Vlajky a vlajkové stožáry

Od XXL do XXS: vlajky, muší křídla®, reklamní vlajky, textilní bannery a různé reklamní nosiče na stůl v prvotřídní kvalitě. Použitelné pro obchodní, ale i soukromé účely, pro reklamu, na různé akce, eventy, oslavy apod. Vyberte si z různých standardních formátů, nebo si je objednejte v individuálních velikostech dle Vašeho přání. Vyrábíme státní vlajky, vlajky organizací, krajské či obecní také jako malé vlaječky či stolní praporky. Vlajky od Vispronet® jsou stabilní a až s dvakrát tak dlouhou životností ve srovnání s konkurenčními výrobky. U nás si můžete objednat také mobilní vlajkové stožáry s velmi dobrou stabilitou. Nabízíme stožáry bez ramene i s ramenem, kde vlajka je čitelná a vypnutá i za úplného bezvětří. Výhodou těchto stožárů je snadná montáž i demontáž.

Vertrauen Sie auf Qualität!

1. Záruka kvality
2. Možnosti použití
3. Vytvořte si svou vlastní vlajku
4. Textilní transparenty pro každou příležitost
5. Kvalitní stožáry vyrobené v Německu
6. Dodací lhůty

Tisk vlajek: obrovské množství produktů na e-shopu Vispronet®

Ať s malými nebo velkými vlajkami vyzdvihnete Vaši reklamu nejlepším možným způsobem. U nás naleznete širokou škálu vlajek, které jistě využijete ve své firmě, klubu nebo na soukromých akcích: od velkých, národních nebo klubových vlajek, až po textilní bannery a transparenty, muší křídla, malé zmrzlinové a kioskové vlaječky. Výhoda pro Vás: v naší online tiskárně Vispronet® si můžete navrhnout vlajku zcela sami – s Vámi požadovaným motivem a v požadované velikosti. Objednejte si online vlajky ve vynikající kvalitě – individuálně, rychle a výhodně!

Online tiskárna Vispronet®: více než jen tisk vlajek

Street Banner und Fahnen druckenUmíme mnohem více! Vispronet® natiskne Váš požadovaný motiv – logo, slogan, reklamu - na vlajky, muší křídla nebo oboustranné vlajky. iZvolit si můžete i vlastní rozměr. Na výběr jsou buď standardní velikosti, nebo máte možnost si zvolit individuální velikost a zadat požadovanou výšku a šířku. A to stále ještě není vše. U nás získáte různé reklamní a dekorační prostředky na firemní, ale i soukromé akce. Vše pohromadě na jednom místě včetně mobilních stožárů a stojanů.

Textilní bannery jsou elegantní reklamou a zároveň hezkým dekorativním prvkem v interiéru. Vyberte si z velkého množství tu správnou variantu pro Vás. Speciální nabídka: Použijte pro dekobanner materiál Twiny, který umožňuje oboustranný tisk i s rozdílným motivem, a tím získáte více plochy pro Vaše reklamní sdělení!

Stolní bannery jsou velmi oblíbené jako dekorační a reklamní předměty na stoly a pulty. Tyto malé stojánky najdete velmi často v klubech, hotelích, na veletrzích. Stačí se správně rozhodnout: naše nabídka je natolik rozmanitá, že si u nás vybere každý ten správný a vhodný stolní banner pro jakoukoliv příležitost – klasické stolní bannery, praporky, vlaječky na stůl nebo stolní Bowflag® T. Objednejte si zároveň i vhodný stojánek.

Vlajky s logy nebo reklamním sdělením

Oslovte své zákazníky reklamním sdělením na vlajce! Nejúčinnější způsob, jak zviditelnit a dostat do podvědomí Vašich zákazníku Vaši společnost, logo nebo služby, které poskytujete, je zkombinovat různé druhy reklamních médií. K dispozici je celá řada produktů.Reklamní vlajky s vlastním logem společnosti jsou dokonalým prostředkem nejen pro venkovní prezentaci. Můžete je umístit také na veletrhu, eventu nebo na promo akci, kde se ukáží v nejlepším světle a tak získáte pozornost Vašich zákazníků. Navrhněte si sami hravě a snadno svou vlastní grafiku na vlajku na Váš stožár či stojan! Doplnit ji můžete stolními vlaječkami, bannery nebo mušími křídly. Pokud hledáte vhodný dárek pro obdarování svých zákazníků na veletrzích, vytvořte jim malé stolní vlaječky s Vaším logem.

Tisk vlajek pro různé akce a zvláštní příležitosti

Vereinsfahnen online drucken Navrhněte si svou vlajku pro na Vaše akce. A to zcela jednoduše v pár krocích. Vlajky vyjadřují solidaritu a sounáležitost. Proto podpořte svůj klub (tým) a fanděte mu pomocí své vlajky. I díky slabému větru se bude Vaše vlajka pohybovat a tím bude poutat pozornost a zajistí nepřehlédnutelnost Vašeho týmu. Tak můžete poutavě fandit či podporovat různé soutěže. Vlajky jsou skvělé i jako dekorace pro slavnostní příležitosti jako je například svatba nebo kulaté narozeniny. Na stoly můžete umístit malé stolní vlaječky a místnost, kde se akce pořádá, získá zcela jinou atmosféru.

Vlajky – u Vispronet® v nejlepší kvalitě

Ať už se jedná o vlajky velkých rozměrů, které jsou určené pro stožáry, nebo malé barevné vlajky, vlaječky, muší křídla a textilní bannery, u Vispronet® obdržíte vždy vlajky té nejvyšší kvality - cenově dostupné a pro každou událost. Natiskneme Vám požadovaný motiv zářivými barvami s velmi dobrou stálobarevností.

Při používání venku jsou vlajky, stejně jako textilní transparenty, vystaveny povětrnostním vlivům a životnímu prostředí. Jako dlouholetý výrobce vlajek tyto informace shromažďujeme a snažíme se pro Vás vyvinout takové vlajky, které díky vysoké kvalitě na trhu běžně nenaleznete. V současné době Vám nabízíme materiál s až dvojnásobně delší životností oproti běžně užívaným materiálům na vlajky.
Nabízíme Vám tyto 4 materiály vhodné pro vlajky:

  • - standardní vlajkovina: lesklý polyester Multiflag® SE, velmi dobrý poměr kvalita a užitek za rozumnou cenu, dobrá životnost, natištěný motiv na rubové straně až se 100 % protiskem
  • - bez obroubení použitelný: lesklý polyester Varioflag® A SE, dírkovaný materiál s dobrou průchodností větru, o 50 % delší životnost oproti standardním materiálům, natištěný motiv na rubové straně se 100 % protiskem
  • - velmi pevný: matně lesklý polyester Primeflag, dvakrát tak delší životnost oproti standardním materiálům, natištěný motiv na rubové straně se 100 % protiskem
  • - nejpevnější: matný polyester Supraflag® mnohem více než dvakrát delší životnost oproti standardním materiálům, natištěný motiv na rubové straně se 100 % protiskem

Navrhněte si své vlajky jednoduše v několika krocích pomocí grafického programu Visprodesign®

Nejste žádný profesionální grafik? U nás to není žádný problém, neboť Vám zdarma nabízíme grafický program Visprodesign®! ve kterém si snadno navrhnete a vytvoříte svou grafiku. Pro práci v tomto programu nepotřebujete žádné znalosti grafického programu. Všechny kroky, které uděláte, se Vám ihned promítnou do šablony a vy uvidíte výsledná data. Visprodesign® Vám nabízí mnoho clipartů, šablon, motivů či fotografií. Stačí si už jen vybrat. Jistě oceníte i možnost změny barvy, psaní textů a vkládání vlastnoručně nahraných obrázků a fotografií. Grafiku vidíte během práce v programu a můžete ji průběžně měnit či upravovat až do finální podoby, kde ji také schválíte a na závěr odešlete.

Objednejte si státní vlajky přímo u Vispronet®

Pro reprezentativní události, na úřady nebo sportovní akce si u nás můžete objednat kvalitní státní vlajky v různých velikostech a provedeních. Nabízíme státní vlajky a vlajky organizací k vyvěšení na stožáry, stojany nebo praporky a vlaječky na stůl apod.

Vlajkové stožáry dodávané od nás - vysoká kvalita a dlouhá životnost

Fahnenmasten online kaufen Vispronet® nabízí kvalitní vlajkové stožáry pro optimální prezentaci Vaší firmy. V naší nabídce naleznete mobilní vlajkové stožáry a stojany vhodné pro Vaše vlajky, stožáry bez ramene i s ramenem:

  • - mobilní vlajkové stožáry:: flexibilní, přenosné stožáry z hliníku s velkým výběrem vhodných podstavců
  • - vlajkový presenter: mobilní stabilizátor, který zajistí vypnutí vlajky i za úplného bezvětří. Použít ho lze pro vlajky na výšku pro stožár bez ramene při šíři vlajky 100 cm, 120 cm a 150 cm.

U nás si můžete objednat ten správný stožár pro vyvěšení Vaší vlajky v nejvyšší kvalitě a za rozumnou cenu. Dále nabízíme vhodné příslušenství a doplňky. Pokud máte nějaké otázky, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.

Textilní transparenty a bannery – účinná reklama

Spannbänder online gestalten Textilní bannery a transparenty nabízí efektivní a účinný způsob reklamy s velkým dosahem a za rozumnou cenu. Na Vaše přání mohou být transparenty i bannery vybaveny očky, díky kterým je lze snadno připevnit pomocí gumiček, provázku či spojovacích pásků na zábradlí, balkony, mosty, ploty apod.
Textilní transparent kontinuálně potištěný – omotávka – jedná se o transparent, který je potištěný nekonečným motivem v jednom kuse a lze ho až na místě použití odříznout z role. Díky němu reklama už nemůže být praktičtější a cenově dostupnější!
Obchodníci používají tyto transparenty jako efektivní reklamní nosiče. Lze je použít i jako dekorační prvek pro obchodní, ale i soukromé účely. Své místo mají i ve školkách, školách, na výstavách i při různých oslavách.

Rádi byste prezentovali banner na louce či otevřeném prostranství a nemáte možnost připevnění? Ani toto není problém pro nás! Máme řešení: nabízíme banner se sadou stabilní sloupků. Stačí zatlouci sloupky stabilně do země a banner vypnout mezi ně – opravdu velice snadné. Pro dodatečnou stabilitu sloupků nabízíme i vypínací lanka.

Bowflag® - více než jen plážové vlajky!

Bowflah online druckenU nás nakupujete Bowflag® muší křídla nebo také jinak řečeno plážové vlajky přímo od výrobce – profesionála – v nejlepší kvalitě za rozumné ceny. Díky těmto univerzálním nosičům můžete umístit reklamu jak do interiéru, tak do venkovního prostředí a nejste závislí na větru a ani nemusíte vlastnit stožár.
Bowflag® vděčí za svůj název svému zakřivenému tvaru. Vlajka je optimálně vypnutá díky sklolaminátovým prutům. Ke klasickým tvarům muších křídel patří: kapka a vlající tvar s konkávní, konvexní, šikmou nebo rovnou spodní stranou. Tyto tvary jsou typické pro Bowflag® Basic řady Bowflag® Select.

Moderní a trendy, to jsou nové tvary Bowflag ®Select typ Razor nebo originální a neobvyklé tvary Bowflag® řady Premium. Naše muší křídla dodáváme s potištěným tunelem pro pruty. Díky tomu získáte o cca 10 % více plochy pro Vaši reklamu.

Bowflag® od Vispronet® - přehled velikostí

XLLMSXSXXS
Bowflag® Basic x x x x x x
Bowflag® Select x x x
Bowflag®Premium Moon x x
Bowflag®Premium Sufer x x x
Bowflag® Premium Crystal x x x
Bowflag® Premium Dart x x x

Koupit si vlajku s dodáním do druhého dne

Fahnen selbst gestalten Tisk našich vlajek podléhá velkým požadavkům na kvalitu. Pokud si u nás objednáte výrobky, můžete si k objednávce zvolit i termín dodání. Nabízíme nejrychlejší termíny dodání ve spojení s tak rozsáhlou nabídkou produktů. Objednejte si u nás vlajky, textilní bannery, muší křídla aj. a v nákupním košíku si můžete zvolit termín dodání vybraných produktů.

Na výběr máte ze tří druhů dodacích lhůt. Rozhodnout se můžete pro standardní termín dodání, Express či Overnight (dodání do druhého dne). Termín Overnight znamená, že pokud dodáte tisková data, která splňují naše požadavky (jsou bez chyb) a zároveň bude připsaná částka za objednávku na náš účet do 9.00 hodin, svoji objednávku můžete očekávat na Vámi zadané adrese již druhý den. Jednoduše geniální!