Roll Up

Roll Up

Roll Up je velice oblíbený reklamní nosič. Použití Roll Upu je velice jednoduché: reklamní motiv je namotaný na roli, lehce se motiv vytáhne a zafixuje tyčí. Takto je Roll Up připravený k použití. Poté se motiv opět zaroluje zpět do kazety a tím je  chráněn před poškozením při transportu a skladování. Roll Up Display Banner je k dispozici ve více provedeních a velikostech - až do velikosti 6 m² tiskové plochy. Motiv je natištěn na textilní materiál nebo displayfolii pro jednostrannou i oboustrannou variantu. Pro rychlou výměnu tisku je uchycen klemšínami.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Roll Up - mobilní reklama od Vispronet®

S Roll Upy bude Vaše reklama nebo prezentace informací mobilní a zároveň maximálně profesionální. Tyto mobilní displaye jsou označovány mnoha názvy, jako např. rolovací bannery, rolovací stěny, nebo Roll Up displaye. Roll Upy byste při nákupu vybavení na veletrhy, konference, prezentace a jiné akce neměli v žádném případě opomenout, protože se jedná o flexibilní společníky, jejichž pomoc jistě oceníte.

 

V sortimentu Vispronet® Vám nabízíme Roll Upy s možností vlastního kreativního designu, které dokáží splnit nejrůznější požadavky. Pro ty z Vás, kteří nechcete do nákupu příliš investovat, máme cenově výhodné Roll Upy Basic s klasickými rozměry 80 x 200 cm. Hledáte-li Roll Upy extra velkých rozměrů, na nichž bude Vaše reklama nepřehlédnutelná, pak jsou tu v nabídce firmy Vispronet® Roll Upy Basic s velikostí tištěné plochy 6 m².

Použití inovativních Roll Upů

Roll Up Select Vás jistě přesvědčí díky elegantní kovové kazetě se srolovanou reklamní plochou. Roll Upy nabízíme v provedeních s různou šířkou. Roll Upy se skvěle hodí pro kvalitní prezentace s vysokými nároky. Roll Upy jsou skutečnými mistry proměn. Během jediného okamžiku se totiž z praktického úsporného balení vhodného pro transport promění v exkluzivní reklamní poutač. Sestavení Roll Upů je jednoduché: Stačí jen vyrolovat tištěný díl, zavěsit ho na teleskopickou tyč a připevnit ho do požadované výšky. Váš mobilní reklamní banner budete mít připravený k použití během několika sekund. Stabilitu Roll Upu zajišťuje pevná kazeta.

Prezentace firem, výrobků i informací pomocí Roll Upů od Vispronet® je vždy kvalitní a opticky přitažlivá. Vyberte si, z jakého materiálu chcete mít Váš tištěný díl, aby Vaše reklama mohla co nejlépe zazářit. Roll Up display Vám může pomoci vytvořit jedinečnou atmosféru. Nenechejte nic náhodě.  Postavte Váš Roll Up do správného světla. Je-li třeba, můžete Váš Roll Up doplnit výkonným osvětlením z nabídky sortimentu našeho příslušenství. Pak bude Váš výstup ještě dokonalejší. Objevte vychytávky ze sortimentu Roll Upů naší online tiskárny Vispronet® a objednejte si Vaše favority.

Zdarma online vytvořit design Roll Up bannerů - s vlastním logem & texty

Vispronet® Vám nabízí Roll Up bannery různých rozměrů. Tištěná plocha může mít velikost až 6 m2. S pomocí našeho programu Visprodesign® si můžete navrhnout design Vašich Roll Upů zcela sami. Nepotřebujete k tomu ani žádné grafické znalosti.

Jednoduše nahrajte vlastní fotografie a nakombinujte je s texty, nebo k tvorbě designu využijte některou z mnoha bezplatných šablon nebo clipartů. Popusťte uzdu své fantazii. Roll Up Select s oboustranným potiskem Vám nabízí dvě reklamní plochy na jedné konstrukci. Na přední a zadní stranu si můžete zvolit buď stejné, nebo různé motivy - zcela dle Vašeho přání. My Vám Vaše motivy následně přeneseme na tištěnou plochu zářivými barvami s velmi dobrou světlostálostí. S našimi Roll Upy bude Vaše reklama na kuchařském večírku, při uvedení produktu na trh, prodejní akci, nebo při workshopu účinná a profesionální. 

Výhodně online objednat Roll Up displaye

S Vaší online tiskárnou Vispronet® můžete vaše Roll Upy nejen online vytvořit, ale i rychle objednat. Potřebujete Vaše zboží hned následující pracovní den? S naší službou Overnight to není žádný problém. Dodejte nám Vaše bezchybná data k tisku do 9.00 hodin jednoho dne a my Vám doručíme Váš individuálně potištěný Roll Up display hned následující den.

Samozřejmě si můžete Váš Roll Up objednat i zcela klasicky jako zásilku Standard nebo Expres. Přejete si Vaši objednávku doručit jako dílčí dodávky na více různých adres? Pak využijte naši službu Multi-Address. Na přání Vám Vaše Roll Upy dodáme i neutrálně zabalené a s neutrálním dodacím listem. Vyzkoušejte si naše služby ještě dnes! 

Doplnění Roll Upů o další displaye 

Máte-li možnost do Vašeho vybavení zařadit i další displaye, pak se podívejte např. na naše rámové systémy Q-Frame®. Tyto stěnové displaye se širokým použitím nabízíme ve formátech na výšku i na šířku. S Q-Framy budete mít celou řadu možností, jak naplánovat Vaši snadnou, cenově dostupnou a mobilní prezentaci. Dodáváme je v různých provedeních a velikostech. Vyzkoušejte naše stěnové displaye pro Vaši velkoformátovou reklamu! 

Vytvořit si vlastní design Roll Upů od Vispronet®

Pokud Vaše Roll Upy plánujete umístit volně do prostoru, doporučujeme Vám oboustranný tisk, díky kterému budou Vaše fotografie, loga a slogany dobře viditelná z obou stran. Popusťte uzdo své fantazii a pohrajte si s Vašimi originálními motivy na ploše o velikosti až 6 m2. S pomocí našeho programu Visprodesign® budete moci Vaše nápady proměnit ve skutečnost. K obsluze tohoto programu nepotřebujete žádné obsáhlé grafické znalosti. Vyvinuli jsme ho tak, aby se s ním dobře pracovalo i laikům.

Samozřejmě můžete využít i množství našich bezplatných a kvalitních šablon. Nechte si Vaše Roll Upy potisknout u nás a profitujte z kvality našich produktů i zkušeností našeho online-shopu. V našem programu Visprodesign® taktéž najdete velké množství designových předloh. Stačí, když si vyberete některou atraktivní šablonu dle Vašeho vkusu a pak si ji individuálně upravíte a doplníte. To samé samozřejmě můžete udělat i u ostatních displayů z naší nabídky.

Široké možnosti využití Roll Upů při prezentacích 

Roll Upy jsou oblíbeným reklamním poutačem nejen na veletrzích a promo akcích, ale i při mnoha dalších událostech, protože možnosti jejich využití jsou opravdu široké. Tyto displaye jsou velmi žádané, neboť perfektně zdůrazňují nezaměnitelný charakter vlastního veletržního stánku a navíc jsou maximálně flexibilní. Díky neomezeným možnostem volby motivů a nabídce několika druhů tisku Vám Roll Upy při Vašem výstupu zaručí individualitu a profesionalitu.

Roll Upy lze postavit během několika vteřin i bez jakéhokoli speciálního nářadí. Díky snadnému skládání je bezproblémový i jejich transport. Nízká cena a pevné materiály z Roll Upů dělají oblíbené poutače při jakékoli akci.

Výhody Roll Upů: flexibilita a snadný transport

Mobilní Roll Upy se vyznačují nejen flexibilitou, ale i obzvlášť dobrou stabilitou. Proto dobře slouží i při krátkodobém použití v exteriéru a přinášejí reklamu všude tam, kde chcete Vaše zákazníky oslovit. Pro venkovní použití Vám však spíše doporučujeme typ Roll Up Select Outdoor, který je vyroben z materiálu odolného vůči nepřízni počasí. Pro krátkodobé venkovní použití se obzvlášť dobře hodí PVC ovrstvený polyester Vinylplane, který se nemačká a budí dojem kvality.

Samozřejmě i ostatní materiály mají ochrannou vrstvu, díky které jsou chráněny před povětrnostními vlivy a díky které námi používané barvy zůstanou zářivé a výrazné i při dlouhodobém vystavení slunečním paprskům. I u Roll Upů existuje řada rozdílů, kterým byste měli věnovat pozornost. Podle toho, jaký typ prezentace upřednostňujete, si můžete vybrat mezi displayi a bannery. Displaye se obzvlášť snadno sestavují: podobně jako u okenních rolet vyrolujete reklamní motiv jediným pohybem nahoru a následně ho vypnete. Potištěné reklamní bannery se zase upevňují do zaklapávacích lišt. Snadná je i výměna reklamních ploch bannerů. 

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora