Vlajky

Kdo je vidět, prodává. Vlajky jsou stále v pohybu a tím budí pozornost. Nabízíme reklamní a státní vlajky ve standardních velikostech, nebo ve velikostech na přání zákazníka. Jsou vhodné na různé příležitosti jako například pro reklamní a propagační účely, na firemní večírky a oslavy na veletrhy, výstavy, sportovní utkání atd. Na výběr je více druhů materiálů a také různé možnosti připevnění. Všechny vlajky jsou fixované a vyprané z výroby a jsou připravené ihned k vyvěšení. Srovnávat se vyplatí: vlajky od -Vispronet® mají až dvojnásobně delší životnost než běžně vyráběné vlajky.

Důvěřujte kvalitě!

Vlajky na výšku - online koupit top kvalitu od Vispronet®

S vlajkami na výšku se můžeme setkat před mnoha budovami a na veřejných prostranstvích všude po světě. Zavěšené na stožáry jsou dobře vidět již z dálky, hlavně když vlají. Možnosti jejich využití jsou opravdu rozmanité. Vispronet® nabízí vlajky na výšku a na šířku, popř. vlajky bannerového typu k vyvěšení v interiéru i exteriéru. To vše ve standardních velikostech i individuálních formátech na přání.

Není vlajka jako vlajka. Vlajky na výšku od Vispronet® zhotovujeme z nejrůznějších materiálů. Rozhodnete-li se pro osvědčený polyester Multiflag®, oceníte kvalitu za rozumnou cenu. Obzvlášť dlouhou životnost a odolnost proti roztržení má materiál Supraflag. Pevné nitě a stabilní struktura materiálu zajišťují, že bude vlajka prezentovat Vaši reklamu perfektně i při silném větru a nevlídném počasí. Vlajky vyrobené z materiálu Varioflag® A si zase s větrem dokáží hrát zcela zvláštním způsobem. Vlajky z této jemné síťoviny jsou super prodyšné, mají dlouhou životnost a lze je používat dokonce i bez obroubení. 

Vlajky na výšku od Vispronet® Vás přesvědčí hned v několika ohledech: zářivými barvami a vynikající světlostálostí, díky které Vaše motivy nevyblednou, a dobrým protiskem, který zaručí perfektní viditelnost Vašich motivů i na zadní straně vlajky na výšku. U Vispronet® si můžete vlajky na výšku objednat již od 1 kusu a to díky cenově výhodnému digitálnímu tisku. Objednáte-li si v jedné objednávce vlajky na výšku v počtu 15 kusů a více, zhotovíme Vám zboží pomocí cenově výhodného sítotisku. Takovou nabídku dostanete jen od velmi málo výrobců či poskytovatelů služeb. Vyzkoušejte to u nás!

Vlajky na výšku - mobilní reklama na mobilních stožárech

Nehledáte vlajky na výšku pro stálé stožáry, nýbrž vlajky na výšku pro mobilní reklamu? Podívejte se na naše kvalitní vlajky na výšku pro mobilní stožáry. Objednejte si online vlajku na výšku pro lehký vlajkový stožár Economy. Samozřejmě si můžete objednat zároveň vlajku i s vlajkovým stožárem Economy. V takovém případě však musíte kliknout na spojení "vlajky na výšku + stožár". Pak Vám dodáme vše dohromady. Pokud si přejete, aby Vaše vlajky na výšku vlály i uvnitř budovy, objednejte si foukací stožáry. Ty jsou vybaveny tichým ventilátorem, který vlajky na výšku  z lehkého materiálu Dekofil uvede do pohybu. Vlající vlajky na foukacích stožárech v interiéru upoutají pozornost nejen na veletrzích a prezentacích, ale všude tam, kde chcete vyniknout a odlišit se od ostatních. Použijete-li vlajky na výšku na mobilním stožáru T-Pole® 100  v interiéru, nebo kratší dobu i v exteriéru, budete nepřehlédnutelní. Perfektní stabilitu stožáru Vám zaručí vodou plnitelná závaží. Díky ramenu na stožáru bude Vaše vlajka plně rozvinutá i v úplném bězvětří, a tak bude Vaše reklama výborně čitelná v jakýchkoli podmínkách.

Vytvořit si vlastní design vlajek na výšku – jednoduše a bezpečně pomocí programu Visprodesign®


Mnoho našich zákazníků si nechává na vlajky na výšku natisknout logo nebo vtipný slogan. Jiní se ptají: A na co všechno se takové vlajky dají použít? Možností je mnoho: jako pirátská vlajka na hřišti, jako označení polohy tábora soupeře nebo jako ukazatel cesty ke klubovně. Abyste si mohli navrhnout vlastní design i bez předchozích grafických dovedností, nabízíme Vám v naší online tiskárně snadno ovladatelný program Visprodesign®. Jeho použití je zcela zdarma a můžete si ho spustit při samotné objednávce. Vlastní vlajku na výšku si zde vytvoříte během několika kliků. Nakombinujte si vlastní fotografie s bezplatnými cliparty a obrázky na pozadí a doplňte je vlastním textem. Při tvorbě Vašich vlajek na výšku jsou Vaše možnosti neomezené.

Pokud si budete design Vaší vlajky na výšku tvořit ve vlastním grafickém programu, nahrajte ho po dokončení objednávky přes Váš zákaznický účet. Při zpracování Vašich tiskových dat však prosím dbejte našich pokynů. Pokud byste si nebyli jisti, zda Vaše grafika opravdu odpovídá požadavkům Vispronet®, můžete si v průběhu objednávky přiobjednat i profesionální kontrolu tiskových dat. Náš specialista se podívá na design Vaší vlajky, prověří tisková data a příp. je pomůže upravit tak, aby vyhovovala Vaší představě i našim technickým parametrům.

Objednat vlajky na výšku s individuálními rozměry - s doručením do druhého dne

Vedle osvědčených standardních velikostí lze vlajky na výšku objednat i v individuálních rozměrech. Konfekci i příslušenství pak přizpůsobíme Vašim požadavkům.
Naší firmě Vispronet® velmi záleží na spokojenosti zákazníků, a proto si při výrobě (nejen) vlajek na výšku zakládáme na exaktním zpracování. Servis firmy Vispronet® začíná již při objednávce a končí samotným dodáním. Nechte si doručit Vaše vlajky na výšku do druhého dne. Před koncem objednávky klikněte na „Dodání do druhého dne - Overnight“ a pak budete mít Vaše vlajky na výšku hned následující pracovní den. Takto rychlé dodání Vám však můžeme garantovat jedině za podmínky, že nám Vaše bezchybná tisková data dodáte nejpozději do 9.00 hodin dopoledne. 

Vlajky se na stožárech otáčí a jejich montáž je velmi jednoduchá. S našimi stožáry bez ramene můžete vlajky nechat volně vlát ve větru. Pak jsou velmi dobře vidět již z dálky. Vispronet® Vám nabízí širokou škálu různých vlajkových stožárů bez ramene: s válcovou nebo kónickou trubkou a s vnitřním nebo vnějším vedením lanka. Sortiment našich stožárů je skutečně široký - záleží jen na Vašich požadavcích a Vaší peněžence.