Pop Out

Pop Out

Pop Out od Vispronet® rozložíte ze složeného stavu v několika vteřinách díky všitým pružným sklolaminánovým tyčím. Tento extrémě lehký reklamní nosič lze snadno a rychle opět složit, což umožňuje snadnou přepravu. Spodní část slouží zároveň jako přepravní taška. Reklamní motiv je viditelný na obou stranách a celá konstrukce je mobilní a použitelná v interiéru a krátkodobě i v exteriéru. Je ideální pro mobilní reklamu například v gastronomii nebo v autosalonech apod.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Pop Out bannery

Pop Out Banner personalisiert online bestellenPop Out bannery jsou rekordmany v možnosti rychlého postavení. S Pop Out bannery můžete Vaši reklamu prezentovat během okamžiku. Pop Out totiž lze z přepravní tašky vytáhnout během několika vteřin a hned ho máte připravený k použití. Díky všitým sklolaminátovým prutům je Pop Out banner samovypínací a sám se vytvaruje do své prezantační podoby.

Pop Outy ale mají ještě další skvělou vlastnost. Mají extrémně malou hmotnost. K manipulaci s Pop Outy si vystačí sama jedna osoba. Motivy na Pop Outy tiskneme z obou stran, takže jsou dobře viditelné téměř ze všech úhlů pohledu. Pop Out bannery lze bez problému používat jako reklamní poutače v interiéru i exteriéru. Protože Pop Outy bývají potištěné z obou stran, mnozí naši zákazníci je používají k ohraničení hracích ploch. Tyto mobilní reklamní bannery jsou velmi oblíbené a s jejich používáním se můžete setkat na mnoha místech. Přepravní taška u Pop Outů navíc tvoří spodní díl Po Outů. Zvolíte-li správný design, s Pop Outy získáte rychle sestavitelné a efektivní reklamní poutače pro Vaše kreativní prezentace, soukromé oslavy, marketing i gastronomii.

Pop Out bannery u Vispronet® nabízíme ve 3 různých velikostech:

  • Pop Out banner S (145 cm x 58 cm (šířka x výška)
  • Pop Out banner M (215 cm x 98 cm (šířka x výška)
  • Pop Out banner L (291 cm x 110 cm (šířka x výška)

Online vytvořit vlastní design Pop Outu

Pop Out Banner personalisiert online bestellenNechte si u nás potisknout Vaše Pop Outy zcela podle Vašich představ. Pokud ještě nemáte  Vaši grafiku hotovou, můžete použít náš interní program „Visprodesign®“. Stačí, když během konfigurace produktu kliknete na  ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“ a už se dostanete do našeho programu. V něm si můžete libovolně nakombinovat vlastní obrázky a texty s motivy na pozadí z naší nabídky. I tak snadno si můžete sami vytvořit Váš vlastní Pop Out. Design Vašich Pop Outů si u nás můžete vytvořit snadno i bez grafických znalostí. Využijte bezpočet kreativních možností programu Visprodesign® a nechte si Váš Pop Out potisknout motivy na přání. Nikde jinde není online tvorba Pop Out bannerů tak jednoduchá.

Koupit Pop Out banner s doručením do druhého dne

Všichni, kdo spěchají, u nás mají možnost objednávky vlastních Pop Out bannerů Overnight. Vispronet® Vám nabízí celkem tři možnosti dodávek s různě dlouhými dodacími lhůtami: Standard, Express a Overnight - Doručení do druhého dne.
Abychom Vám mohli zaručit dodání Pop Out banneru Overnight, potřebujeme Vaše data k tisku nejpozději do 9:00 hodin dopoledne. Pokud budou Vaše data bezchybná, budete mít Váš Pop Out banner k dispozici hned následující pracovní den. Bowflag Select personalisiert online bestellenI tak rychlé a jednoduché mohou být Vaše objednávky u Vispronet®! Dnes objednáte, zítra dodáme.

Mobilní reklamní bannery pro každou příležitost

Postavení Pop Out bannerů je opravdu bleskurychlé. Pokud je umístíte na vhodném místě, nikdo je nepřehlédne. K tomu, aby Vaše reklama Vaše potenciální zákazníky zaujala, mohou dopomoci i další reklamní předměty. Pro venkovní propagaci se např. skvěle hodí naše muší křídla Bowflag® Select. Odolají síle větru stupně č. 8 (75 km/h) a navíc v oboustranném provedení nabízejí hned dvě reklamní plochy, které si můžete nechat potisknout stejnými, nebo různými motivy, stejně jako tomu je u Pop Out bannerů. Podívejte se i na nabídku našich muších křídel!

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora