Textilní banner

Díky textilnímu banneru můžete Vaši značku prezentovat v brilantních barvách s velmi dobrým rozlišením. Vyberte si z různých velikostí a formátů. Textilní banner do 3 m2: snadná manipulace, s plastovými zaklápavacími lištami nebo stylovými kovovými lištami. Textilní banner do 8 m2: velký formát, vybaven dřevěnými tyčemi, kedr profilem nebo hliníkovými zaklapávacími lištami. Možností je i volba pouze hladkého střihu po obvodu do formátu 12 m2. Použití je jako dekorační banner do obchodů, kanceláří, ale i do bytů. Hodí se na výstavy, veletrhy, různé oslavy atd. Spousta možností použití.

Nápaditě & kreativně potisknout textilní bannery v individuální velikosti

Dekorativní textilní bannery mohou zdobit prodejní prostory, pasáže, výlohy a nákupní centra, ale i kanceláře nebo obývací pokoje. Textilní bannery lze používat mnoha způsoby - jako dekoraci na zeď, neprůsvitnou dělící zeď, textilní kalendář nebo jako informační banner s reklamními motivy. Nechte si Vaše bannery potisknout u Vispronet® důležitými informacemi, logy, obrázky nejnovějších produktů nebo jednoduše vlastní oblíbenou fotografií. Vyberte si z nabídky materiálů a různých provedení.

Velkou výhodou našich textilních bannerů jsou individuální velikosti. Kromě klasických velikostí ve formátu na výšku i na šířku si u nás můžete online objednat textilní bannery i v individuálních rozměrech na přání. Dekorativním bannerům Vašich rozměrů pak přizpůsobíme i kovové lišty, praktické plastové zaklapávací lišty, kvalitní hliníkové zaklapávací lišty nebo bytelné dřevěné tyče.
Honosný vzhled dodávají hlavně velkoformátovým textilním bannerům hliníkové zaklapávací lišty. Plastové zaklapávací lišty Vispronet® nabízí ve zlatém, stříbrném, černém, bílém a průhledném provedení. Jejich výhodou je kvalita za rozumnou cenu a možnost opětovného použití k připevnění jiných tištěných dílů. Pro dlouhodobé používání Vašich textilních bannerů Vám doporučujeme kovové lišty v provedení zlatém, stříbrném, černém nebo bílém. Vyberte si takovou barvu, která se bude nejlépe hodit k motivům na Vašem textilním banneru. Výhodou tohoto provedení je pevné připevnění bez shrnování tištěných dílů.

Vytvořit vlastní design na dekorativní textilní bannery

Mnoho z návštěvníků našeho shopu ještě nemá hotovou vlastní grafiku, kterou by chtěli na konci objednávky nahrát přes zákaznické konto. Právě pro tyto zákazníky jsme vyvinuli náš bezplatný program Visprodesign®. V našem online-shopu si můžete Vaše textilní bannery vytvořit sami! Použijte k tomu některou z bezplatných šablon a doplňte ji našimi cliparty, vlastními texty nebo fotografiemi. Vzniknou Vám tak individuální a dekorativní textilní bannery, které přitáhnou zraky mnoha lidí. Vaše motivy Vám natiskneme zářivými barvami. Díky odpovídajícímu příslušenství bude vypnutí Vašich textilních bannerů perfektní a připevnění bannerů jednoduché. Různé textilní materiály podtrhnou účinek Vašich dekorativních bannerů a vytvoří příjemnou atmosféru.  

Zavěste Vaše textilní bannery od stropu nebo vyzdobte foyaer a recepce informativní a účinnou reklamou. Pak bude Vaše reklama dobře vidět již z dálky a obzvlášť dobře zapůsobí na Vaše zákazníky.

Online koupit textilní bannery & nechat si je doručit do druhého dne 

Stále častěji se stává, že naši zákazníci potřebují individuální textilní bannery velmi rychle. A proto Vispronet® nabízí i exklusivní službu Overnight - Doručení do druhého dne. Pokud nám pošlete Vaše bezchybná tisková data do 9.00 hodin dopoledne, zaručíme Vám doručení Vašich dekorativních textilních bannerů hned následující pracovní den. I takto rychle Vás dokážeme obsloužit. Vyzkoušejte naše služby.

Textilní bannery: rozmanité možnosti reklamy 

Textilní bannery jsou velmi oblíbené díky nejrůznějším možnostem použití. Jsou vhodné pro prezentace všeho druhu, protože reklama na nich opticky působí velmi dobře. Jejich připevnění je velmi jednoduché, dají se použít snadno a flexibilně. V nabídce máme různé typy materiálů, které přispívají k individuálnímu vzhledu Vašich textilních bannerů. Kvalitní tisk dělá z textilních bannerů nepřehlédnutelné poutače při jakékoli akci. Vyberte si odpovídající formát Vašich textilních bannerů, koncipujte si ho podle svých představ a nechte se překvapit, jak účinná může být reklama na textilních bannerech.

Digitálně potištěné textilní bannery jako reklamní nosiče ve vlastním stylu

Pokud si u Vispronet® chcete nechat potisknout malé nebo střední množství textilních bannerů, pak pro Vás bude nejvýhodnější variantou digitální tisk. Tato technologie zaručuje nejlepší kvalitu za rozumnou cenu. Digitálně potištěné textilní bannery zviditelní Vaši reklamu výhodným  a efektivním způsobem. Abychom Vaše tisková data mohli proměnit v originální tištěné bannery, buď nám elektronickou cestou dodejte Vaši hotovou grafiku, nebo ji vytvořte přímo v našem shopu pomocí programu Visprodesign®. Poté proběhne automatická kontrola tiskových dat, která otestuje správnost rozlišení a dalších parametrů, a následně budou Vaše data odeslána rovnou do tisku.

U textilních bannerů používáme disperzní inkousty na bázi vody, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tyto inkousty zaručují maximální stálost barev na světle. Díky kvalitnímu digitálnímu tisku prvotřídními inkousty mají individuálně navržené textilní bannery obzvlášť dlouhou životnost. U netextilních bannerů  provádíme tisk UV vytvrzovanými inkousty, které zaručují srovnatelně vysokou světlostálost. Dbáme i na životní prostředí, a proto vyrábíme výhradně takové produkty, které neobsahují škodlivé sloučeniny (VOC free). Naše inkousty jsou certifikovány oficiální ekoznačkou severských zemí Nordic Ecolabel (Nordic Swan). Obzvlášť vysoké přesnosti barev dosahujeme v textilní i netextilní výrobě dodatečně volitelnými přímými barvami.

Sítotisk jako alternativa pro větší počty kusů zboží 

Při objednání většího množství kusů zboží Vám Vispronet® doporučuje použití sítotisku. Jedná se o cenově výhodnější variantu při potisku většího množství textilních bannerů. I u této metody Vám zaručujeme perfektní tisk. U sítotisku mícháme každý barevný odstín zvlášť a pak barvu na materiál nanášíme přes síto magnetickou rakel. K tomu používáme ekologicky nezávadnou tiskovou barvu na bázi vody. Potisk textilních výrobků provádíme sítotiskem buď metodou fototisku, nebo metodou tisku přímými barvami. Která z metod je nejlepší právě pro Vaši objednávku, se můžete dočíst v popisu výrobku. Pokud byste nedostali odpovědi na všechny Vaše otázky tam, rádi Vám je zodpovíme telefonicky na naší zákaznické lince.

Textilní bannery různých rozměrů pro různé účely použití 

Personalizované textilní bannery nabízíme v mnoha velikostech, abyste je mohli použít všude tam, kde chcete Vaši reklamu na textilních bannerech mít. Kreativní textilní bannery vyrábíme od velikosti 2 m² až po velkoformátové textilní bannery do velikosti 8 m². Takové bannery jsou pak nepřehlédnutelné a reklama na nich je velmi účinná. Textilní bannery po obvodu střižené v shopu nabízíme i ve velikosti 12 m². Vyberte si Vaši velikost a vytvořte si u nás Váš individuální textilní banner dle Vašich představ. 

Textilní bannery Vám potiskneme Vašimi individuálními motivy - ať už se rozhodnete pro Vaše firemní logo nebo texty reklamní kampaně, naše metody tisku Vám zaručí brilantní reprodukci barev a ostré kontury Vašich motivů. Na textilní bannery proto mohou být natištěny i kvalitní fotomotivy. 

 

Snadné připevnění textilních bannerů

Připevnění textilních bannerů je opravdu jednoduché. Buď si zvolíte variantu s karabinami, nebo Vaše textilní bannery připevníte na zařízení, kde využijete tunýlek. Obě možnosti si můžete prostudovat na vispronet.cz. Textilní bannery nemusí fungovat vždy jako nosiče reklamy, nýbrž i jako dekorativní prvky do obytných prostor. Pomocí textilních bannerů můžete rozdělit prostor nebo zkrášlit jakoukoli zeď a přitáhnout k ní pozornost návštěvníků.

Malá hmotnost a vysoká kvalita materiálu: textilní bannery od Vispronet®

Další výhodou textilních bannerů je jejich malá hmotnost. Na výrobu bannerů používáme speciální polyester, který je nejen pevný a odolný, ale přesvědčí Vás i svojí lehkostí. Tento materiál je nemačkavý, a proto se obzvlášť dobře hodí i pro mobilní použití - např. při veletrzích nebo jiných reklamních akcích. 

Kromě stálosti barev a brilantního tisku u nás můžete profitovat i z vysoké kvality materiálu. Tisk na textilních bannerech neztratí na své kvalitě ani při častém skládání a rozkládání. U Vispronet máte spoustu možností, jak prezentovat Vaši firmu a jak přesvědčit Vaše zákazníky, aby se rozhodli právě pro Vás. Ať už využijete naše vlajky, displaye, nebo reklamní plachty, vždy budete spokojeni. Potřebujete ještě další poradenství v oblasti našich výrobků? Kontaktujte nás. Těšíme se na Vaše dotazy.

Reklama do obchodů: potištěné textilní bannery a závěsy

Textilní bannery se skvěle hodí pro reklamu ve vnitřních prostorách obchodů. Zavěsíte-li textilní bannery ze stropu, budou pro zákazníky nepřehlédnutelné. Další atraktivní reklamní plochou jsou závěsy. Takovou možnost mohou využít hlavně obchody, kde si zákazníci zkouší různé modely v převlékacích kabinkách. Na závěsy je dobré umístit cílené informace o slevách, značkách nebo akcích.

Motivy Vám natiskneme na neprůsvitný nemačkavý materiál Multisol® D 240 SE zářivými barvami s vysokou světlostálostí. Závěsy Vám vybavíme praktickými poutky, nebo klasickou řasící stuhou. Pak budete moci Vaše závěsy použít velmi flexibilně.