Vlaječky na stůl

Stolní vlaječky od Vispronet® vytvoří na jednání či zasedání patřičnou atmosféru. Natisknout můžeme motiv dle vašeho přání, logo, státní vlajku, znak apod. Vlaječky působí vždy reprezentativně a jsou vhodným dekoračním doplňkem. Dodáváme ve standardní velikosti 25 cm x 15 cm. Kromě vlaječek vám nabízíme také stojánky - chromované nebo dřevěné. Jsou ideálním doplňkem na kongresy, jednání, veletrhy, výstavy, oslavy apod.

  • Stolní vlaječky
    Stolní vlaječky
    Stolní vlaječky
  • Výrobek nebyl nalezen?
    Výrobek nebyl nalezen? Přejít na kontaktní formulář

Vlaječky na stůl jako reklama, prezentace i dekorace 

Tischfahnen bestellen - zum Präsentieren, Werben & DekorierenRecepce, pódia a konferenční stoly firem i klubů často zdobí individuální vlaječky na stůl. Celou plochu si u nás zákazníci mohou nechat potisknout motivy na přání. Naše sympatické vlaječky na stůl potištěné barvami země nebo logy k sobě snadno přitáhnou pozornost a zároveň dobře slouží dekorativním účelům. Vlaječky na stůl ve vlastním designu mají velmi široké použití - ve firmách, zájmových organizacích i jako reklamní předměty.

Potisk vlaječek na stůl provádíme pomocí moderních digitálních technologií zářivými barvami s vynikající stálostí na světle. Pro Vaši perfektní prezentaci vlaječek pro Vás také máme nabídku různých stojánků na vlaječky. Vlaječky na stůl od Vispronet® vyrábíme ve standardní velikosti 25 cm x 15 cm. Vlaječky na stůl Vám zaručí maximálně reprezentativní reklamu na kongresech, jednáních i veletrzích a velmi dobře slouží i jako dekorace při klubových nebo soukromých oslavách.

Vytvořit si vlastní design vlaječek na stůl online

Verschiedene Tischbannerständer im Tischfahnen-Zubehör online bestellenPokud jste kreativní a chcete si vytvořit design vlaječek na stůl sami, doporučujeme Vám, abyste se podívali na náš interní program Visprodesign®. Můžete ho využívat zcela zdarma a dostanete se do něj během konfigurace kliknutím na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“. Pomocí několika kliknutí Vám vzniknou originální dárky i předměty pro fanoušky. V programu můžete využít naše předpřipravené šablony nebo nahrát obrázky vlastní.

Šikovným nakombinováním s vhodnými cliparty a nápaditými texty Vám během několika málo minut vzniknou vysněné poutače, které můžete darovat nebo použít k prezentaci či dekoraci. Tak jednoduchá je u nás tvorba vlaječek na stůl, stejně jako samotný online potisk. Personalizované vlaječky na stůl s logem nebo reklamním motivem působí velmi reprezentativně a dokáží cíleně oslovit!

Objednat doručení vlaječek na stůl Overnight

Wimpel selbst gestaltenPro mnoho zákazníků je důležité rychlé doručení zboží. Blížící se termíny často vyžadují rychlá rozhodnutí, a proto si u nás můžete Vaše vlaječky na stůl objednat Overnight, tzn. S doručením do druhého dne. Stačí, když nám dodáte Vaše bezchybná data k tisku do 9:00 hodin dopoledne a my Vám Vaše individuálně vytvořené vlaječky na stůl doručíme hned následující pracovní den. Samozřejmě si Vaše kreativní vlaječky na stůl můžete objednat i klasickou cestou jako zásilky Standard nebo Expres.

Alternativa k vlaječkám na stůl - stolní bannery

Kromě vlaječek na stůl u Vispronet® najdete i zajímavé tvary stolních bannerů. Podívejte se na naše stabilní rámečky Q-Frame® T nebo malá muší křídla Bowflag® T vhodná např. na pulty a recepce. Tyto naše výrobky jsou ideální pro propagaci blízkou zákazníkům i reprezentační účely.