Bowflag® stolní

Stolní Bowflag® T od Vispronet® je velice oblíbený a mobilní reklamní nosič. Je vysoký 55 cm a nabízí plochu pro reklamu cca 29 x 50 cm a tím nabízí dostatek prostoru pro váš kreativní a nepřehlédnutelný reklamní motiv. Bowflag® T od Vispronet® je dostupný v jednostranném i oboustranném provedení. Při oboustranném provedení je zde možnost stejného či rozdílného motivu na přední a zadní straně. Muší křídlo T v oblíbeném kapkovitém tvaru je vhodné pro prezentaci vašich výrobků a služeb na veletrhy, výstavy, do obchodů apod.

Muší křídlo Bowflag® T – stolní display Kapka

Bowflag® T bestellen - zum Präsentieren, Werben & DekorierenBowflag® T patří k největším stolním reklamním nosičům, avšak zároveň je stolní banner Bowflag® T i malým bratrem modelů Beachflag od Vipronet®. Díky praktické velikosti se tato mini muší křídla s oblibou používají na veletrzích, konferencích i místech prodeje.

Jsou vysoké 55 cm a mají tištěnou plochu o velikosti 29 x 50 cm, a tak nabízejí dostatek prostoru pro Vaše motivy i slogany. U Bowflagů® T nepoužíváme lemovku, aby byl zachován vzhled Vašich motivů nenarušený.

U nás si můžete vybrat z těchto typů mušícdh křídel Bowflag® T: 

    • Bowflag® T

U mušího křídla Bowflag® T v jednostranném provedení motivy tiskneme pouze na jednu stranu, ale motivy jsou vidět i na straně druhé, ovšem zrcadlově převrácené. Protisk světlostálých barev je viditelný extra dobře a z Bowflagů® T dělá milý dárek pro přátele i obchodní partnery. Konstrukci tvoří sklolaminátový prut s objímkou a chromovaný podstavec.

    • Bowflag® T oboustranný

Bowflag® T v oboustranném provedení nabízí dvakrát tolik místa pro Vaše motivy. Na tento stolní banner můžete na přední a zadní stranu umístit různé motivy. Samozřejmě můžete na obou stranách mušího křídla Bowflag® T v oboustranném provedení prezentovat i jeden stejný motiv.

Online vytvořit vlastní design stolního mušího křídla Bowflag® T

Bowflag® T in doppellagiger Ausführung gestalten & bestellenJeště nemáte hotovou grafiku stolní display tvaru kapky? Ani nechcete její vytvoření zadávat externí reklamní agentuře? Pak si u Vispronet® můžete vytvořit grafiku na svůj Bowflag® T online sami. S naším interním programem Visprodesign® u nás máte k dispozici dobře fungující grafický program, který se snadno ovládá. K tomu, abyste se do bezplatného programu Visprodesign® dostali, stačí během konfigurace produktu kliknout na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“.

V něm si můžete šikovně nakombinovat vlastní fotografie a loga s hotovými cliparty nebo kompletními šablonami. Pomocí několika kliknutí Vám vzniknou motivy na Váš vlastní Bowflag® T, který Vaše zákazníky jistě osloví. Vyberete-li ty správné motivy, vytvoříte si tak originální poutač, který můžete použít k reklamním účelům, nebo jako dárek. Svoji funkci tyto stolní displaye tvaru kapky dobře plní na pultech při nejrůznějších akcích a veletrzích, nebo na místě prodeje. 

Objednat Bowflag® T Overnight - dnes objednáte, zítra dodáme

Vispronet® Vám nabízí 3 různě dlouhé dodací lhůty. Pokud chcete, abychom Vám Váš stolní banner dodali extra rychle, pak na konci objednávky zvolte možnost Overnight. Doručení Bowflagu® T Overnight znamená, že k Vám Vaše objednávka dorazí hned následující pracovní den. Bowflag® in vielen Formen gestalten & bestellen

Pro hladký průběh této dodávky nám však musíte dodat Vaše bezchybná tisková data na Váš vlastní Bowflag® T do 9:00 hodin dopoledne. Pokud Vaše objednávka tolik nespěchá, můžete si zvolit druh dodávky "Expres", která trvá cca 2 – 3 pracovní dny. Samozřejmě u nás máte k dispozici volbu i klasického dodání zboží "Standard".

Muší křídla Bowflag®- klasická provedení pro použití v interiéru i exteriéru 

Využijte vysoký faktor pozornosti klasických muších křídel Bowflag® různých tvarů a cíleně na sebe upozorněte před obchody, na veletrzích nebo přímo na místě prodeje. Kromě známých provedení, jako je Kapka, najdete další nápadité tvary muších křídel Bowflag® v sekci Bowflag® Premium.