Příslušenství pro stolní bannery

Stolní stojánky a rámečky zajistí profesionální prezentaci praporků, vlaječek, displayů apod. Vispronet® dodává kovové, dřevěné nebo chromované stojánky a hliníkové rámečky v různých velikostech a provedeních Náš tip: Pokud měníte často praporky, které jsou různě velké, vyberte si teleskopický stojánek, který se výškově přizpůsobí praporku. Tento typ stojánku je flexibilní a velice elegantní. Hliníkové rámečky pro stolní dysplaye dodáváme v 3 různých velikostech.

Online objednat příslušenství pro stolní bannery

Tischfahnenständer online bestellenÚkolem stolních bannerů často není dlouhodobá prezentace motivů. Aktuální reklamní novinky, nové zážitky z dovolené nebo modernizace grafiky vyžadují výměnu motivů personalizovaných bannerů. Důvodem pro změnu může samozřejmě být i mnnoho dalších podnětů. Pro tyto situace pro Vás máme kategorii Příslušenství pro stolní bannery, ve které Vám k doobjednání nabízíme rychlou a spolehlivou náhradu jednotlivých dílů stolních bannerů a stojánků.

Online objednat příslušenství k praporkům a stolním bannerům

Tischdisplayständer online bestellenStojánky na praporky pro Vás máme z různých materiálů - dřevěné, kovové i chromované. Stojánky je třeba sladit s místem použití i vlastním designem. Ke stolním bannerům a stolním vlaječkám, které chcete současně prezentovat v různých výškách, doporučujeme teleskopické stojánky, které Vám nabídnou vysokou míru flexibility.

Přiobjednat stojánky pro stolní displaye

Stojánky pro stolní displaye si u nás můžete online objednat v různých velikostech: S, M a L. Hliníkový rám Vám zaručí kvalitní moderní vzhled a elegantní zvýraznění Vašich individuálních motivů. Stabilitu stojánku zajišťuje podstavec široký 7,5 cm.

Tischbannerständer online bestellen

Online koupit stojánky na stolní vlaječky

Stojánky na stolní vlaječky nabízíme v různých provedeních, např. dřevěné nebo chromované. Pokud chcete prezentovat více vlaječek najednou, podívejte se na naše stojánky s více rameny. Do jednoho stojánku pak můžete ukotvit 3, 5, nebo 12 stolních vlaječek. 

Příslušenství pro X-Diplay T

X-Display T jsou vynikající reklamní pomůcky. U Vispronet® si můžete rychle a bez komplikací přiobjednat dodatečné konstrukce pro X-Display T. X-Display T Ständer online bestellenPraktické konstrukce na X-Display T optimálně vypínají tištěné díly z display fólie nebo papíru tak, že na pultech nebo poličkách stojí vždy pevně.

 

Koupit příslušenství pro stolní bannery Overnight, tzn. S doručením do druhého dne

Všechny spěšné objednávky si u Vispronet® můžete nechat zaslat díky extra rychlé službě Overnight. Vámi objednané příslušenství pro stolní bannery Vám pak doručíme během jediného pracovního dne.