Bowflag® Basic - Muší křídla

Bowflag® Basic (muší křídlo) je osvědčený a kvalitní Beachflag v základní verzi - velmi dobrý poměr kvalita a užitek za rozumnou cenu. Všestranně použitelný, sympatický reklamní poutač jde jednoduše a rychle složit. Vyberte si vaši oblíbenou variantu z 5 různých velikostí. Dále nabízíme bohaté příslušenství, jako jsou podstavce, díky nimž můžete muší křídlo použít buď na zemi nebo na vodě. Beachflag Basic je perfektní volba pro cenově příznivou reklamu při eventech, na prodejních místech, v obchodech, na veletrzích. Další využití je při sportovních akcích, firemní oslavy apod.

Muší křídla Bowflag® Basic

Bowflag® Basic gestalten & bedruckenModely muších křídel Bowflag® Basic, to je nejjednodušší verze Beachflagů, u kterých si koupíte vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Muší křídla Beachflag Bowflag® Basic se dají sestavit za okamžik. Celkem pro Vás máme 5 různých tvarů - všechny Vám rádi potiskneme Vašimi individuálními motivy:

 

Vytvořit vlastní design muších křídel Beachflag Bowflag® Basic 

Bowflag® Basic Tropfen selbst gestaltenGrafiku na různé tvary muších křídel řady Beachflag Bowflag® Basic si můžete vytvořit zcela sami. Reklamní plachty Vám potiskneme Vašimi motivy celoplošně. Získáte tak až o 10 % větší prostor pro Vaši reklamu na muších křídlech Bowflag®, protože jiné reklamní plachty musí být obroubeny lemovkou, která znemožní tisk motivu až k samému okraji.
Díky svému speciálnímu vzhledu jsou muší křídla Bowflag® velmi působivá. Umístíte-li je na exponovaných místech, stanou se z nich nepřehlédnutelné poutače, které se navíc při mírném větru jemně vlní. Pokud ještě nemáte design na Vaše muší křídla hotový, můžete vyzkoušet náš bezplatný program Visprodesign®. Pomocí pár kliknutí si v něm můžete vytvořit Vaše individuální muší křídla Beachflag Bowflag® Basic. Vyberte si z tematicky seřazených bezplatných šablon, nebo nahrajte fotografie a Vaše firemní logo do předlohy a nakombinujte je s texty a cliparty. Takto si uspořádáte motivy na celou tiskovou plochu a získáte tak jedinečnou reklamní vlajku. Popusťte uzdu své fantazii a oživte Vaši reklamu vlastními vyrobenými mušími křídly Beachflag Bowflag® Basic.

Objednat muší křídla Beachflag Bowflag® Basic s doručením do druhého dne

Bowflag® Basic Zubehör online bestellenVšem spěchajícím Vispronet® nabízí službu Doručení doručení do druhého dne. S ní Vám doručíme Vaše objednaná muší křídla Bowflag® ze dne na den. Dodáte-li nám Vaše bezchybná tisková data do 9.00 hodin dopoledne, budete mít Vaše muší křídla Beachflag hned následující pracovní den.

Příslušenství a podstavce pro muší křídla Bowflag® Basic

Univerzální podstavce nemohou odpovídat každému podloží, a proto si v našem příslušenství můžete vybrat různé podstavce, které zaručí stabilitu Vašich muších křídel. Podívejte se do sekce Příslušenství muších křídel Bowflag® Basic a přesvědčte se sami. Muší křídla Bowflag® Basic jsou perfektní volbou pro Vaši cenově dostupnou a efektivní reklamu při eventech, na místě prodeje, při veletrzích apod. Muší křídla Bowflag® Basic vytvoří speciální atmosféru i při svatbách, výročích a klubových oslavách. 

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora