Zmrzlinové a kioskové vlaječky

Tyto vlaječky jsou známé pod různými jmény – zmrzlinové nebo kioskové vlaječky, vlaječky pro sázkové kanceláře, atd. Jsou potištěné individuálním motivem zářivými barvami. Hodí se na každou příležitost – do vstupních prostor, skladů, obchodů nebo stánků s rychlým občerstvením, zmrzlinou, novinami … Díky jednoduché montáži a více možností k připevnění jsou velice oblíbené.

Potisknout zmrzlinové vlaječky – sympatické reklamní nosiče na stěny, fasády a pro nákupní pasáže

Malé zmrzlinové vlaječky od Vispronet® jsou oblíbené reklamní předměty nejen u prodejních a novinových stánků. Můžete si jich všimnout hlavně v létě na domovních fasádách, u kiosků, nebo vedle vchodových dveří. Zmrzlinové vlaječky potištěné individuálními motivy jsou umístěny v zorném poli zákazníků a hostů, a proto jsou nepřehlédnutelné. Velmi často informují o produktech a službách v obchodech.

Vedle běžného označení zmrzlinové vlaječky jsou tyto praktické malé vlaječky známé i pod pojmem kioskové vlaječky. Všechna synonyma poukazují na stejný základní tvar. Jde o malé vlaječky s tyčkou, které lze použít různým způsobem v interiéru i exteriéru. 

Online koupit zmrzlinové vlaječky a kioskové vlaječky v různých provedeních 

U Vispronet® si můžete vybrat z těchto provedení zmrzlinových vlaječek:

Zmrzlinové vlaječky s individuálním tiskem jsou oblíbené reklamní nosiče. Zmrzlinářství dávají přednost šikmým zmrzlinovým vlaječkám s držákem na zeď. Dle přání tiskneme na přední a zadní stranu zmrzlinových vlaječek stejné nebo různé individuální motivy. Používáme světlostálé barvy, které zaručují, že motivy na slunci nevyblednou a dlouho si zachovají svoji záři. U každé zmrzlinové vlaječky si můžete zvolit buď úhel sklonu 60 stupňů nebo 75 stupňů. Pro každý úhel sklonu máme na výběr opět dvě různé velikosti.

Vytvořit vlastní design zmrzlinových a kioskových vlaječek

Reklama musí být vždy individuální. Se správným reklamním motivem zaujmou i ty nejmenší reklamní nosiče. Pokud nemáte vlastní grafiku dosud hotovou, můžete si motivy na Vaše zmrzlinové vlaječky vytvořit rychle a snadno v našem programu Visprodesign®. Nakombinujte si např. fotografii poháru s trefným reklamním sloganem nebo využijte množství fotografií či bezplatných obrázků na pozadí z našeho programu. Na plochu zmrzlinové vlaječky pak přesunete Vaše nápady pomocí pouhých pár kliků. Chcete-li použít náš program Visprodesign®, nemusíte dělat nic jiného, než že během objednávky v sekci Tisková data kliknete na ikonku "Vytvořit vlastní grafiku“.

Rychlé dodání - nejlepší servis pro naše zákazníky

Rychlá rozhodnutí a krátkodobé termíny vedou často k tomu, že zákazníci potřebují své zmrzlinové vlaječky extra rychle nebo dokonce ze dne na den. Z tohoto důvodu si u online tiskárny Vispronet® můžete vybrat ze tří dodacích lhůt - Standardní zásilka, Express a Dodání do druhého dne.

Další možnosti reklamy na ulicích a promenádách

Stejně praktické jako zmrzlinové vlaječky jsou i zákaznické poutače Áčka. Je-li jejich design originální, pak zákazníky do Vašeho obchodu nalákají stejně efektivně jako sympatické zmrzlinové vlaječky.