X-Display stolní

X-Display stolní je obzvlášť flexibilní a cenově dostupný stoní display od Vispronet®. Natištěný motiv je jednoduše napnutý na konstrukci a lze ho jednoduše a kdykoli vyměnit za jiný. Osvědčená konstrukce zaručuje stabilitu. Celý systém je velice lehký a je použitelný do výloh, do obchodů na pulty, recepce, do kanceláří, na veletrhy apod. Motiv může být libovolný - reklamní text, logo, kalendář či fotografie. Celou konstrukci lze složit a tím je přeprava a skladování velice jednoduché.

X-Display T ve vlastním designu

X-Display T - zum Präsentieren, Werben & DekorierenX-Display T je skvělý stolní display pro aktuální nabídky a akce. X-Displaye T jsou nepřehlédnutelné a blízké zákazníkům. Individuální X-Displaye T na sebe upozorní kdekoli, kde je jen trochu místa k vystavení - na polici, pultu i na recepci.

Jejich instalace je přitom extra jednoduchá a stačí na ni pouhých několik vteřin. Připevněte tištěný díl na konce tyček konstrukce a už Vám X-Display T bude bezpečně stát. Jednoduchá manipulace s X-Displayi Vám umožní i velmi rychlou výměnu motivu. X-Displaye T lze flexibilně používat na veletrzích, meetingu i místě prodeje. Stabilitu X-Displayů T zaručuje pevná trojnožka. X-Displaye T lze jednoduše sklapnout, a tak je bezproblémový i jejich transport. 

 

Online vytvořit vlastní motivy na X-Display T – cílené umístění propagace značky & novinek

X-Display Zubehör online bestellenstolních bannerů X-Display T lze tištěný díl potisknout individuálními motivy celoplošně. Pokud ještě nemáte vlastní design na X-Diyplaye T hotový, pak si ho můžete vytvořit sami pomocí našeho bezplatného programu Visprodesign®. Stačí, když během konfigurace produktu kliknete na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“.

V programu Visprodesign® si můžete jednoduše kombinovat vlastní loga s předpřipravenými cliparty, fotografiemi a individuálními texty. Během okamžiku Vám tak vzniknou reprezentativní nabídky pro veletrhy i výlohy. Spojíte-li individuální prvky s kalendářem, vytvoříte si tak stylové dekorační předměty, které můžete využít jako dárky, nebo k vystavení na Vašem psacím stole.

Objednání X-Displayů T Overnight, tzn. S doručením do druhého dne

Objednejte si u Vispronet® vlastní X-Display T Overnight. Díky extra rychlé službě Overnight firmy Vispronet® Vám dodáme Váš hotový X-Display T takřka přes noc. Obzvlášť spěšné dodávky s námi dorazí na místo určení velmi rychle. Vyberte si v nákupním košíku dodací lhůtu „Overnight“. X-Display Economy & X-Display Basic selbst gestaltenPokud nám dodáte grafiku na Váš X-Display T do 9:00 hodin dopoledne bez chyb, budete mít Váš osobní stolní banner k dispozici hned druhý pracovní den.

X-Display jako velký reklamní poutač pro veletrhy & nejrůznější akce

Hledáte i větší reklamní poutače? Pak se podívejte na naše větší reklamní nosiče X-Display Economy a X-Display Basic. Tyto lehké reklamní nosiče Vispronet® nabízí i ve dvou dalších provedeních. Tyto poutače bývají s oblibou používány pro krátkodobou prezentaci v interiéru. Jejich extra malá hmotnost a jednoduchá instalace z nich dělá oblíbené reklamní nosiče pro propagaci v interiéru.