Vlajky / Reklamní vlajky

U nás si můžete nechat vyrobit kvalitní a odolné vlajky s dlouhou životností. Nabízíme různé druhy zpracování vlajek a také libovolné velikosti pro optimální prezentaci Vaší firmy. Díky muším křídlům, Bowflag®, vlajkám, vlaječkám, Street Banneru budete na výstavách, eventech či jiných událostech nepřehlédnutelní a Vaše prezentace bude úspěšná. Reklamní vlajky od Vispronet® můžete používat v interiéru i exteriéru a můžete si být jisti správnou volbou. Motiv, tisková data, na vlajky si můžete snadno a rychle vytvořit online. Nechte si natisknout na vlajku logo, reklamní slogan či jiný individuální motiv brilantními barvami. U nás si můžete objednat vlajky již od 1 kusu!

1. Reklamní vlajky - Přehled
2. Reklamní vlajky - Pro všechny
3. Reklamní vlajky - Naše služby

Reklamní vlajky pro optimální venkovní reklamu

Fahnen selbst gestalten S natištěnými vlajkami získáte optimální reklamní médium, které Vás zviditelní. Vlajky jsou viditelné i z velké dálky a díky tomu mohou být použity též jako orientační bod pro Vaše nové zákazníky. S Vispronet® máte na výběr nejen z různých druhů konfekcí, ale navrhnout si je také individuálně a podle Vašich přání. Díky grafickému programu Visprodesign®, který nabízíme našim zákazníkům zdarma, máte „volnou“ ruku nad požadovaným rozvržením. Zde si můžete v rámci šablony vytvářet libovolnou grafiku.

Vispronet® Vám nabízí nejen možnost vytvořit si vlastní grafiku, ale také nepřeberné množství obrázků, fotografií, clipartů apod. Projděte si naši nabídku, kde nalezne vhodné motivy jak pro soukromé osoby, tak i pro malé a velké obchodní společnosti.

Od velké k malé – naše reklamní vlajky v přehledu

Abychom Vám usnadnili začátek ve světě vlajek, sestavili jsme pro Vás přehled našeho sortimentu:

  • • Vlaječky a carflag
  • • Oboustranné vlajky
  • • Zmrzlinové a kioskové vlaječky
  • • Vlajky
  • • Street Banner
  • • Vlajkové provazce
  • • Bowflag

Díky kvalitnímu zpracování a použití nejlepších materiálů jsou naše reklamní vlajky odolné a jejich životnost je dlouhá. .

Reklamní vlajky pro velké a malé obchodní společnosti i pro soukromé osoby

Objevte naše reklamní vlajky k všestrannému použití. Vlastníte velkou společnost? Pak navrhujeme umístit vlajky na stožáry před hlavní budovu. V závislosti na tom, z jak velké vzdálenosti chcete zaujmout pozornost, si můžete vybrat z námi nabízených standardních velikostí ve formátu na výšku, které jsou od 80 x 200 cm do 150 x 600 cm. Pro individuální velikosti jsou k dispozici šířky až 250 cm a délky až 1000 cm. U vlajek na šířku nabízíme standardní velikosti reklamní vlajky od 120 x 80 cm až 335 x 200 cm. Individuální výšku si můžete nastavit až do 250 cm a šířku do 700 cm.

Streetbanner Bildbeschreibung Nachází se Vaše firma mimo hlavní tah či průmyslovou oblast a je těžké Vás najít? Pomocí Street Banneru můžete zákazníky nasměrovat přímo až k Vám. Konstrukci lze snadno připevnit např. na sloupy veřejného osvětlení či na fasády domů. Chcete-li dosáhnout maximálního účinku, nainstalujte oboustranné Street Bannery za sebou. Tím dosáhnete optimálního zviditelnění.

Velice oblíbeným reklamním nosičem na firemní akce je Bowflag, který nabízíme v různých tvarech. Jeho neobvyklý design upoutá pozornost každého návštěvníka. Díky bohaté nabídce podstavců ho lze využít jak na akcích v interiéru, tak exteriéru.

Vispronet® vyrábí kvalitní reklamní vlajky nejen pro velké firmy, ale také pro drobné živnostníky, malé firmy i soukromé osoby. Potřebujete reklamní vlajku pro svůj kiosek, stánek s občerstvením či kavárnu? Pak jsme pro Vás tím správným řešením. Vyrábíme i malé vlaječky se snadným připevněním na fasádu. Takto můžete svůj stánek optimálně zviditelnit pro své zákazníky.

Jako další možnost účinné reklamy slouží vlajkové provazce. Lze je použít na velkých plochách, ale hodí se i do malého prostoru. Jejich využití je opravdu různorodé. Můžeme je vidět na karnevalech, v autosalonech, při různých oslavách, sportovních akcích apod. Různé tvary, velikosti, veselé vzory to vše si můžete u nás objednat.

Auto- und Bootsfahnen BeschreibungVlastníte loď a chcete být originální? I pro Vás vyrobíme vlaječku s vlastním motivem. Díky jednoduché konfekci s provázkem lze snadno upevnit a stačí už jen vyplout.

S pomocí reklamních vlajek vždy oslovíte velké publikum. Zajistí viditelnost a tím upoutání pozornosti. Objevte náš velký sortiment výrobků a nechte své nápady zdarma zpracovat v grafickém programu Visprodesign®, výsledek bude stát za to.

Prvotřídní služby u Vispronet®

Spousty výrobků si u nás můžete objednat se službou „Overnight“, což znamená, že zásilku můžete obdržet již druhý den. Stačí, když nám do 9.00 hodin zašlete bezchybná data k tisku, zaplatíte a druhý den můžete očekávat doručení balíčku od nás. Další možností je služba „Express“, kde je za stejných podmínek zboží doručeno druhý až třetí den od objednání.

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se našich výrobků či služeb, kontaktujte nás telefonicky nebo pomocí našeho kontaktního formuláře. Náš tým společnosti Vispronet® Vám vždy ochotně a rychle odpoví.