Oboustranné vlajky

Oboustranné vlajky pro dvojnásobný prostor pro vaši reklamu! Možnost stejného nebo rozdílného motivu na přední a zadní straně vlajky. Tisk z obou stran nabízí spousty možností, jak kreativně natisknout váš motiv. Písmo je čitelné z obou stran a tím můžete poskytnout více informací zákazníkovi. Všechny oboustranné vlajky jsou vyrobené v osvědčené kvalitě, jsou použitelné na každý stožár a schnou velice rychle. Pro reklamní účely, veletrhy, eventy atd.

Na obou stranách stejný motiv
Na každé straně rozdílný motiv

Online koupit oboustranné vlajky - dva motivy na jedné vlajce

Oboustranné vlajky jsou takové vlajky, u nichž mohou být obě strany potištěné buď stejnými, nebo různými motivy. K dispozici tak máte dvě reklamní plochy na jedné vlajce. Nezáleží na tom, jak bude vítr foukat, Vaši reklamu zákaznící dobře uvidí ze všech stran.

Chcete-li oboustranné vlajky používat v bezvětří, doporučujeme Vám vlajkové stožáry s ramenem. I pro tyto speciální stožáry Vispronet® nabízí oboustranné vlajky s odpovídající konfekcí. Na horní straně jsou tyto vlajky vybaveny tunýlkem, díky kterému se rameno stožáru do tohoto tunýlku nasunuje. Tato vlajka je optimálně vypnutá a čitelná i za úplného bezvětří. Kromě formátu na výšku si u Vispronet® můžete sami vytvořit a koupit oboustrannou vlajku i ve formátu na šířku. Vyberte si z osvědčených standardních velikostí, nebo si nechte natisknout oboustrannou vlajku s rozměry na vlastní přání.

Nechat si potisknout oboustranné vlajky - kvalitně a s individuálními rozměry 

Oboustranné vlajky se u Vispronet® zhotovují v nákladném výrobním procesu. Vaše motivy Vám natiskneme světlostálými barvami na kvalitní polyester. Oboustranné vlajky z klasické vlajkoviny Multiflag® mají decentní lesk a natištěné motivy syté barvy a jasné kontury. Oboustranné vlajky z vysoce lesklého materiálu Multiflag SE důležitost reklamního sdělení zdůrazňují ještě více. Na tomto materiálu nejlépe vyniknou i kovové efekty. Vytvořte si sami oboustranné vlajky u Vispronet®, objednejte si je online, pak už si Vaše zboží jen rozbalíte a vyvěsíte - a máte hotovo!

Oboustranné vlajky Vám dodáme buď v klasických standardních velikostech, nebo v individuálních rozměrech. Stačí, když při objednávce do políčka "velikost" zadáte požadované rozměry a my Vám zhotovíme Vaši oboustrannou vlajku ve Vašem individuálním formátu. A to již od 1 kusu. Při množství min. 15 kusů Vám Vaše oboustranné vlajky můžeme natisknout i cenově výhodným sítotiskem.

Vytvořit si vlastní motivy na oboustranné vlajky 


Při veletrzích, produktových prezentacích nebo firemních akcích: perfektně provedené oboustranné vlajky vždy vzbudí zájem kolemjdoucích zákazníků a návštěvníků. Máte-li grafiku Vašich oboustranných vlajek již hotovou, nahrajte nám ji po odeslání objednávky přes Vaše zákaznické konto. Prosíme, při přípravě tiskových dat používejte šablony v našem shopu.

Pokud Váš design ještě hotový nemáte, můžete použít náš bezplatný program Visprodesign®. Zde bude tvorba Vašich oboustranných vlajek hračka i bez předchozích grafických dovedností. Nezáleží na tom, zda tam nahrajete Vaše logo nebo fotografie nebo využijete naše bezplatné cliparty a tematické obrázky na pozadí: u Visprodesign® se meze Vaší kreativitě nekladou. Vaši grafiku můžete též nakombinovat s bezplatnými nápisy a úpravami z naší nabídky. Vyzkoušejte náš program Visprodesign® a vytvořte si oboustranné vlajky sami. 

Objednat oboustranné vlajky s doručením do druhého dne - extra servis pro všechny spěchající


Vispronet® nabízí oboustranné vlajky v různých formátech jak na výšku, tak na šířku. Stejné nebo různé motivy na přední a zadní straně, maximálně světlostálé zářivé barvy i brilantní tisk udělají z každé oboustranné vlajky reklamní předmět výjimečných kvalit. Všem, kteří na doručení objednaného zboží spěchají, nabízíme extra servis - doručení do druhého dne. Doručíte-li nám Vaše bezchybná data k tisku do 9:00 hodin dopoledne, budete mít Vaše oboustranné vlajky již následující pracovní den. I tak rychle Vám dokážeme doručit Vaše oboustranné vlajky. 

Oboustranné vlajky jsou obzvlášť dobře viditelné, když visí na vlajkových stožárech s ramenem. Tyto stožáry jsou ideálním řešením pro prezentaci na místech, kde vane jen slabý vítr nebo kde je bezvětří. Vyberte si z různých provedení: stožáry s válcovou nebo kónickou trubkou. Rameno stožáru je otočné v obou případech.