Stěnový display

Stěnový display

Stěnový display nabízí mobilní, lehkou a stabilní prezentaci. Je dostupný v různých provedeních a velikostech. Nabízí i velkoformátovou reklamu použitelnou na veletrhy, výstavy, prodejní akce, do vstupních prostor firem nebo k venkovnímu použití např. při sportovních utkáních atd. Stěnu vyrábíme v jednostranném i oboustranném provedení (tisk z obou stran). Tím se tato stěna dá použít v místnosti nebo jako "oddělovač" prostoru. Další využití je například jako pozadí k prodejnímu stánku, pro informace do prostoru atd.

› Chcete se dovědět více?

There are no products matching the selection.

Další informace o produktech!


Stěnové displaye - mobilní reklamní plakáty a dekorativní poutače

Display Wand Basic online bestellenMožnosti použití stěnových displayů od Vispronet® jsou opravdu široké. Stěnové displaye, to je naše odpověď na poptávku po lehkém, levném a mobilním řešení Vašich moderních prezentací. Na individuálně potištěných reklamních plochách můžete zdůraznit důležité informace, které probudí zájem kolemjdoucích hostů nejen na veletrzích. Personalizované stěnové displaye se často používají i ve veřejných prostorách institucí a ve vstupních halách.

Neomezené možnosti použití stěnových displayů

Stěnové displaye můžete bez problému využít v interiéru i exteriéru. S informativními stěnovými displayi s jednostranným nebo oboustranným potiskem se můžete setkat i na akcích typu Open-Air nebo na sportovních utkáních.

Možnosti použití stěnových displayů jsou opravdu neomezené. Stěnové displaye se skvěle hodí k rozdělení nebo zahrazení prostoru, jako pozadí veletržních stánků, jako mobilní reklamní plakáty nebo dekorace při soukromých akcích.

Stěnové displaye nabízíme v těchto provedeních a velikostech:

  • Stěnový display Basic


    Stěnové displaye Basic se vyznačují kvalitou za rozumnou cenu. Tyto reklamní poutače s jednostranným nebo oboustranným potiskem dodáváme v různých standardních velikostech. Vlastní stěnový display je zatížen dvěma podstavci, které zaručují jeho stabilitu i při venkovním použití v terénu.

  • Stěnový display Q-Frame® na šířku


    Stěnové displaye Q-Frame® jsou stabilní volně stojící stěny z kvalitních hliníkových profilů. I u těchto displayů si můžete navrhnout vlastní originální grafiku na přední i zadní stranu. Reklamní plocha se k rámu připevňuje pomocí systému-PVC kedr-drážka. Výměna motivu je obzvlášť rychlá. 

  • Stěnový display Q-Frame® na výšku


    Tyto reklamní poutače na výšku tvoří stabilní hliníkový rám a 2 tištěné díly. Reklamní plochu lze kdykoli snadno vyměnit díky praktickému plochému kedru.

Online koupit stěnový display individuálních rozměrů

Display Wand Q-Frame online bestellenOnline tiskárna Vispronet® má v nabídce stěnové displaye Q-Frame® i v individuálních rozměrech. Kromě standardních velikostí si tedy u nás můžete objednat i stěnové displaye na míru. Tištěná plocha může být široká, popř. vysoká až 500 cm, v závislosti na zvoleném formátu. Kvalitní rám je vyroben z eloxovaného stříbrného hliníku a může být dodatečně vybaven i osvětlením.

Stěnový display opravdu může být i takto jednoduchý a levný! 

Vytvořit vlastní design stěnového displaye

K tomu, abyste si mohli sami vytvořit grafiku na stěnový display, nemusíte být žádný profesionál. Pokud použijete náš program Visprodesign®, můžete dokonce ušetřit peníze, které byste vydali za práci externích grafiků. Pomocí několika kliknutí si u nás totiž můžete vytvořit jedinečné motivy na Váš vlastní stěnový display. S individuálně vytvořenými stěnovými displayi navodíte jedinečnou atmosféru na veletrzích, ve foyaer i při sportovních utkáních. Vyberte si z množství šablon a clipartů Váš oblíbený motiv a nakombinujte ho s vlastními fotografiemi, logy a nápisy. Taktéž můžete do šablony nahrát Váš vlastní motiv a doplnit ho ve spolupráci s našimi grafiky. Prostor pro realizaci Vašich nápadů Vám nabídne i prázdná šablona na stěnový display. V cestě Vašim kreacím Vám u nás nic nestojí v cestě - ani při volbě barev, ani při volbě obrázků. V programu Visprodesign® si můžete vytvořit vlastní grafiku nejen na stěnové displaye, ale např. i na Roll Upy nebo kompletní veletržní stěny. Ušetřete dodatečné náklady za drahou práci grafiků a navrhněte si Vaši reklamu sami.

Objednat stěnový display Overnight

Firmy, veřejné instituce i zájmové organizace s oblibou používají stěnové displaye pro efektivní reklamu a prezentaci informací. Všem, kteří spěchají, Vispronet® nabízí možnost objednání zboží Overnight. Pokud Vámi objednané množství zboží nepřekročí max. počet kusů uvedený u konkrétního výrobku, jsme technicky schopni natisknout a odeslat téměř všechny Vaše objednávky během jediného pracovního dne. Prospektständer online bestellenMáme jedinou podmínku: Nejpozději do 09.00 hodin dopoledne musí být na našem serveru nahrána bezchybná data k tisku Vašich stěnových displayů.

Doplnění stěnových displayů o stojany na prospekty

Rozšiřte možnosti poskytnutí informací Vašim zákazníkům pomocí samolepek, plakátů a katalogů, které si Vaši návštěvníci budou moci odnést domů. Prezentujte tyto doplňkové reklamní materiály na dobře viditelném místě v blízkosti stěnového displaye. Vispronet® Vám nabízí kvalitní stojany na prospekty v různých provedeních. Po použití je můžete buď složit nebo srolovat a při skladování Vám zaberou jen velmi málo místa.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora