Interiérové vlajky

Interiérové (klubové) vlajky jsou velice reprezentativní a ideální použití je na konference, jednání, do vstupních prostor, lobby, kluboven, sálů aj. Individuálně potištěná interiérová nebo firemní vlajka je cenově výhodnější oproti drahé vyšívané vlajce a je přesto velice atraktivní. Interiérové vlajky mohou být jednostranné nebo oboustranné, s třásněmi nebo bez a náleží k nim také kvalitní příslušenství. Jednoduchá vlajka (prapor) nabízí dobrý poměr kvalita za rozumnou cenu. Tiskneme zářivými barvami. Vlajka je s konfekcí s klasickým tunýlkem. Kompletovatelná s jednoduchými dřevěnými tyčemi.

Koupit klubové vlajky - tradiční nástroje reprezentace od Vispronet®

Klubové vlajky jsou tradičním nástrojem reprezentace sportovních klubů, spolků pořadatelů karnevalů, střeleckých oddílů, sborů dobrovolných hasičů a dalších tradičních spolků. Klubové vlajky potištěné figurou maskota, typickým emblémem nebo heslem spolku dobře reprezentují zájmovou organizaci při přehlídkách, průvodech i oslavách, nebo jednoduše v klubovně spolku.
Slavnostní vlajky určené k nošení v průvodech od Vispronet® si u nás můžete online koupit v různých provedeních. Hledáte-li kvalitně potištěné vlajky a chcete, aby Vaše motivy byly dobře vidět z obou stran, pak Vám doporučujeme oboustranně potištěné klubové vlajky s třásněmi. Na tyto vlajky určené pro oboustranný online potisk si můžete na přední a zadní stranu zvolit stejné nebo různé motivy.

Oboustranné klubové vlajky jsou po obvodu zdobeny zlatými třásněmi. Na straně u tyče jsou našitá poutka ze zlaté lemovky sloužící k připevnění na vlajkovou tyč. Cenově výhodnější variantou jsou jednostranné vlajky s třásněmi, u kterých motivy tiskneme pouze na jednu stranu klubové vlajky. Pak je vlajka lehčí a motivy na zadní straně zrcadlově převrácené.

Online snadno vytvořit vlastní design klubové vlajky – s Visprodesign® je to možné

Chcete vyzdvihnout logo Vašeho klubu? Nebo ho stylově orámovat grafickými prvky? Pak využijte náš bezplatný program Visprodesign®. S ním k tvorbě vlastního designu klubových vlajek nepotřebujete žádné grafické znalosti. S bezplatnými motivy na pozadí, jedinečnými cliparty a volně dostupnými nápisy pomocí několika kliknutí vykouzlíte perfektní klubové vlajky ve vlastním stylu. Vaše motivy Vám na vlajkovinu natiskneme zářivými barvami s vysokým rozlišením. Takto Vám vzniknou kvalitní klubové vlajky, které jsou výrazně levnější než drahé vyšívané vlajky. 

Individuální klubové vlajky symbolizují příslušnost

Ať už jste členem sportovního klubu, střeleckého oddílu nebo klubu přátel psů - ať už Vás v klubu pojí jakékoli zájmy - klubová vlajka symbolizuje příslušnost ke spolku při jakékoli akci. Stejně jako u našich vlajek na výšku, vlajek bannerového typu a klasických reklamních vlajek si i u klubových vlajek můžete vybrat z nabídky různých materiálů. Při používání vlajek v exteriéru Vám doporučujeme kvalitní polyester, který je odolný i vůči nepřízni počasí.

U Vispronet® si s programem Visprodesign® můžete navrhnout individuální design přední i zadní strany oboustranných vlajek. Ovládání programu je skutečně jednoduché, bez problému to zvládnou i začátečníci. Nezáleží na tom, jestli upřednostňujete vlajky určené k nošení v průvodech, nebo oboustranné klubové vlajky s elegantními třásněmi - vytvoření vlastnímo designu se symboly, logy nebo fotografiemi je u všech typů vlajek hračka.

Rychlé doručení inklusive - objednání klubových vlajek Overnight

Často se stává, že člověk něco potřebuje velmi rychle. Blížící se termíny akcí člověku nedávají mnoho času na rozmýšlení. Objednejte si Vaše klubové vlajky Overnight. Pokud nám Vaše bezchybná tisková data dodáte nejpozději do 9:00 hodin dopoledne, budete mít Vaše kreativně vytvořené klubové vlajky k dispozici hned následující pracovní den. Potištěné klubové vlajky od Vispronet® jsou cenově výhodnější variantou drahých vyšívaných vlajek.

Reprezentativní klubové vlajky od Vispronet® pro Vaši skvělou organizaci

Klasickou tradiční variantou reklamy jsou vlajky. Vlajky se k vyjádření hesel či znaků nebo k veřejnému přihlášení se k určité skupině používaly již v antice. Vlajky byly původně zavedeny k tomu, aby vojákům sloužily jako orientační body. Avšak i dnes je jejich používání v některých oblastech více než smysluplné. Potištěné vlajky se většinou připevňují na stožár. Ve větru mírně vlají a prezentují zvolené symboly zářivými barvami.

Speciálním druhem jsou klubové vlajky. Nejprve se také používaly v armádě, aby vyzdvihovaly spolky a tradiční hodnoty. Podobně je tomu i dnes. Na počátku se však používaly jen jako standarty. Dlouhou dobu je však jejich používání běžné i na tyči nebo stožáru.

Prezentujte Vaši ideu pomocí klubových vlajek

Pokud se angažujete v nějakém spolku, nebo ho chcete třeba založit, pak asi víte, že je dobré prezentovat logo klubu nejen členům, ale i navenek. K tomu se skvěle hodí právě potištěné klubové vlajky. Dobře viditelným způsobem na nich totiž můžete prezentovat myšlenky klubu v podobě hesla nebo znaku. Na vlajce je však dostatek místa i na další motivy, např. místo a rok založení. Udělejte s pomocí Vispronet® z Vašich klubových vlajek flexibilní a efektní nosiče hlavní myšlenky klubu. Na těchto vlajkách bude Vaše posleství dobře čitelné při shromážděních, reklamních akcích i interních poradách.

Online objednat u Vispronet® klubové vlajky, státní vlajky a mnoho dalšího

Buďte přesvědčiví s profesionálními vlajkami. Vyzdvihněte Váš spolek na různých akcích. Hledáte jiné možnosti reklamy pomocí vlajek? U Vispronet® si můžete objednat i státní vlajky nebo krajské vlajky, vlajkové provazce a mnoho dalšího. Naše zboží i služby se vyznačují vysokou kvalitou za rozumnou cenu. Reprezentativními motivy si u nás můžete nechat potisknout i vlajky pro zvláštní příležitosti.

Reklama a prezentace klubů na reklamních plachtách

Mnoho spolků se kromě výkonu činnosti definuje i pomocí interních symbolů. Potištěné klubové vlajky se často používají při různých oslavách a akcích. A protože se klubové vlajky nedají umístit všude, máme pro Vás i možnost potisku klasických reklamních plachet, které se jednoduše připevňují na dobře viditelná místa jako jsou stěny, mantinely, jeviště nebo ploty.

Vispronet® Vám nabízí různá provedení reklamních plachet i v individuální velikosti na přání. Podívejte se na širokou nabídku našich reklamních plachet. Vyberte si pro Vaše účely prezentace a propagace z různých provedení, jako je PVC, síťovina Mesh, nebo fólie.