Pop Up

Pop Up

Pop Up prezentační stěny od Vispronet® jsou stabilní a mobilní. Nabízí flexibilní použití na veletrhy, výstavy, prodejní akce a různé prezentace. Natištěný reklamní motiv je jednoduše připevněný na konstrukci pomocí suchého zipu. Prezentační stěny od Vispronet® se montují a demontují velice rychle a není zapotřebí žádného nářadí.  Reklamní motiv lze bez problémů snadno vyměnit a konstrukce vám zůstává použitelná na další akce.  Pop Up stěny dodáváme v různých velikostech.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Veletržní stěny od Vispronet® - rychlé sestavení, účinná reklama

Pop Upy od Vispronet®, to jsou ideální veletržní stěny pro rychlou a účinnou prezentaci. Můžete si vybrat ze dvou provedení našich veletržních stěn - Pop Up Magnet a Pop Up Klett. Tyto stabilní veletržní stěny Pop Up nabízejí obzvlášť velkou plochu pro prezentaci Vašeho loga, informací a dalších motivů. Díky snadnému sestavení i složení oceníte naše veletržní stěny jako ideální průvodce při Vašich prezentacích na veltrzích nebo jiných akcích.

Veletržní stěny dodáváme ve dvou velikostech. Naše veletržní displaye jsou ideální pro transport i skladování, protože je dodáváme zabalené do praktické pojízdné přepravní tašky. Veletržní stěnu Pop Up Magnet Vám můžeme alternativně doručit i v přepravním pojízdném boxu. Abyste si mohli sestavit Vaši veletržní stěnu od Vispronet®, nemusíte být žádný profesionál. Nepotřebujete k tomu žádné speciální nářadí ani odborné znalosti. Veletržní stěnu od nás si sestavíte jednoduše, rychle a bez problémů v několika málo minutách. Motivy veletržních stěn můžete kdykoli vyměnit a přizpůsobit je novým požadavkům.

Vytvořit jednoduše online vlastní design veletržních stěn a veletržních displayů

Pomocí praktického programu „Visprodesign®“ si můžete zcela jednoduše sami vytvořit vlastní veletržní stěnu s individuálními motivy. Vlastní originální veletržní stěna je nejlepším řešením, jak při nejrůznějších akcích přitáhnout pozornost publika. Pokud ještě nemáte hotový vlastní layout, můžete využít naše bezplatné předlohy programu Visprodesign®. Ty pak lze doplnit o vlastní nápisy, fotografie a nejrůznější motivy. Díky předlohám si i bez předchozích grafických znalostí v několika málo krocích vytvoříte jedinečné veletržní stěny pro Vaši perfektní prezentaci. Vyzkoušejte si to hned teď!

Veletržní stěna ve dvou provedeních: Pop Up Magnet a Pop Up Klett

Každý z těchto veletržních displayů má své výhody. Kvalitní Pop Up Magnet s prohnutou přední stěnou díky svému elegantnímu vzhledu obzvlášť snadno přitahuje pozornost. Jednotlivé reklamní panely se na konstrukci připevňují pomocí magnetických pásků a tak části obrazu vytvářejí jediný harmonický celek. Při koupi se můžete rozhodnout, zda si Pop Up Magnet necháte doručit s přepravní pojízdnou taškou, nebo přepravním boxem. Vychytávkou druhé varianty je možnost reklamního potisku i na přepravní box, který pak lze použít i jako praktický veletržní pult. U veletržní stěny Pop Up Klett zase může zůstat tištěný díl s reklamními motivy na konstrukci i během transportu. Toto provedení veletržní stěny se proto obzvláště hodí při častém skládání a rozkládání stánku na různých místech. Aby Vám nikdo nemohl nahlížet „do zákulisí“, dodává online tiskárna Vispronet® veletržní stěny Pop Up Klett buď s boky, nebo bez nich.

Objednat veletržní display Overnight – my Vám dodáme Vaši veletržní stěnu ze dne na den

Rozhodli jste se na poslední chvíli, že se chcete účastnit veletrhu a chcete při něm použít individuální veletržní stěnu? Nezoufejte! Online tiskárna Vispronet® Vám dodá Vaši veletržní stěnu na přání do druhého dne. Stačí, když nám doručíte bezchybná tisková data do 9.00 hodin dopoledne a budete mít Váš veletržní display k dispozici hned následující pracovní den. Někdy prostě člověk potřebuje věci bleskurychle. S Vispronet® to není žádný problém - Vispronet® Vám zaručí rychlé dodání v nejlepší kvalitě.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora