Beachflag brillant bedrucken

Bowflag®, který je také znám jako Beachflag nebo muší křídlo, patří k nejoblíbenějším reklamním prostředkům při otevřených eventech. Rychle a jednoduše se složí, má dobrou stabilitu a díky modernímu designu je nepřehlédnutelný. Vispronet® dodává Beachflag v mnoha velikostech a tvarech a také ve třech produktových řadách. Typ Basic - klasické standardní provedení. Typ Select - speciálně vyvinut pro použití při vyšších rychlostech větru a též pro oboustranný tisk. Typ Premium - extra velký Beachflag v extravagantních tvarech. K muším křídlům nabízíme širokou paletu potřebného příslušenství!

Muší křídlo Bowflag® - kvalitní Beachflag od Vispronet®

Bowflag Basic bedruckenHledáte-li originální reklamní nosič, který na Vaše zákazníky a návštěvníky zapůsobí jak v interiéru, tak v exteriéru, je individuálně potištěný Beachflag od Vispronet® tou nejlepší volbou. Díky rychlému a snadnému sestavení jsou Beachflagy s vlastní grafikou vítanými pomocníky při veletrzích, konferencích i eventech. 

Nápadům našich zákazníků neklademe téměř žádné meze. Pevná muší křídla nabízíme v mnoha různých velikostech a provedeních - v závislosti na individuálních požadavcích zákazníka a účelu použití.  Těm, kteří se v prvé řadě orientují podle ceny, a kteří chtějí muší křídla prezentovat v interiéru nebo venku na místě krytém před větrem, doporučujeme muší křídla řady Basic - dají se rychle sestavit, nabízíme je v 6 různých velikostech od XXS do XL a reklama je na nich dobře čitelná. Muší křídla řady Select lze používat i na místech, kde fouká silný vítr. Tyto Beachflagy patří k nejoblíbenějším reklamním nosičům od Vispronet®, protože je lze oboustranně potisknout různými motivy na přední a zadní straně. Všechna muší křídla Beachflag Select testujeme v aerodynamických tunelech. Díky mnoha různým podstavcům jsou tato muší křídla využitelná opravdu mnohostranně. Nově máme v našem sortimentu Beachflag typu Select Razor a designové zboží řady Premium! V sekci Beachflag příslušenství najdete pro každý typ mušího křídla doplňková závaží, která umožňují stabilitu Bowflagů i v obtížných terénech. Kromě různých podstavců a závaží si můžete online objednat i nové pruty nebo další přepravní tašky.  

Beachflag: Jedinečné tvary pro reklamu, která osloví 

Promotion Rucksack mit Bowflag gestaltenKe standardním tvarům  muších křídel Beachflag od Vispronet® patří tvar klasické kapky. Znovu a znovu je můžete vidět  v různých velikostech na čerpacích stanicích nebo sportovních eventech. Protože si jsme vědomi, jak je důležité, aby byla venkovní reklama opravdu dobře viditelná a zaujala, máme pro Vás vedle oblíbené řady Beachflag Bowflag Basic i řadu muších křídel Beachflag Select. V obou sériích Beachflagů nabízíme různé tvary - muší křídla s konkávní, konvexní, šikmou nebo rovnou spodní stranou nebo tvar klasické kapky. Jedinečné tvary řady Premium jsou excelentní poutače použitelné v interiéru nebo na místech úplného bezvětří. Muší křídla řady Premium o velikostech S a M však můžete bez problémů použít i v exteriéru. Podívejte se na inovativní tvary reklamních poutačů Moon, Crystal, Surfer a Dart. Váš originální design na těchto modelech zaujme již svým vzhledem a na Vašich akcích jistě přitáhne pozornost mnoha zákazníků. V e-shopu online tiskárny Vispronet® si můžete navrhnout vlastní design na všechny tvary Beachflagů sami a nechat si je u nás potisknout. Online tiskárna Vispronet® Vám v interaktivním programu Visprodesign®  nabízí možnost využít velké množství bezplatných předloh a clipartů a kombinovat je s Vašimi individuálními texty, vlastními logy nebo fotografiemi a pomůže Vám se správným umístěním jednotlivých motivů na muší křídla Beachflag. Vytvořit si online vlastní Beachflag nebylo ještě nikdy tak snadné. Vyzkoušejte si to ještě dnes!

Online koupit výhodná muší křídla Beachflag – servis Vispronet®: dodání do druhého dne

Stále častěji se stává, že zákazníci Vispronet® potřebují své produkty během velmi krátké doby. Vispronet® na to reaguje a nabízí všem spěchajícím obzvlášť rychlý servis - dodání zboží do druhého dne. Pokud nám zašlete bezchybná tisková data v pracovní den do 9.00 hodin, obdržíte své zboží hned další pracovní den. Vispronet® dodává muší křídla Beachflag výhodně do mnoha zemí.

Chodící reklama - s promo batohem Bowflag®

Muší křídla Beachflag od Vispronet® nemusíte na ulicích, promenádách a při akcíh pod širým nebem jen vystavovat. Malá muší křídla Bowflag® tvaru kapky nebo s konkávní spodní stranou lze instalovat i na promo batohy. Mobilním způsobem tak můžete prezentovat Vaši reklamu i ve velkých davech lidí.

Konstrukce muších křídel Bowflag® od Vispronet®

Muší křídla Bowflag jsou novým zpracováním oblíbených Beachflagů v produkci firmy Vispronet®.  Tyto mobilní reklamní plachty odolné vůči nepřízni počasí jsou nejčastěji používány jako reklamní a dekorační společníci při akcích konaných pod širým nebem. Velkou výhodou tohoto speciálního druhu vlajek je jejich snadné skládání a rozkládání během několika vteřin.

Konstrukce muších křídel Bowflag® Select je obzvlášť stabilní - odolá síle větru do 102 km/h. V závislosti na podmínkách místa, kde se muší křídla  Bowflag® využívají, si můžete zvolit různé kvalitní varianty. Díky Vašemu vlastnímu designu muších křídel Beachflag bude prezentace Vaší firmy přesvědčivá a maximálně aktuální.

Který typ muších křídel Bowflag® je pro mě nejlepší?

Bowflag Premium Modelle bedruckenV sekci muších křídel Beachflag nabízí firma Vispronet® různé typy Bowflagů®. Záleží na tom, kde budete muší křídlo používat a jakým způsobem chcete obsah tištěné reklamy prezentovat - podle toho si můžete vybrat muší křídlo Bowflag® varianty Basic, Select nebo Premium.

Řada muších křídel Bowflag® Basic je osvědčený typ, kde si koupíte vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Tato muší křídla lze používat v interiéru i exteriéru. Můžete si vybrat z různých tvarů od klasické kapky až po muší křídla s rovnou spodní stranou. Na těchto muších křídlech budete mít dostatek prostoru pro Vaši reklamu včetně nápisů a log. 

Pokud si přejete oboustranný potisk muších křídel Bowflag®, nebo je budete používat na místech, kde budou muší křídla vystavena většímu náporu větru, pak Vám doporučujeme muší křídla řady Bowflag® Select. Kromě toho u nás najdete i další tvar reklamních muších křídel - a sice řadu Bowflag® Razor.

Chcete-li nepřehlédnutelné poutače na pláž, promenádu nebo na eventy, pak je nejlepší volbou typ muších křídel Bowflag® Premium. U těchto jedinečných reklamních poutačů si můžete vybrat ze čtyř efektních tvarů, z nichž tři mají exkluzivní chráněný design. Další výhodou je i výška konstrukce až  5,80 m. Získáte tak nejen velkou plochu k tisku mnoha motivů a reklamních sdělení, ale zároveň cíleně upoutáte pozornost. Můžete si vybrat z tvarů Moon, Surfer, Crystal a Dart.

Testy muších křídel Bowflag® od Vispronet®

Fakt, kterým se odlišují muší křídla Bowflag® Select od ostatních reklamních muších křídel, je v první řadě jejich vynikající stabilita při větru. Pro zjištění kvality muších křídel Bowflag® provádí firma Vispronet® testy v aerodynamickém tunelu a tak prověřuje, jak se muší křídla Bowflag® chovají při různé síle větru. Aktuální výsledky ukazují, že muší křídla řady Bowflag® Select odolají síle větru stupně č. 10 Beaufortovy stupnice.

Podle toho, pro jaký typ muších křídel Bowflag® se rozhodnete, a zda zvolíte jednostranný nebo oboustranný potisk, obdržíte nabídku různě pevných materiálů, které bez problému odolají rychlosti větru od 28 do 120 km/h. Budou-li Vaše reklamní muší křídla dlouhodobě vystavena náporu silného větru, doporučujeme Vám muší křídla řady Bowflag® Select. Tato varianta muších křídel zůstává při testech v aerodynamickém tunelu stabilní i při krátkodobém vystavení síle větru stupně č. 10. 

Při potisku Beachflagů u nás získáte až o 10 % větší reklamní plochu

Muší křídla si můžete u Vispronet® nechat potisknout mnoha způsoby. V principu Vám můžeme na muší křídla  Bowflag® natisknout téměř jakýkoli motiv. Při návrhu grafiky je však třeba vzít v potaz neobvyklé tvary muších křídel Bowflag® i velikost konkrétního modelu.

Na muší křídlo tvaru kapky o velikostech S a M se pohodlně vejdou loga i velkoformátové fotografie Vašich produktů. Chcete-li na muší křídlo umístit reklamu s textem o několika řádcích, je nejvhodnější zvolit Bowflagy® o minimální velikosti L nebo variantu Premium.

Vispronet® pro Vás vyvinul konfekci muších křídel, u které se nemusíte omezovat vnějším okrajem. Vaše originální motivy Vám natiskneme až k samému okraji muších křídel, a tak u nás v porovnání s jinými mušími křídly získáte až o 10% větší reklamní plochu.

Příslušenství muších křídel Beachflag

Bowflag Select Tube gestaltenAbyste mohli muší křídla Bowflag® použít bez námahy hned po nákupu, má pro Vás Vispronet® široký sortiment příslušenství pro muší křídla řady Basic, Select i Premium. Můžete si u nás vybrat např. různé podstavce a tak zajistit bezpečné a stabilní připevnění Beachflagů.

Vyberte si u nás z nabídky zátěžových desek, betonových podstavců, vodou plnitelných závaží a křížových podstavců. Budete-li tyto mobilní reklamní poutače používat na trzích a podobných akcích, doporučujeme Vám jednoduché nájezdové patky, které stabilizujete vahou zaparkovaného osobního automobilu. Hroty do země Vám zase ulehčí používání Bowflagů® na měkkém podloží jako je písek nebo sníh. S použitím plovoucích podstavců můžete Bechflagy prezentovat dokonce i na vodní hladině.

Live-Chat-Support:
Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.