X-Display

X-Display

X-Display je geniální, ultra lehký a cenově výhodný reklamní nosič od Vispronet®. Reklamní tisk je vybaven kovovými očky, díky kterým se snadno připevní na konce křížové konstrukce. Takto je motiv optimálně vypnutý a čitelný. X-Display je dostupný v různých velikostech a provedeních. Motiv je natištěn kvalitními barvami s dobrou stálobarevností. Pro profesionální a mobilní prezentaci za rozumné peníze. Použití je na veletrhy, výstavy, prodejní akce, do hotelů, restaurací. Využití nalezne i při soukromých oslavách, svatbě atd.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


X-Displaye od Vispronet®

X-Displaye jsou ultra lehké a cenově dostupné poutače. X-Displaye svůj název dostaly díky konstrukci ve tvaru písmene X. Tištěný díl, který lze celoplošně potisknout individuálními motivy, je vybaven očky, a proto ho lze na konce křížové konstrukce připevnit velmi snadno. Reklamní motiv je na pružných tyčkách vždy optimálně vypnutý a velmi dobře viditelný. X-Displaye si u nás můžete online objednat v různých velikostech a provedeních. Skvěle se hodí pro rychlou a mobilní prezentaci s nevelkým rozpočtem. Tyto praktické poutače jsou s oblibou používány na veletrzích, konferencích, na místě prodeje, v hotelích i gastronomii. Originální dojem X-Displaye zanechají i při soukromých oslavách jako jsou např. svatby, výročí apod. Díky křížové konstrukci a očkům lze motiv kdykoli snadno vyměnit. Extrémně lehkou konstrukci oceníte i při převozu, protože se dá jednoduše sklapnout, nezabere mnoho místa a jediným pohybem ji opět postavíte.

X-Displaye vždy dodáváme v praktickém látkovém sáčku.

X-Display – levný, mobilní & všestranně použitelný

Manipulace s X-Displayi od Vispronet® je obzvlášť jednoduchá. Tyto osvědčené reklamní bannery sestavíte během několika vteřin. Skvěle se hodí i pro dlouhodobé používání v uzavřených prostorách. Díky zanedbatelné hmotnosti a přímému kontaktu se zákazníky se X-Displaye staly oblíbeným vybavením veletržních stánků. Často se s Easy Displayi setkáte i ve foyaer a výstavních prostorách. 

U nás si můžete objednat tyto typy X-Displayů s Vaším vlastním designem

X-Display Economy

X-Display Economy tvoří tyčky z plastu zesíleného skelným vláknem a reklamní plocha o rozměrech 60 cm x 150 cm. Patří mezi mobilní a levné reklamní poutače online tiskárny Vispronet®.

X-Display Select

X-Display Select  je flexibilní display s konstrukcí tvaru X, který se přizpůsobí až na 10 různých velikostí tištěného motivu. Jedná se o jeden z nejlehčích reklamních nosičů.

Stolní X-Display

Stolní X-Displaye velmi dobře vypadají na pultech, recepcích i psacích stolech. Informace na stolních X-Displayích mohou být vždy aktuální, blízké zákazníkům a nepřehlédnutelné. Stolní X-Displaye dobře slouží i k prezentaci reklamy nebo vystavení oblíbené fotografie.

Online vytvořit vlastní grafiku na X-Display pomocí programu Visprodesign®

U X-Displayů si můžete sami ztvárnit celou tištěnou plochu zcela individuálně. Vaše motivy Vám na kvalitní tištěný díl natiskneme zářivými barvami. Vytvořte si reklamní plochu cenově dostupných X-Displayů podle Vašich představ. Informujte Vaše zákazníky o Vašich produktech nebo blížících se akcích chytře. Vedle možnosti nahrát hotová tisková data u nás máte příležitost vytvořit si Vaši originální grafiku přímo v našem shopu.

Máme pro Vás totiž bezplatný program Visprodesign®, do kterého se dostanete v průběhu objednávky. Stačí, když během konfigurace produktu kliknete na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“ a hned budete přesměrováni přímo do Visprodesign®. V něm si můžete libovolně kombinovat předpřipravené obrázky a cliparty s vlastními texty, logy a fotografiemi - zcela jednoduše a to i bez předchozích grafických znalostí. Pomocí několika kliknutí Vám vzniknou zajímavé reklamní poutače, které zaručeně přitáhnou pozornost Vašich zákazníků. S individuálně vytvořenými X-Displayi však navodíte jedinečnou atmosféru i při soukromých akcích.

Objednat X-Display s vlastním designem Overnight

Naše speciálně rychlé doručení Overnight tvoří významnou součást služeb naší online tiskárny. Naléhavé termíny a blížící se akce často nenabízejí mnoho prostoru k dlouhodobému plánování. A proto si u nás můžete Vaše X-Displaye objednat Overnight - S doručením do druhého dne. Musíte nám však dodat bezchybná data k tisku nejpozději do 9:00 hodin dopoledne. Pak od nás budete mít Vaše kreativní X-Displaye k dispozici hned následující pracovní den.

Další atraktivní poutače - promo batohy

X-Displaye lze u Vispronet® objednat nejen k postavení. Vaši reklamu můžete nosit i na zádech na promo batohu. Potištěný X-Display se k batohu připevňuje takovým způsobem, že se s ním bez problému budete moci pohybovat i tam, kde je velká koncentrace lidí. S X-Displayi typu promo batohů bude Vaše reklama efektivní a zacílená. Blíž k zákazníkům Vaše reklama už nemůže být. 

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora