Praporek / Stolní banner

Praporky a stolní bannery jsou velice oblíbené pro zviditelnění značky či jiných informací. Použitelné jsou na veletrhy, kongresy, jednání, na místa prodeje do obchodů, gastronomie apod.  Praporky se těší také velké oblibě u sportovních spolků a klubů. Tento sympatický nosič si rádi vyměňují sportovní mužstva mezi sebou. Vispronet® nabízí stolní praporky a bannery v různých provedeních a velikostech: obdélníkový s rovnou nebo špičatou spodní stranou nebo jako trojúhelník.

Praporky ve vlastním designu - co byste měli vědět

Wimpel (Dreiecksform) selbst gestaltenHledáte speciální praporky? Tak to jste u nás správně. U Vispronet® najdete velké množství různých variant praporků. Oblíbenou klasikou u zájmových organizací i firem jsou praporky, stolní bannery i vlajkové provazce. Nabízíme celou řadu různých provedení praporků, které si u nás můžete nechat online potisknout.

Běžně se pod pojmy stolní banner a praporek rozumí stejný produkt. Na jednu stranu je to správně, protože obě varianty se vyrábí ze speciálního lesklého hedvábí a lze na ně vytvořit individuálí motivy na přední i zadní stranu. Tyto dva produkty se však odlišují tvarem i způsobem použití. Stolní bannery u Vispronet® najdete v hranatém provedení nebo hranaté se zašpičatělou spodní stranou. Nejčastěji jsou používány ve firmách a veřejných institucích, při předávání ocenění, nebo jako dárek k výročí.

Stolní praporky s originálními motivy, to je klasika, kterou jistě znáte z klubů nebo zájmových organizací. Trojúhelníkové praporky se znakem klubu, doplněné o elegantní stojánky, jsou perfektní dekorací, kterou můžete použít při Vaší příští poradě klubu, nebo jako vítaný dárek Vašim partnerským spolkům. Při sportovních utkáních, jako jsou fotbalové turnaje nebo pohárové zápasy, je dlouholetou tradicí vyměňování velkých praporků v barvách klubu. Vybavte se novými klubovými praporky. Vytvořte si vlastní individuální praporky a stolní bannery v různých velikostech přímo u Vispronet®.

Vytvořit si individuální design klubových praporků

Wimpel (rechteckig) mit Schlaufenfranse selbst gestaltenS naším programem Visprodesign® si můžete sami vytvořit praporky stolní vlaječky i jako laik. Zvolte si vhodné barvy na pozadí a nahrajte Vaše klubové logo. Pak vše umístěte na plochu podle Vašich předtav - a jste hotovi. Tisk na proporky provádíme zářivými světlostálými barvami na lesklé kvalitní umělé hedvábí.

Na přední a zadní stranu si přitom můžete zvolit stejné, nebo různé motivy. Konečný vzhled praporku dodáte kroucenou šňůrkou barevně sladěnou s designem praporku. Vaše individuální klubové praporky si u nás vytvoříte během okamžiku. A budete mít vždy připravené skvělé dárky pro Vaše hosty i dekoraci na oslavy, veletrhy i jiné akce. Praporky jsou oblíbeným zbožím i u fanoušků.

 

Online objednat stolní bannery - levně a rychle

online tiskárny Vispronet® si můžete sami vytvořit design praporků a také si je levně online objednat. Těm z Vás, kteří se rozhodujete na poslední chvíli, Vispronet® nabízí speciální službu: praporky, stolní bannery a vlajkové provazce si můžete nechat doručit i Overnight, tzn. Do druhého dne. Dodejte nám Vaše data k tisku do 9.00 hodin dopoledne a budete mít Vaše stolní bannery a praporky hned další pracovní den.

V sekci Příslušenství si můžete doobjednat i stojánky na stolní bannery v různých provedeních. Podívejte se na Příslušenství pro stolní bannery od Vispronet® a najděte si v něm takové stojánky, které nejlépe odpovídají Vašim představám.

Tvorba a tisk praporků: Jaké motivy vybrat?

Slova "Nejde to" u nás neexistují. Popusťte uzdu své fantazii a pohrajte si s vytvořením Vašich praporků. My Vám pomůžeme. Je to zcela jednoduché. Záleží jen na Vás, zda použijete fotografie, cliparty, kalendář, klubová nebo firmaní loga nebo pregnantní nápisy - na individualizovaných praporcích a stolních bannerech můžete zrealizovat všechny tyto prvky hravě a efektně. U nás je tvorba praporků zcela jednoduchá a rychlá, stejně jako jejich tisk. Dodejte nám Vaše hotová data k tisku a my Vaše nápady proměníme ve skutečnost. A to tak, že pro Vás vyrobíme kvalitní praporky a pak je kvalitně potiskneme.

Aby všechny relevantní informace byly na praporku co nejlépe viditelné, dejte pozor na přerušovanou čáru v šablonách. Nápisy a důležité prvky by měly být umístěny uvnitř modrého ochranného pásma. Zelená čára označuje výsledný viditelný prostor na praporku, popř. stolním banneru. Jinak je potisk praporků u nás hračka a nevyžaduje žádné předchozí grafické znalosti.

V jakých velikostech a tvarech nabízíme praporky a stolní bannery?

Wimpel <strong></strong>Naše malé zázraky úspěšné prezentace nabízíme v mnoha provedeních. Proto se můžete individuálně rozhodnout pro takový typ, který bude nejlépe uspokojovat Vaše potřeby a požadavky. V nabídce máme např. praporky tvaru obdélníku, trojúhelníku nebo kombinaci těchto tvarů. Velmi oblíbenou a často vyžadovanou variantou jsou obdélníkové stolní bannery v oboustranném provedení se zašpičatělou spodní stranou. Díky vnitřnímu vyztužení je jejich výsledná podoba vždy optimální. Záleží na Vašem vkusu, zda budete, nebo nebudete chtít praporky doplnit o dekorativní smyčkové třásně nebo střižené třásně v barvě sladěné s designem praporku. Tyto varianty jsou možné u všech našich provedení.

Dle zvoleného tvaru máme pro Vás různé velikosti praporků s možností celoplošného oboustranného potisku. Přední a zadní strana přitom mohou obsahovat stejné, nebo různé motivy. Vyberte si jednoduše Váš oblíbený tvar a optimální rozměry. Tisk praporků už nechte na nás. Používáme výlučně lesklé umělé hedvábí vysoké kvality, na které tiskneme motivy zářivými barvami s vysokou světlostálostí. S takovou reklamou bude Váš výstup skvělý.

Jak se praporky a stolní bannery připevňují? 

Tischständer für Wimpel bestellenTvar našich reprezentativních praporků a stolních bannerů nejlépe vynikne na odpovídajícím stojánku. V rubrice Příslušenství pro stolní bannery v našem onlineshopu najdete stylové modely, které si můžete objednat v různých provedeních. Zvolit si můžete i různé materiály, např. hladké dřevo nebo pozlacený nebo pochromovaný kov.

Pro prezentaci vícero exemplářů v různých velikostech se hodí např. modely s individuálně nastavitelnými teleskopickými tyčkami. Efektní způsob připevnění praporků a stolních bannerů zajišťuje integrovaná kroucená šňůrka, která je barevně sladěná s designem tištěných dílů. S námi budou mít Vaše osobní bannery dobrou stabilitu a nikdo je nepřehlédne. Mezi další zajímavé poutače patří i vlajkové provazce. Tvoří je řada stejně nebo různě potištěných praporků, na nichž se dobře vyjímají obrázky, loga i nápisy.