Bowflag® Premium, tunel s tiskem

Muší křídla Bowflag® Premium jsou velikáni v sortimentu reklamních vlajek. Tato řada překvapí novými tvary a tím svojí nepřehlédnutelností. Mohou být vysoké až 5,80 m a nabízí téměř 7 m² plochy pro reklamu. Konstrukce se skládá z hliníkových a sklolaminátových dílů, které zajistí optimální vypnutí vlajky i při oboustranné konfekci. Spodní díl je vyroben z oceli a spojuje konstrukci s podstavcem. Pro použití v exteriéru byly speciálně vyvinuty podstavce s pružinou, která zajištuje větší flexibilitu a tím stabilitu mušího křídla při použití ve větru.

Muší křídla Bowflag® Premium – modely Beachflagů inovativních tvarů 

Bowflag® Premium Formen gestalten & bedruckenModely muších křídel Bowflag® Premium jsou velikány mezi Beachflagy. Jistě Vás přesvědčí jejich moderní tvary i extra velká plocha k tisku. Tyto modely muších křídel Bowflag® přitáhnou pozornost hlavně v interiéru. Velkou výhodou u těchto tvarů muších křídel Bowflag® od Vispronet® je možnost celoplošného potisku až k samému okraji. Oproti jiným muším křídlům obroubeným rušivou lemovkou získáte až o 10 % větší reklamní plochu. S námi můžete využít reklamní plochu kompletně. I tato obří muší křídla sestavíte během 3 minut a máte je připravené k okamžitému použití. 

Hotové tištěné díly nasunuté na sklolaminátové pruty a hliníkové součástky konstrukce zajišťují pevné stání v podstavci i optimální vypnutí plachty. Na muších křídlech Bowflag® Premium bude Vaše reklama vidět vždy perfektně.

 

U nás si můžete online navrhnout vlastní design na tyto tvary muších křídel:

    • Muší křídlo Beachflag Bowflag® Premium Moon

Toto speciální muší křídlo ve tvaru srpku měsíce upoutá pozornost vždy. Tohoto jedinečného vzhledu jsme dosáhli díky netypickému střihu tištěného dílu a elastickým sklolaminátovým segmentům. Muší křídla Beachflag Bowflag® Moon zhotovujeme v oboustranné konfekci.

    • Muší křídlo Beachflag Bowflag® Premium Surfer

Muší křídlo Bowflag® Surfer je sportovní model muších křídel Beachflag Premium. Jeho tvar připomíná surfařské prkno. Extra velká plocha nabízí velký prostor pro Vaši reklamu či jiné informace.

    • Muší křídlo Beachflag Bowflag® Premium Crystal

I muší křídlo Bowflag® Premium Crystal garantuje vysoký stupeň pozornosti jak v interiréru, tak v exteriéru. Na ploše 7 m² máte dostatek místa na Vaše kreace.

    • Muší křídlo Beachflag Bowflag® Premium Dart

Vaše reklamní sdělení na muším křídle Beachflag Bowflag® Premium Dart ve tvaru šipky si jistě rychle najde cestu k Vašim zákazníkům. Muší křídla  Beachflag Bowflag® Premium Dart, to je trefa do černého - jak v interiéru, tak v exteriéru.

Vytvořit vlastní design na muší křídla Beachflag Bowflag® Premium

Bowflag® Premium Moon gestalten & bedruckenPokud ještě nemáte hotový design Vašeho mušího křídla Beachflag, pak Vám v tom rádi pomůžeme. Využijte náš bezplatný program Visprodesign® z našeho online-shopu. Stačí, když během konfigurace kliknete na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“ a hned se Vám spustí program Visprodesign®. Jen v několika krocích si v něm můžete vytvořit individuální motivy na Vaše muší křídla Beachflag Bowflag® Premium. V tomto programu máte k dispozici bezpočet možností, např. tematicky seřazené šablony a cliparty, které můžete jednoduše kombinovat s Vašimi fotografiemi a logy. Vzniknou Vám tak jedinečné poutače na veletrhy, prodejní akce i jiné události. Popusťte uzdu své fantazii a oživte Vaši reklamu vlastními vytvořenými mušími křídly Beachflag Bowflag® Premium.

Doručení muších křídel Beachflag Bowflag® Premium do druhého dne

Bowflag® Select Razor gestalten & bedruckenVšem spěchajícím Vispronet® nabízí službu Overnight - Doručení do druhého dne. Vámi objednaná muší křídla Bowflag® Premium Vám vyexpedujeme během jediného dne. Stačí, když nám Vaše bezchybná tisková data doručíte do 9.00 hodin dopoledne a budete mít Vaše muší křídla k dispozici hned následující pracovní den.

Příslušenství a podstavce pro muší křídla Bowflag® Premium

Aby Vaše individuálně potištěná muší křídla Bowflag® dobře stála na zpevněném i nezpevněném podloží, máme pro Vás nabídku různých podstavců. Univerzální podstavce nemohou dobře posloužit v každém terénu, a proto si u nás můžete vybrat takové podstavce, které zajistí stabilitu Vašich muších křídel podle Vašich představ. Podívejte se do sekce Příslušenství pro muší křídla Bowflag® Premium a přesvědčte se sami. Muší křídla Bowflag® Premium, to je perfektní volba pro Vaši dobře viditelnou reklamu na plachtách jedinečných tvarů.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora