Státní vlajky

Státní vlajky vytvoří na konferencích, sportovních utkáních a obdobných akcích výjimečnou atmosféru. Jsou také symbolem národní hrdosti. Vispronet® dodává státní vlajky více než 200 zemí v různých velikostech, ve formátu na výšku i na šířku. Konfekčně jsou připraveny na vyvěšení na stožár s ramenem nebo jako bannerový závěs, interiérová vlajka, praporek, vlaječka jako autovlajka. Všechny státní vlajky jsou tištěné zářivými barvami na kvalitní materiál s dlouhou dobou životnosti. Dodáváme také stožáry, stojánky a vlajkové závěsy.

Objednat státní vlajky různých provedení 

Státní vlajky vyvěšují fyzické osoby, firmy i zájmové organizace při různých příležitostech. Často státní vlajky vlají před institucemi a úřady, ale i třeba v soukromých zahradách. Vyvěste i Vy státní vlajku o státních svátcích a ve významné dny. Buďte hrdí na barvy své země!

Státní vlajky nemusíte používat jen jako klasické vlajky k vyvěšení. Odliště se od ostatních a zaměřte se i na jiná atraktivní a působivá provedení státních vlajek. Vispronet® Vám nabízí velký výběr provedení státních vlajek: autovlaječky - Carflag, stolní bannery, stolní praporky, nebo kvalitní vlaječky s tunýlkem - každý tvar státní vlajky se může stát středem pozornosti. Vispronet® používá osvědčené druhy vlajkovin a pevné nitě, a proto Vám u všech státních vlajek garantuje velmi dlouhou životnost. Uvidíte, že Vás o vynikající kvalitě přesvědčí i zářivé barvy s velmi dobrou světlostálostí.

Výhodně koupit státní vlajky pro dlouhodobé používání

Státní vlajky se ve všech zemích vyvěšují při nejrůznějších příležitostech. Často jsou ale určeny k tomu, aby po vyvěšení vlály dlouhodobě. Tradičně se státní vlajky vyvěšují při východu slunce a při jeho západu se zase stahují. Většina institucí dnes však nechává státní vlajky vyvěšené neustále a vyměňuje je jen když jsou již značně opotřebované.
státních vlajek od Vispronet® si nemusíte dělat žádné starosti s počasím. Naše státní vlajky na šířku i na výšku totiž dobře prezentují natištěné motivy již při mírném větru. Do prostor, kde je bezvětří, Vám doporučujeme státní vlajky na stožáry s ramenem. Všechny státní vlajky na šířku i na výšku jsou díky připevnění na rameno dobře viditelné, a tak snadno upoutají pozornost. Státní vlajky na stožárech s ramenem jsou neustále optimálně rozvinuté, a tak se světu ukazují v celé své nádheře, i když zrovna vítr nefouká. 

Koupit státní vlajky typu malých vlaječek a autovlaječek

Státní vlajky jako autovlaječky - Carflag jsou obzvlášť oblíbené při mezinárodních sportovních utkáních. Fanoušci autovlaječkami ukazují, na čí straně jsou, i při jízdě, a díky autovlaječkám na sebe výrazně upozorňují. Státní vlajky typu stolních vlaječek a stolních bannerů zase najdete v konferenčních místnostech, seminárních prostorách a při politických shromážděních.  

Online objednat příslušenství ke státním vlajkám

Vispronet® má pro Vás také širokou nabídku příslušenství ke státním vlajkám, které Vám pomůže při zavěšování i samotné prezentaci. Vlajkové stožáry, stojany do interiéru a vlajkové tyče dávají vlajkám dekorativní vzhled. Můžete si u nás online objednat např. dřevěné tyče se špičkou nebo bez ní, držáky na autovlaječky, kroucené šňůrky, vypínací gumičky, nebo stahovací pásky k individuálnímu připevnění. K vyjádření smutku nabízíme k upevnění na státní vlajky smuteční stuhy v 5 různých délkách.

Doručení státních vlajek všech zemí do druhého dne

Hledáte státní vlajku určité země? V e-shopu Vispronet® si můžete v sekci Státní vlajky nebo Stolní bannery objednat jakékoli státní vlajky. Vispronet® pro Vás má velké množství předpřipravených layoutů. Vyberte si hledanou zemi, klikněte na odpovídající příslušenství a vložte Vaši objednávku do nákupního košíku.

Často se stává, že člověk něco potřebuje velmi rychle - ať už se jedná o nečekané návštěvy firmy nebo naléhavé termíny. Pro takové případy Vám Vispronet® nabízí servis doručení do druhého dne. Pokud nám doručíte Vaše bezchybná tisková data do 09.00 hodin dopoledne, budete mít Vaši státní vlajku hned následující pracovní den.

Státní vlajky na výhodném stožáru Economy

Při objednávání státní vlajky by člověk neměl zapomenout na vlajkový stožár z nabídky příslušenství. Výhodnou variantou do zahrad nebo na terasy je vlajkový stožár Economy od Vispronet®. Tento stožár je lehký a dá se sestavit během několika okamžiků. Stabilitu stožáru na různých podložích zaručují různé podstavce.