Příslušenství Bowflag® Basic

Kde chcete mít umístěnou reklamu? V interiéru nebo exteriéru (venku), na zemi nebo na vodě, na betonu nebo na trávníku, na písku nebo na sněhu: U Vispronet® naleznete vždy vhodný podstavec, který zajistí stabilní a bezpečné použití. V sortimentu naleznete mimo jiné: kvalitní pruty vyrobené z hliníku a sklolaminátu, díky kterým můžete frexibilní Beachflag lehce složit i rozložit a snadné je i skladování. Kontrukci dodáváme v přepravní tašce. Tím může být muší křídlo všude tam, kde potřebujete: na veletrhu, eventu, prodejní akci, sportovních utkáních apod.

Příslušenství muších křídel Bowflag® Basic

Schwimmfuß für Bowflag Basic kaufenIndividuální muší křídla Bowflag® Basic si můžete doplnit a optimalizovat pomocí různého příslušenství. Dodatečné podstavce Vám poslouží k optimální stabilitě Vašich muších křídel Beachflag Basic v různých terénech, nebo Vám ulehčí jejich transport. Podívejte se na příslušenství muších křídel Bowflag® Basic od Vispronet®. Najdete zde i náhradní díly, které budete moci snadno nainstalovat místo opotřebovaných částí.

U nás si můžete objednat toto příslušenství k muším křídlům Beachflag Bowflag® Basic:

Pruty k muším křídlům Bowflag® Basic

Pruty k muším křídlům Bowflag® Basic jsou vyrobeny z hliníkových a sklolaminátových prvků. Díky těmto materiálům jsou muší křídla pevná a stabilní. Výměna prutů je velmi snadná.

Podstavce do každého terénu 

Každé podloží má jiné vlastnosti. Muší křídla Beachflag Bowflag® Basic vyžadují jiné podstavce pro měkké podloží, jako je písek nebo louka, a jiná pro pevná podloží, jako je asfalt nebo beton. U nás si jistě vyberete ty správné podstavce pro Vaše  muší křídla, ať je budete používat kdekoli. 

Závaží pro stabilitu Vašich muších křídel 

Transporttaschen für Bowflag Basic kaufenPro optimální ochranu Vašich muších křídel Beachflag Bowflag® Basic před větrem si u nás můžete online objednat závaží pro muší křídla Bowflag® Basic. Jako dodatečné závaží si můžete zvolit zátěžový kruh, který na místě naplníte vodou, nebo plastové závaží se zátěžovými deskami.

Objednat přepravní tašky pro snadný transport 

Přepravní tašky jsou praktickými pomocníky pro snadné skladování i rychlý transport muších křídel Bowflag® Basic. Reklamní plachty, pruty, podstavce i další příslušenství do nich snadno sbalíte a máte vše k dispozici na jednom místě pro další použití.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora