Stolní display

Stolní display od Vispronet® je mobilní a velice oblíbený reklamní nosič. Můžete ho použít všude tam, kde se pohybují vaši zákazníci. Elegantní, moderní stolní display se skládá s kvalitního rámu a natistěného praporku, který je uchycený k rámu na horní a spodní straně rámu. Motiv praporku může být libovolný - firemní logo, reklamní text,  či foto výrobku apod. Pokud hledáte praktický dárek - stačí natisknout praporek jako kalendář a upevnit do rámu. Vhodný je na veletrhy, jako dekorace do interiéru, kanceláře. Motiv lze kdykoli rychle a jednoduše vyměnit. Tento elegantní a stabilní rámeček dodáváme ve třech velikostech.

  • Stolní display
    Stolní display
    Stolní display
  • Výrobek nebyl nalezen?
    Výrobek nebyl nalezen? Přejít na kontaktní formulář

Stolní display - ideální dárek pro přátele i zákazníky

Tischdisplay gestalten & bestellen - zum Präsentieren, Werben & DekorierenStolní displaye od Vispronet® prezentují reklamní nabídky i fotografie v moderním stylu. Tištěný motiv se optimálně vypíná do elegantního hliníkového rámečku. Stolní displaye cíleně prezentují svá poselství v bezprostřední blízkosti zákazníků nejčastěji na pultech a stolech.

Do perfektního rámečku těchto elegantních moderních displayů můžete umístit Vaše nabídky, informace i fotografie. Nakombinujte aktuální kalendář s vlastními fotografiemi a nechte si hotový motiv natisknout pro stolní display. Tištěný díl lze kdykoli snadno vyměnit. S námi můžete mít Vaše krásné zážitky před očima po celý rok. Stolní kalendáře jsou ideálním dárkem pro věrné zákazníky i obchodní partnery. Použít se dají i jako dekorace při oslavách a na veletrzích. Elegantní hliníkové rámečky se stabilním podstavcem dodáváme ve 3 různých velikostech.

 

Vytvořit si vlastní motivy na stolní display online 

Zubehör für Tischdisplay kaufenstolních displayů Vám Vašimi motivy na přání Vám potiskneme celou plochu tištěného dílu. Pokud ještě nemáte vlastní design hotový, můžete si ho vytvořit přímo v našem shopu. Stačí, když během konfigurace produktu kliknete na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“ a hned se Vám otevře bezplatný program Visprodesign®.

V něm pro Vás máme různé hotové šablony, které si můžete libovolně doplnit Vašimi vlastními texty, logy a fotografiemi. Pokud na tištěné díly stolních displayů umístíte správné motivy, stanou se z nich působivé poutače pro veletrhy, konference i recepce. Vaše motivy Vám natiskneme jednostranně, nebo oboustranně na lesklé polyesterové hedvábí. Na přední a zadní stranu si můžete zvolit buď stejné, nebo různé motivy.

 

Pokyny k instalaci stolního displaye

Tištěný díl stolních displayů je na hoření i spodní straně vybaven tunýlkem, do kterého se nasunují kovové tyčky, které slouží k upevnění tisku do rámečku.Tyčky se do rámečku upevňují lehkým stiskem. Tyčky se snadno zastrkují do jamek na stranách rámečku.Tischbanner in verschiedenen Ausführungen selbst gestalten

Objednání stolních displayů Overnight - S doručením do druhého dne

Díky extra rychlé službě firmy Vispronet® jsme schopni Vámi objednané stolní displaye odeslat během jediného pracovního dne. Stačí, když na konci objednávky kliknete na dodací lhůtu „Overnight“.

V návaznosti na objednávku nám však musíte dodat Vaše bezchybná tisková data nejpozději do 9:00 hodin dopoledne. Pak Vám doručíme Vaše stolní displaye hned následující pracovní den. Vispronet® - Váš spolehlivý partner v oboru kvalitního tisku.