Vlaječky, vlajky na zeď, carflag

Vlaječky a Carflagy jsou velice oblíbené a i přes svou malou velikost jsou velmi účinné. Mají širokou škálu použití pro obchodní, ale i soukromé účely. Vyhledávané jsou především fanoušky na sportovní utkání, své uplatnění mají v autosalonech, autobazarech, pro různé spolky a kluby, na oslavy a jubilea atd. Jednoduchá montáž a více způsobů připevnění zajistí flexibilitu produktu. Vytvořte si vlaječku s vlastním motivem třeba jako malou pozornost pro vaše zákazníky.

Důvěřujte kvalitě!

Online koupit malé vlaječky v nejrůznějších provedeních

Online tiskárna Vispronet® nabízí celou řadu malých vlaječek, které si u nás můžete nechat potisknout Vaším individuálním designem. Vlaječky jsou sympatické reklamní nosiče, které snadno přitahují pozornost zákazníků. Vyberte si u nás z řady provedení malých vlaječek takovou variantu, která bude nejlépe odpovídat Vašemu účelu použití:

Vlaječky na lodě od Vispronet®: Tyto malé vlaječky jsou na levé straně vybaveny provázkem nebo tunýlkem k nasunutí tyčky. Vlaječky na lodě dodáváme ve velikostech 30 x 20 cm nebo 40 x 25 cm. Možnosti jejich využití jsou opravdu široké: na jízdní kola, na dřevěnou tyčku nebo klasicky na zábradlí lodě.

Autovlaječky Carflag: Tyto malé vlaječky se dají rychle a jednoduše připevnit na boční okénka aut. Autovlaječky dodáváme taktéž ve dvou velikostech - a to včetně držáku na vlaječky, a proto je můžete použít ihned po doručení. Carflagy, to jsou nezbytní společníci každého fanouška. Vyjadřují sounáležitost a hodí se obzvlášť při jízdě v koloně, např. při svatbách, fotbalových utkáních nebo při výročí. 

Vlaječky s držákem na přísavky nebo s přísavkami: Vlaječky s přísavkami jsou známé i pod označením okenní vlaječky nebo Window Flag. Vispronet® nabízí tyto praktické vlaječky v různých velikostech. Pokud si pořídíte vlaječky i s držákem na přísavky, pak pro Vás bude připevnění Vašich vlaječek na okna, dveře a jiné hladké povrchy hračkou. Tištěné díly vyrobené z display fólie nebo Vinylplane můžete na okna bez problému připevnit pomocí 4 přísavek. Velkou výhodou přísavek je, že se dají snadno sundat z každého povrchu a opětovně použít.

Kromě těchto různých modelů si samozřejmě můžete online koupit i klasické vlaječky s provázkem nebo tunýlkem. Tyto vlaječky stačí nasunout na dřevěnou tyčku a můžete je použít třeba k mávání v průvodu.

Vytvořit vlastní design malých vlaječek

Ještě nemáte nápad, jaké motivy vybrat k potisku Vašich malých vlaječek? Pak použijte náš bezplatný program Visprodesign®, který Vám nabízí velké množství clipartů a tematicky řazených obrázků na pozadí Vašich vlaječek. Vaše vlastní vlaječky si tak můžete vytvořit zcela sami během pár kliků. Obsluha programu je velmi snadná a zvládnou ji i ti, kteří nemají žádné grafické znalosti. Vaše motivy Vám pak natiskneme na zvolený materiál. Díky nejmodernějším tiskařským technikám budou Vaše motivy vidět i z druhé strany, jen budou zrcadlově převrácené. Na výrobu vlaječek používáme osvědčené materiály a pevné nitě, a proto jsou vlaječky od nás oblíbeným reklamním předmětem při různých akcích a rádi je používají velké i malé firmy.

Doručení vlaječek do druhého dne

Jste v časové tísni a potřebujete malé vlaječky již za pár dní? Díky naší spolehlivé službě Overnight si můžete Vaše vlaječky objednat ze dne na den. Stačí, když na konci objednávky zvolíte variantu „Overnight - Doručení do druhého dne“ a dodáte nám Vaše bezchybná tisková data nejpozději do 9:00 hodin dopoledne. Pak budete mít Vaše objednané vlaječky k dispozici hned následující pracovní den.

Další podoby malých vlaječek

Naše vlaječky mají mnoho podob. Kromě vlaječek na loď, autovlaječek a vlaječek na mávání si můžete online objednat i zmrzlinové vlaječky. Zmrzlinové vlaječky jsou též známé pod pojmem kioskové vlaječky. Nejčastěji je uvidíte vlát v letních měsících na fasádách domů a u vchodů do restaurací a obchodů. Pokud na ně zvolíte ten správný design, budou velmi nápadné a přitáhnou pozornost kolemjdoucích lidí. Můžete si je online objednat v různých velikostech a provedeních a nechat oboustranně potisknout Vašimi motivy. Pokud hledáte malé vlaječky vhodné pro Váš obchod, určitě se podívejte na sortiment našich zmrzlinových vlaječek.