Bowflag® Select, tunel s tiskem

Nepříznivé počasí? Muší křídlo / Bowflag® Select může být používáno do síly větru 8 (75 km/h). Tato mladší generace našich muších křídel byla speciálně vyvinuta pro venkovní použití při vyšších rychlostech větru a pro konfekci dvou vrstev s oboustranným potiskem. Motiv může být na přední a zadní straně stejný nebo odlišný. Oboustranné muší křídlo vám nabídne dvojnásobnou plochu - místo pro reklamu. Ideální pro použití v interiéru i exteriéru pro firemní reklamu, na velterhy, výstavy do obchodních prostor firem apod.

Muší křídla Bowflag® Select – stabilní modely Beachflagů pro použití v místnosti & venku

Bowflag® Select Formen gestalten & bedruckenModely muších křídel Bowflag® Select jsme pro Vás vyvinuli speciálně k venkovnímu použití a testovali je v aerodynamickém tunelu. Pevné sklolaminátové pruty se nasunují do tunýlku z vlajkoviny. Oproti jiným muším křídlům obroubeným lemovkou máte možnost potisku až k samému okraji, a tak získáte až o 10 % větší reklamní plochu pro Vaše kreace.

Vispronet® u muších křídel Beachflag Bowflag® Select záměrně nepoužívá rušivé teleskopické tyče. Modely muších křídel Bowflag® sestavíte behem 3 minut a máte je k dispozici pro okamžité použití.

 

 


Máme pro Vás tyto dynamické tvary muších křídel Bowflag® Select:

S plovoucím podstavcem mohou Vaše muší křídla Bowflag® Select dokonce plavat

Schwimmfuß für Bowflag® Select Formen kaufenS moderním plovoucím podstavcem mohou muší křídla Beachflag Bowflag® Select od Vispronet® ve velikosti M dokonce plavat. Získáte tak perfektní reklamu na jezera a jiné vodní plochy. Díky závaží na spodní straně je stabilita muších křídel vyvážená.

Vytvořit vlastní design na muší křídla Beachflag Bowflag® Select

Vytvořte si vlastní design tiskové plochy až k samému okraji. Různé tvary muších křídel Bowflag® Select Vám celoplošně potiskneme až k okraji, protože zde nepoužíváme rušivé obroubení lemovkou. Pokud nechcete nahrát již hotovou grafiku, můžete použít náš bezplatný program Visprodesign®. V pouhých několika krocích si v něm vytvoříte Vaše individuální muší křídlo Beachflag Bowflag® Select. Stačí, když během konfigurace kliknete na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“, a hned se Vám otevře program Visprodesign®. V něm máte bezpočet možností, jak vytvořit vlastní muší křídlo Beachflag. Vyberte si z tematicky seřazených bezplatných šablon, nebo nahrajte vlastní fotografie a loga do předlohy. Pokud je šikovně nakombinujete s texty a cliparty, získáte nápadité poutače na veletrhy, prodejní akce i jiné události. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si vlastní reklamu na muší křídla Beachflag Bowflag® Select.

Doručení muších křídel Beachflag Bowflag Select do druhého dne

Bowflag® Select Razor gestalten & bedruckenPro ty z Vás, kdo spěchají, Vispronet® nabízí službu Doručení do druhého dne. Vaše objednaná muší křídla Bowflag® vyexpedujeme i během jednoho pracovního dne. Stačí, když nám dodáte bezchybná data k tisku do 9.00 hodin dopoledne a budete mít Vaše muší křídla Beachflag hned následující pracovní den.

Příslušenství a podstavce pro muší křídla Bowflag Select

Univerzální podstavce nemohou odpovídat každému terénu, a proto pro Vás máme v sekci příslušenství pro muší křídla Bowflag® Select na výběr různé podstavce, které zaručí stabilitu Vašich muších křídel na jakémkoli podloží. Podívejte se do sekce příslušenství pro muší křídla Bowflag® Select a přesvědčte se sami. Muší křídla Bowflag® Select, to je perfektní volba pro Vaši efektivní venkovní reklamu. Vytvořte s mušími křídly Bowflag® Select jedinečnou atmosféru při soukromých i oficiálních příležitostech.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora