Street Banner

Konstrukce Street Banner od Vispronet® je nenáročná na údržbu a lehce se připevní na sloupy veřejného osvětlení či elektrického vedení (Ø 60 - 250 mm). Pro více reklamní plochy lze na sloup upevnit až tři systémy najednou! Reklamní motiv je tištěn na kvalitní vlajkovinu s vynikajícím protiskem nebo oboustranným tiskem na plachtovinu Vinylplane Opak B1. Konstrukci Street Banner Basic lze také připevnit na stěnu.

Street Banner Basic
Street Banner Select

Street Banner jako nepřehlédnutelná reklama na stožárech, pouličním osvětlení a budovách

Street Basic online bestellenStreet Bannery od Vispronet® udělají z Vaší reklamy dobře viditelné poutače. Street Bannery se jednoduše připevňují na stožáry, pouliční osvětlení nebo sloupy. Chcete-li online koupit Street Bannery, můžete se někdy setkat s označením bannery na veřejné osvětlení.
Vispronet® najdete různá provedení Street Bannerů, máme pro Vás Street Bannery pro každý typ použití. Online tiskárna Vispronet® prodává Street Bannery s ramenem, které kreativní tisk prezentují na optimálně vypnutém banneru i v bezvětří, nebo Street Bannery, které lze připevnit na zeď.

Většinou se Street Bannery umisťují na stožáry u frekventovaných silnic a na místech, kde se pohybuje velké množství lidí. Aby byla Vaše reklama dobře viditelná a čitelná ze všech stran, Vispronet® Vám doporučuje Street Bannery s oboustranným tiskem. Při objednávce pak stačí zvolit Street Banner „oboustranně potištěný“.
Bannery Vám pak potiskneme digitálním tiskem s použitím zářivých barev, jejich výbornou vlastností je velmi dobrá světlostálost.

Vytvořit si vlastní design Street Bannerů libovolných velikostí

Street Bannery od Vispronet® si můžete online objednat v individuálních rozměrech.  Pro ty, kdo nevyžadují velikosti speciální, samozřejmě máme i Street Bannery v osvědčených standardních velikostech. Vytvořte si profesionální reklamní bannery, které na sebe upozorní jak na stožárech a sloupech, tak domovních fasádách. Pokud jste dosud neměli čas nebo peníze na vytvoření vlastní grafiky v drahých programech, máme pro Vás jednoduchý a bezplatný program Visprodesign®. Dá se spustit přímo při online objednávce. Stačí kliknout na ikonu „Vytvořit vlastní grafiku“. Nakombinujte si vlastní fotografie nebo připravené motivy s bezplatnými cliparty, zajímavými obrázky nebo vlastními texty a v pár krocích Vám vznikne originální a nepřehlédnutelný Street Banner.

V závislosti na místě a délce používání našim zákazníkům nabízíme tato provedení Street Bannerů:

Street Bannery Basic jsou vhodné pro krátkodobé a střednědobé používání na veřejném osvětlení, sloupech elektrického vedení nebo stěnách. Různá provedení Street Bannerů Basic Vám umožní účinnou reklamu u frekventovaných silnic nebo v centru měst.

Street Banneyr Select jsou speciálně koncipovány pro dlouhodobé používání i v náročných podmínkách. Toto provedení Street Bannerů by si měly zvolit hlavně regiony, kde převládá proměnlivé počasí. Držáky bannerů na pouliční osvětlení a sloupy elektrického vedení jsou vyrobeny z pevného hliníkového odlitku (Aluguss) a jsou dodatečně pojištěny třemi Edelstahlbändern. Kvalitní ramena jsou vyrobena z masivního sklolaminátu a zaručují optimální vypnutí Street Bannerů.

Chci mít Street Bannery rychle - Vispronet® doručuje i do druhého dne 

Vispronet® svým zákazníkům nabízí i servis doručení do druhého dne. Často se stává, že člověk potřebuje objednané Street Bannery velmi rychle. Abychom mohli uspokojit i spěchající zákazníky, zřídili jsme extra rychlý servis - doručení do druhého dne. Zvolíte-li si na konci objednávky druh zásilky "Overnight - doručení do druhého dne", budete mít Vaše Street Bannery hned následující pracovní den. Abychom Vám však mohli dodat Vaše zboží v tomto termínu, nezapomeňte, že nám musíte doručit bezchybná tisková data nejpozději do 9:00 hodin dopoledne. 

Rozmanité formáty Vašich Street Bannerů od Vispronet®

Street Banner Select online bestellenChcete-li si pro Vaše reklamní účely nechat potisknout Street Bannery, měli byste si dobře rozmyslet, jaký formát bude pro Vaše účely nejvhodnější. Aby byla Vaše reklama u silnic účinná, musíte mít koncept dobře promyšlený. Pokud k sobě nepřitáhne pohledy hned, může se v dopravním mumraji a množství informací snadno ztratit.

U Vispronet® si můžete koupit personalizované Street Bannery zcela podle Vašich představ. V praktickém formátu na výšku Vám zhotovíme jakékoli velikosti od 50 x 125 cm do 70 x 250 cm.

Rádi přizpůsobíme potisk banneru i Vašim individuálním velikostem na přání. Maximální velikosti se přitom vždy odvíjejí od limitů konkrétních produktů.

Na co myslet při koupi potištěných Street Bannerů 

Aby byla Vaše reklama na pouličních bannerech opravdu vypovídající, měli byste si jejich design dobře promyslet. Zatímco při tisku můžete profitovat z mnohaletých zkušeností online tiskárny Vispronet®, při tvorbě grafiky se musíte spolehnout v první řadě sami na sebe. Pro zvýšení účinku Vaší reklamy Vámdoporučujeme, abyste dbali následujících pokynů:

  1. Zvolte co největší a dobře čitelné písmo, které je vůči pozadí barevně kontrastní.
  2. Vyberte co nejkretší texty. Street Bannery lidé většinou vnímají jen mimochodem, a proto méně mnohdy znamená více.
  3. Loga a obrázky by měly být jasně rozpoznatelné i z dálky.

Vezměte si tato doporučení při tvorbě Vašich Street Bannerů k srdci a uvidíte, že pozornost Vašich potenciálních zákazníků přitáhnete. 

S programem Visprodesign® vytvořit Street Bannery, které zapůsobí

Zákazníci, kteří nemají absolutně žádné zkušenosti s grafickou tvorbou pouličních bannerů, by se každopádně měli podívat na náš inovativní program Visprodesign®. Program se dá spustit bezplatně v našem shopu. Uvidíte, že Vám velmi pomůže při návrhu designu Vašich street Bannerů. 

Pokud jste s návrhem motivů a textů hotovi, můžete data umístit na plochu k tisku a následně pokračovat v procesu objednávky. Je však třeba, abyste dobře rozmysleli velikost motivů a jejich vzdálenost od okraje. Jsou to důležité parametry, které by mohly zasáhnout do prostoru nutného k připevnění na sloup či stěnu a znehodnotit tak Váš design. 

Můžete vybírat z množství šablon, clipartů a fotografií a kombinovat je s Vašimi vlastními texty a motivy tak dlouho, než najdete perfektní řešení prezentace Vaší reklamy na Street Bannerech. Pak už jen odešlete objednávku a koupíte si Vaše jedinečné Street Bannery.

Vysoce kvalitní tisk a snadná montáž - Street Bannery pro každý účel 

Chceme Vám nabídnout vhodné Street Bannery pro jakýkoli účel, a tak máte možnost výběru z dvou různých provedení: Street Bannery s jednostranným nebo oboustranným potiskem. Rozhodnete-li se pro model bannerů zavěšených na stožárech nebo pouličním osvětlení, doporučujeme Vám oboustranný tisk. Pak bude Vaše reklama dobře viditelná a čitelná z jakéhokoli směru. 

Jednostranný potisk je zase vhodný pro bannery připevněné na domovních fasádách a plotech, kde je viditelná jen jedna strana Street Banneru. Dle Vámi zvoleného produktu si můžete přímo u Vispronet® přiobjednat i vhodné příslušenství pro montáž ke stožáru nebo na stěnu budovy.

Produkty k doplnění Vašich Street Bannerů 

Kromě poutavých Street Bannerů můžete k prezentaci Vaší reklamy na ulicích a plotech využít i jiné atraktivní reklamní předměty. Co taklhle třeba personalizované textilní bannery? Ty můžete vyvěsit nad ulicemi, z jedné strany na druhou - pak bude Vaše natištěná reklama obzvlášť dobře viditelná. Tyto potištěné reklamní bannery mohou dobře doplňovat Street Bannery a dají se rychle a jednoduše připevnit i na fasády a ploty. Díky předpírce lze textilní bannery okamžitě použít a barvy hned po prvním dešti nepustí.