Textilní banner

Textilní bannery patří mezi všestranné reklamní nosiče. Lze je používat všestranně. Nabízíme velký výběr textilních bannerů pro různé druhy použití. Jsou atraktivní na veletrzích, výstavách, v obchodech apod. Dvakrát více reklamní plochy nabízí textilní banner Twiny, který lze potisknout z obou stran stejným nebo i různým motivem! Potřebujete ještě více prostoru pro Vaši reklamu? Žádný problém, u nás si můžete nechat vyrobit banner i ve velikosti XXL. Díky XXL velikosti můžete získat plochu až 31 m2 pro reklamní grafiku a tím oslovit Vaši cílovou skupinu. Vybrat si můžete i ze tří druhů dodání: Standard, Expres či Overnight.

1. Textilní banner - přehled
2. Provedení (konfekce) textilního banneru
3. Textilní banner tisková data
4. Možnosti použití

Textilní banner individuálního rozměru s natištěnou Vaší reklamou online


Stoffbanner im Hochformat mit Beleistung bestellen Textilní bannery jsou všestrannými pomocníky mezi reklamními nosiči! Ať už jako nástěnná reklama či dekorace v showroomech, autosalonech, na výstavách, ve výlohách nebo se zavěšením od stropu v obchodních domech – s textilními bannery vždy upoutáte pozornost a oslovíte cílovou skupinu. Nechte si vytisknout v naší online tiskárně Vispronet® zcela jednoduše a v pár krocích Vaši reklamu, fotografie, texty apod.!

Textilní banner, který bývá často nazýván také jako Dekobanner, je díky své flexibilitě a všestrannosti použití velice oblíbeným reklamním nosičem. Dle účelu použití si můžete vybrat jednostranně nebo oboustranně potištěný textilní banner. Pokud zvolíte oboustranný tisk, s různým nebo stejným motivem na přední a zadní straně, nazýváme tento textilní banner Twiny. Objednat si u nás můžete také banner v extra velkých velikostech XL. U všech variant jsou na výběr buď standardní rozměry, nebo lze zadat individuální velikost.
U textilního banneru si můžete vybrat konfekci, materiál a také různé možnosti upevnění. Tímto lze textilní banner přizpůsobit vlastním potřebám a dle daného účelu použití.

Vispronet® - na každý účel ten správný textilní banner


Stoffbanner mit Beleistung bedrucken Textilní banner je možné potisknout jednostranně nebo oboustranně stejným či rozdílným motivem na přední a zadní straně. Dále od nás můžete získat textilní banner v různém provedení, s různou konfekcí: s kovovými lištami, praktickými plastovými klemšínami, kvalitními hliníkovými -klemšínami nebo rustikální dřevěnou tyčkou.
Textilní bannery XL s velikostí až do 31 m2 jsou dostupné s kvalitním kedr profilem, očky nebo tunýlkem k nasunutí na tyč apod.

Určete si sami počet kusů Vašeho textilního banneru. U nás si můžete nechat vyrobit zakázku ve velkém množství, ale zároveň tiskneme už od jednoho kusu. Online lze objednat tisk dekoračního banneru na různé druhy materiálů. Vybrat si můžete vybrat z lesklých, saténově matných nebo extra pevných materiálů. U Vispronet® naleznete vždy ten správný materiál pro Váš textilní banner.

Naše nabídka:

  • • vysoce lesklý polyester Dekoflag H SE pro obzvlášť brilantní tisk
  • • saténově matný polyester Multisol® L SE pro všestranné použití
  • • matně lesklý polyester Multisol® X SE vhodný pro nemačkavý deko-banner
  • • matný polyester Multisol® X Opak SE pro neprůhledné, světlo nepropustné textilní bannery XL
  • • matně lesklý polyester Primeflag : dvakrát tak delší životnost, 100 % protisk

Přesvědčte se sami o kvalitě námi dodávaných textilií. K tomu nabízíme elegantní vzhled, brilantní tisk a kvalitní zpracování. Vytvořte si svou účinnou reklamní kampaň díky Vispronet® a oslovte své zákazníky!

Deko-banner vytvořený online v nejlepší kvalitě za rozumnou cenu


Stoffbanner im Querformat selbst gestalten Vytvořit si svůj textilní banner není dnes už žádný problém. Díky naší online-tiskárně Vispronet® si můžete sami svůj textilní banner vytvořit rychle a jednoduše v pár krocích. Vyberte si správný formát, rozhodněte se, který materiál je pro Vaše účely nejlepší a zvolte požadovaný způsob konfekce z hlediska upevnění. Na závěr stačí nahrát ve svém zákaznickém účtu vlastní grafiku – tisková data. A je hotovo! Výhoda pro Vás: po nahrání tiskových dat následuje jejich standardní kontrola zdarma. Díky tomu se mohou odhalit případné chyby v tiskových datech.

Nemáte hotová tisková data a ani znalosti grafika? Žádný problém, s naším grafickým programem Visprodesign® si můžete svůj vlastní deko-banner zdarma sami vytvořit. Vybrat si můžete z mnoha hotových předloh, vložit vlastní obrázky, fotografie, vše doplnit textem, clipartem apod. Jednodušší to být už nemůže!

Textilní banner – nepostradatelný pomocník


Textilní bannery jsou skutečnými všestrannými pomocníky. Mohou být vytištěny na různé reklamní akce nebo například na sezónní události, kde je lze používat opakovaně. Použití textilních bannerů je opravdu široké. Vždy se postarají o efektivní zviditelnění a upoutání pozornosti.

Deko-banner do výloh a do obchodů


Textilní bannery se obzvlášť hodí jako dekorační nebo reklamní bannery do výloh. Tím přiblížíte své sdělení široké skupině lidí a zároveň informujete kolemjdoucí a zvete je na návštěvu do své prodejny či firmy. Možnosti jsou téměř nekonečné. Nechte si natisknout na textilní banner své logo, akční nabídku či upoutávku na své výrobky či služby. Textilní banner může být potisknutý i jinými, například sezónními motivy a tím získáte skvělý prostředek k dekoraci a vytvoření té správné atmosféry do svých obchodů. Vánoční či velikonoční motivy, podzimní listí – kreativitě meze neklademe.

Textilní bannery na eventy a veletrhy


Používáte na eventech či veletrzích textilní bannery? Tak to jste u nás správně. Potištěné textilní bannery vytvoří patřičnou atmosféru Vašeho stánku či místa na veletrhu a umožní Vám tím vyniknout před konkurencí. Natisknout lze libovolný motiv, díky němuž může banner sloužit nejen jako dekorační prvek, ale lze s ním oddělit opticky prostor či cíleně oslovit zákazníky reklamou. Textilní bannery mohou snadno pozvednout úroveň pořádaných akcí. Lze je upevnit na stěny, zavěsit od stropu do volného prostoru a díky tomu získat exkluzivní prostředí na různé akce.

Textilní banner jako dekorace


Textilní banner může sloužit nejen jako účinné reklamní médium, ale také jako dekorační prvek. Hodí se do obchodních prostorů, schowroomů, vstupních hal apod. Své místo mají i v domácnostech. Stačí natisknout na banner fotografii z dovolené, rodinnou fotografii nebo zvířecího mazlíčka a dekorační banner najde své místo všude. Je velice příjemné mít krásné zážitky nebo své blízké stále na očích.

Díky tomu textilní bannery patří mezi nejoblíbenější reklamní a dekorační předměty. Prohlédněte si náš online shop Vispronet® a objednejte si textilní banner s kvalitním natištěným motivem za rozumnou cenu!