Q-Frame® T

Q-Frame® T od Vispronet® je opticky bezrámová konstrukce. Elegantní a decentní stolní display prezentuje váš motiv vždy optimálně vypnutý. Reklamní tisk (vlajka) je vybaven kédrem a ten se jednoduše zasune do drážky v rámu. Rámeček je vybaven akrylátovými nožičkami a nabízí všestranné použití na veletrhy, výstavy, prodejní akce, na pulty a stoly, do výloh nebo do zasedacích místností.  Bezrámová optika Q-Frame® stolní zaručuje vhodnost použití do každého prostředí. Vispronet® vám nabízí Q-Frame® stolní v různých velikostech.

Q-Frame® T - moderní stolní displaye pro firmy i domov

Tischbanner Q-Frame® T selbst gestaltenStolní banner Q-Frame® T je v pravém slova smyslu rámeček na stůl. Konstrukci tvoří stabilní hliníkový profil pro kedr, který umožňuje prezentaci jakéhokoli ztvárnění.

Stabilitu stolního banneru Q-Frame® T zajišťují dvě akrylové nožky. Rámečky Q-Frame® T jsou ideální pro veletrhy i prodejní akce. Díky svému jednoduchému estetickému vzhledu stolní rámečky Q-Frame® T harmonicky ladí s jakýmkoli prostředím i každým designem, ať už je umístíte na pulty, nebo do konferenčních místností.

Vispronet® Vám nabízí rámečky Q-Frame® T v různých velikostech.

 

 

Vytvořte si vlastní design Q-Frame® T online sami  

Tischbanner selbst gestaltenPokud ještě nemáte připravenou grafiku na Váš Q-Frame® T, můžete si působivé motivy na Váš stolní banner vytvořit jednoduše sami přímo v našem shopu. Klikněte během konfigurace produktu na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“ a hned se dostanete do našeho intreního programu Visprodesign®. V něm si nahrajete Vaše obrázky, nebo použijete předpřipravené šablony. V kombinaci s cliparty a originálními texty Vám vzniknou pomocí několika málo kliknutí vysněné individuální poutače vhodné pro reklamu i jako dárek.

Chcete si sami online vytvořit design vlastních Q-Frame® T? U nás to není žádný problém. Personalizovaný Q-Frame® T, potištěný jménem a fotografií, je originální fotodárek k narozeninám pro rodinné příslušníky i přátele!

Objednat Q-Frame® T Overnight, tzn. S doručením do druhého dne

Individuální stolní display Q-Frame® T od Vispronet® prezentuje Váš motiv decentně a přitahuje pozornost nevtíravým způsobem. Spěšné objednávky pro Vispronet® nejsou žádný problém. Váš stolní banner Q-Frame® T Vám rádi doručíme i do druhého dne. Pokud Váš Q-Frame® T s individuálním motivem potřebujete ve velmi krátké době, na konci objednávky zvolte možnost „Overnight“ a dodejte nám Vaše bezchybná tisková data nejpozději do 9:00 hodin dopoledne. Pak Vám Váš stolní banner doručíme hned další pracovní den.  Wandrahmen Q-Frame® selbst gestalten 

Q-Frame® - nástěnný rám na fotografie i dobře viditelnou reklamu

U Vispronet® máme Q-Frame® pro Vaše kreativní motivy nejen v mini vydání praktických stolních bannerů. V nástěnném hliníkovém rámu se dobře vyjímají fotografie i reklamní motivy. Tištěný díl je v rámu vždy optimálně vypnutý. Objednejte si nástěnný rám Q-Frame® v individuální velikosti na přání a vytvořte si tak působivý poutač na Vaše stěny.