Zákaznický poutač

Zákaznický poutač

Venkovní poutač zajistí efektivní reklamu v bezprostřední blízkosti zákazníka. Oslovte zákazníka přímo tam, kde se pohybuje. Vispronet® nabízí tato klasická a spolehlivá reklamní média v různých velikostech a provedeních, pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Oboustranné provedení zajistí viditelnost a čitelnost reklamního sdělení ze dvou stran. Konstrukce je z kvalitního odolného a bezúdržbového materiálu. Použití je před restaurace, obchody, na veletrhy, výstavy apod.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Zákaznické poutače - propagace blízká zákazníkům

Kundenstopper online kaufenZákaznické poutače od Vispronet® se vyznačují tím, že reklamu propagují hlavně kolemjdoucím chodcům. Prezentujte pomocí zákaznických poutačů Vaše reklamní plakáty tam, kde proudí davy lidí. U Vispronet® si můžete online objednat zákaznické poutače ve třech různých provedeních.

Zákaznické poutače mohou k úspěšnému marketingu sloužit v každém obchodě. Flexibilní zákaznické poutače často nesou i mnohá jiná označení, např. stojany na plakáty, Áčka, pouliční poutače, reklamní poutače, veletržní stojany, kliprámy, klaprámy, zákaznické stojany, áčkové reklamní stojany apod. S těmito displayi získáte praktické marketingové pomocníky, kteří Vám zajistí úspěšnou reklamu i při větru a nepřízni počasí.


Vyberte si z následujících typů zákaznických poutačů: 

 • Zákaznický poutač Basic

  Nejlevnější variantou jsou zákaznické poutače Basic se stabilní zadní stěnou z polystyrenu. Tyto reklamní nosiče se vyznačují kvalitou za rozumnou cenu. Lze je používat v interiéru i exteriéru. Zákaznické poutače Basic od Vispronet® lze online objednat i ve velikosti DIN A1.

 • Zákaznický poutač Select:

  Zákaznické poutače Select od Vispronet® s nerozbitnou zadní stranou tvořenou hliníkovou deskou se hodí pro použití v interiéru i exteriéru. Individuální reklamní plakáty se do stabilního hliníkového rámu umisťují ze dvou stran, a tak jsou dobře viditelné téměř ze všech úhlů pohledu.

 • Zákaznický poutač Outdoor 1:

  Zákaznické poutače s vodou plnitelným podstavcem garantují dobrou stabilitu i při venkovníchm použití za špatných povětrnostních podmínek. Do rámu s pružinami lze umístit reklamu se stejnými nebo různými motivy.

 • Zákaznický poutač Outdoor 2:

  Tyto zákaznické poutače s flexibilními pružinami jsou obzvlášť stabilní. Vaše motivy jsou v nich dobře viditelné z obou stran. Tento typ zákaznických poutačů se skvěle hodí pro použití v exteriéru.

Zákaznické poutače: dvojnásobná reklama přímo na místě prodeje

Kundenstopper Outdoor kaufenZákaznické poutače nejlépe slouží pro efektivní reklamu v přímém kontaktu se zákazníky. Odchytněte si požadovanou cílovou skupinu  tam, kde se pohybuje. Nabídku firmy Vispronet® tvoří tyto klasické a spolehlivé reklamní poutače v různých velikostech a provedeních pro použití v interiéru i exteriéru. Zákaznické poutače s palkáty Vaší aktuální nabídky na obou stranách viditelně prezentují Vaše akce z obou směrů. Venku se tato Áčka nejčastěji používají před obchody, restauracemi a sportovišti, v interiéru ve foyaer, na veletrzích nebo na místě prodeje.

Vytvořit si vlastní design zákaznických poutačů online

Kundenstopper Outdoor 2 kaufenÚkolem zákaznických poutačů od Vispronet® je přinášet reklamu přímo na místě prodeje. Pro přesvědčivou propagaci je proto důležitá volba cílených sloganů a správných motivů. Všechny plakáty si u Vispronet® můžete online vytvořit zcela podle Vašich představ. Až si vyberete požadovanou velikost a vhodný materiál, stačí kliknout na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku" a hned se dostanete do našeho interního programu Visprodesign®. V něm si můžete libovolně skládat vlastní fotografie a hotová loga s dalšími informačními texty, bezplatnými motivy na pozadí a cliparty. Využijte bezpočet kreativních možností od Visprodesign® a vytvořte si Vaši vysněnou reklamu na Vaše zákaznické poutače online.

 

Objednat zákaznické poutače Overnight

U Vispronet® máte celou řadu možností nejen při tvorbě designu. Ze 3 variant si můžete vybrat i rychlost doručení Vašeho zboží. Vedle standardní dodací lhůty si spěšné zakázky můžete nechat doručit Expres nebo Overnight, tzn. Do druhého dne. Chcete-li využít třetí zmíněnou možnost, pak stačí v nákupním košíku kliknout na druh zásilky „Overnight“ a dodat nám data k tisku Vašeho zákaznického poutače do 9:00 hodin dopoledne. Eisfahnen kaufenPokud budou všechna Vaše data bezchybná, doručíme Vám Váš zákaznický poutač s Vaším individuálním designem hned následující pracovní den. Objednávky u Vispronet® mohou být i takto snadné a rychlé! Dnes objednáte, zítra dodáme.

Zmrzlinové vlaječky - malí pomocníci pro pouliční reklamu blízkou zákazníkům

Efektivními poutači v exteriéru nejsou jen zákaznické poutače. Příjemným typem reklamy jsou i individuální zmrzlinové vlaječky, které přitáhnou pozornost zvědavých zákazníků a nevtíravým způsobem je pozvou do Vašeho obchodu. Podívejte se na různá provedení zmrzlinových vlaječek a vytvořte si Váš vlastní design v našem bezplatném programu Visprodesign®.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora