Stolní bannery

Praporky, vlaječky, bannery či displaye na stůl jsou vhodným reklamním i dekoračním prostředkem pro každou příležitost. Ideální použití je na konference, jednání, do bank, pojišťoven a kanceláří, na veletrhy, výstavy, ale i na recepce do hotelů a gastonomie. Vispronet® vám nabízí velký výběr různých druhů nosičů i formátů. Záleží na vás, jaký typ nosiče je pro vaši reklamu či přezentaci ten nejvhodnější. Na výběr máme i velké množství vhodného příslušenství.

Stolní bannery - sympatické vlaječky pro jakoukoli příležitost

Bowflag® T selbst gestalten und bestellen

Stolní bannery u Vispronet® nabízíme v mnoha provedeních s možností personalizovaného designu. Praktické stolní bannery stále častěji najdete na prodejních pultech, v regálech, na konferenčních stolech, v poradenských místnostech, v cestovních kancelářích i na veletrzích. Budou-li navíc potištěné jedinečným designem, jistě osloví Vaše zákazníky i partnery. Stolní bannery s tiskem mohou mít různé tvary. Zájmové organizace často volí tradiční praporky, díky kterým mohou stylově prezentovat svůj znak, firmy mají zase rády moderní tvary stolních bannerů s hliníkovým rámečkem nebo hliníkovým profilem pro kedr.

Přitom nehraje roli, zda si na vlastní stolní bannery necháte natisknout reklamu, nebo vydařenou momentku. Stolní bannery se používají všude tam, kde lidé chtějí něco sdělit decentním a sympatickým způsobem.

U Vispronet® si můžete online objednat tyto typy stolních bannerů:

  • Stolní displaye

Q-Frame® T selbst gestalten und bestellen

Tytostolní bannerymají stabilní elegantní hliníkový rám, jsou ideální pro mobilní akční reklamu a mohou být potištěny z obou stran různými motivy.

  • X Displaye T

Stolní displaye  X-Display T jsou ideální pro prezentaci aktuálních nabídek. Mají snadno vyměnitelný tištěný díl vyrobený z display fólie a trojnožku, která zajišťuje jejich stabilitu.

  • Muší křídla Bowflag® T

Tischfahnen selbst gestalten und bestellen

Muší křídla Bowflag® T jsou elegantní vlaječky na stoly ve tvaru kapky. Tyto originální stolní bannery se oblibě těší hlavně v barech, restauracích a na konferenčních stolech. Při oboustranné konfekci je možný tisk různých motivů na přední a zadní stranu.

  • Praporky

Z nabídky našich stolních bannerůjsou nejznámější praporky. U Vispronet® je vyrábíme v mnoha provedeních. Praporky jsou obzvlášť oblíbené u zájmových organizací a spolků, které chtějí prezentovat znak svého klubu. Tyto sympatické praporky si rádi vyměňují i týmy a vyvěšují je jako své trofeje.

  • Q-Frame® T

Vytvořit a objednat stolní praporek / bannerQ-Frame® T prezentují individuální design v kvalitním hliníkovém rámečku na tyčce. Díky drážce a kedru lze obsah kdykoli snadno vyměňovat. Stabilitu zajišťují decentní akrylové nožičky.

  • Stolní vlaječky

Stolní vlaječky působí dekorativně při každé akci. Nezáleží na tom, zda jsou potištěny individuálními motivy, nebo zda se jedná o státní vlajky: Stolní vlaječky jsou reprezentativní a sympatické vždy.

Vytvořit vlastní design stolních bannerů - s Visprodesign® to není problém

Všichni, kteří ještě nemají hotový design pro své vlastní stolní bannery, si ho mohou rychle a jednoduše vytvořit pomocí našeho bezplatného programu Visprodesign®. Při konfiguraci produktu stačí kliknout na ikonu "Vytvořit sám / Vytvořit vlastní grafiku". Pak už Vám sám program nabídne možnost kombinace vlastních obrázků a textů s hotovými cliparty a fotografiemi. Velmi rychle tak získáte reprezentativní motivy, které můžete použít k vystavení, nebo jako dárek. Tvorba vlastních stolních bannerů je u nás opravdu jednoduchá.

Online koupit příslušenství ke stolním bannerům

Koupit příslušenství pro stolní bannery

Stojánky zaručují profesionální prezentaci stolních bannerů. Podívejte se na naši nabídku příslušenství stolních bannerů. Najdete tam dřevěné, kovové nebo chromované stojánky na stolní bannery, vlaječky a praporky a další rámečky na Q-Frame® T nebo X-Displaye T.

Objednat stolní bannery s doručením do druhého dne

Kvalitní stolní bannery od Vispronet® jsou vždy nejen brilantně potištěné, ale i profesionálně zhotovené. Lze je online objednat v různých velikostech. Vispronet® doručuje individuálně potištěné stolní bannery i do druhého dne. Dodáte-li nám Vaše bezchybná tisková data 9:00 hodin dopoledne, budete mít od nás Vaše zboží hned následující pracovní den.

Tyto stolní bannery mají stabilní elegantní hliníkový rámeček, jsou ideální pro mobilní akční reklamu a mohou být potištěny z obou stran různými motivy.