný reklamní poutač nebo dekorativní prvky pro Váš domov. Využijte cliparty a obrázky na pozadí z našeho bezplatného programu Visprodesign® a vytvořte si sami vlastní jedinečný design, který dopomůže, aby byla Vaše reklama nápaditá a účinná. Váš motiv bude na zadní straně zrcadlově převrácený.

Textilní transparenty se zaklapávacími očky pro rychlé zavěšení

Textilní transparenty bez oček lze na některých zajímavých místech připevnit jen těžko. Proto Vám Vispronet® nabízí flexibilní řešení: textilní transparenty se zaklapávacími očky. Praktická zaklapávací očka se dají na textilní transparenty přidělat jednoduše a bez speciálního nářadí. Materiál pouze zasunete mezi hoření a spodní část očka, zaklapnete – a máte hotovo! Pak bude Vaše reklama bez problémů vždy optimálně vypnutá. Výhoda těchto odolných zaklapávacích oček je jasná: po použití je odstraníte a použijete na jiný banner. V nabídce pro Vás máme drobná zaklapávací očka v různých barvách a 2 provedeních: zaklapávací očka Mini s pevností v tahu 45 kg a zaklapávací očka Midi s pevností v tahu do 100 kg.

Servis Vispronet® - doručení Vašich textilních transparentů do druhého dne

Chceme, aby naše služby zákazníkům měly vysokou úroveň, a proto se snažíme na Vaše přání a podněty reagovat rychle a spolehlivě. Stále častěji zákazníci vyslovovali požadavek rychlého dodání zboží, a proto jsme u Vispronet® zřídili servis dodání textilních transparentů do druhého dne. Dodáte-li nám Vaše bezchybná tisková data do 9.00 hodin, budete moci Vaše textilní transparenty použít hned následující pracovní den. Vispronet® textilní transparenty předpírá, takže se barvy nerozmažou a na slunci nevyblednou.

Atraktivní reklamní poutače příbuzné s textilními transparenty

Naše nabídka atraktivních reklamních nosičů je skutečně široká. Kromě textilních transparentů si u Vispronet® můžete vybrat další možnosti venkovní reklamy. Necháte-li si u nás zhotovit např. reklamní plachtu velikosti na přání, dostane se Vaše reklama rychle do podvědomí široké večejnosti. Různé materiály a flexibilní možnosti zavěšení Vám umožní téměř neomezené použití těchto plachet v interiéru i exteriéru.