Info Board

Info Board

Info Boardy od Vispronet® poskytují návštěvníkům, hostům a zákazníkům důležité informace. Info deska je opatřena zaklapávacími profily a je připevněna na stabilní podstavec. Použití je možné v interiéru i exteriéru: do hotelů, restaurací, při oslavách, jubileích, na výstavy, veletrhy apod. Dostupné jsou v různých velikostech a provedeních, mohou být doplněny i o přihládky na prospekty. Destička je flexibilně nastavitelná na šířku i na výšku. Ideální využití je pro prezentaci výrobků či jako orientační cedulka.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Info Boardy, Info stojany a informační pulty – různé názvy pro tentýž produkt

Info Boards mit DIN A 4 Plakatrahmen online kaufenInfo Boardy bývají označovány mnoha názvy. Mimo jiné jsou známé i pod pojmy jako např. stojany diskrétní zóny nebo informační stojany. Jak vyplývá ze samotného názvu výrobku, úkolem těchto praktických Info Boardů je podávat rychlé a cílené informace. Na veletrzích nebo ve výstavních a prodejních prostorách slouží k představení produktů nebo zdůraznění důležitých prvků.

Tyto klasické informační stojany od Vispronet® mají malou hmotnost, a proto se dají kdykoli snadno přemisťovat. Naše Info Boardy mají průměrnou výšku 1,90 m, a tak je nelze přehlédnout. Postavte Vaše informační tabulky popř. informační stojany vedle vystavených produktů, např. aut. Prezentujte Váš jídelní lístek v restauraci na elegantním Info Boardu od Vispronet® nebo přivítejte Vaše hosty ve foyaer hotelu přehlednou mapkou důležitých prostor areálu.

Info Boardy od Vispronet® – informační stojany jako stavebnice

Ať potřebujete Info Boardy pro jakýkoli účel, díky variabilní konstrukci se dají výborně použít v jakémkoli prostoru a vždy zůstanou decentně v pozadí. Info Boardy se často používají na veletrzích, eventech, v čekárnách, hotelích, veřejných institucích, ministerstvech i autosalonech. Individuální Info Boardy od Vispronet® lze skládat z jednotlivých komponentů, které si můžete objednat i samostatně. 

Vyberte si ze dvou základních typů Info Boardů:

Info Board A

Info Board A dodáváme se zaklapávacím rámem na materiály o velikosti DIN A3 nebo DIN A4. Klaprámy vyrobené ze stříbrného eloxovaného hliníku lze použít na výšku i na šířku. Spodní strana stabilního podstavce je opatřena protiskluzovými gumovými nopkami.

Info Board B2 (s možností individuální konfigurace)

Info Boards B2 System 2 online kaufenInfo Boardy B2 jsou informační stojany, které si můžete nechat sestavit dle vlastních představ. U nás máme v nabídce 4 základní varianty:

  • Info stojan B2 – stavebnicový systém 1:

Tuto informační tabulku B2 System 1 tvoří rámeček na plakát a polička na prospekty. Skvěle se hodí pro prezentaci na veletrzích a při výstavách.

  • Info stojan B2 – stavebnicový systém 2:

Info Boardy B2 - System 2 jsou určeny pro oboustrannou reklamu. U Info Boardů B2 System 2 můžete do dvou rámečků umístit různé informační materiály a tak prezentovat Vaši reklamu z přední i zadní strany.

  • Info stojan B2 – stavebnicový systém 3:

Info Board B2 System 3 se dvěma rámečky na prospekty ve velikosti DIN B2 a dvěma poličkami na prospekty nabízí hodně místa k prezentaci Vašich brožur a letáků. Na akrylátové poličky můžete umístit dva reklamní materiály o velikosti DIN A3 nebo až 4 různé materiály rozměru DIN A4.

  • Info stojan B2 – stavebnicový systém 4:

Nejlépe vybavený je informační stojan B2 System 4. Má totiž 2 rámečky na prospekty o velikosti DIN B2 a k tomu 3 poličky na prospekty. S tímto typem stojanu můžete podpořit propagaci vlastních produktů nejflexibilněji.

Info Boardy jako užitečné ukazatele a informační tabulky - pro lepší orientaci na úřadech a ve velkých budovách

Info Boards B2 System 3 online kaufenHliníkové Info Boardy DIN A4, DIN A3 a B2 se nejlépe hodí pro prezentaci a vysvětlení vystavených objektů nebo k zajištění diskrétní zóny na poště nebo v bance. Setkáte se s nimi v podobě ukazatelů na úřadech, v podobě popisků v galeriích a muzeích, nebo v podobě informačních tabulek ve veletržních stáncích. Info Boardy od nás se vyznačují velmi dobrou stabilitou a prvotřídním zpracováním, takže z Vašich informačních stojanů budete mít radost i po mnoha letech stálého používání. Základní modularita těchto informačních stojanů zaručuje perfektní přizpůsobení konkrétního typu stojanu místu použití.

Usnadněte Vašim zákazníkům orientaci v budově pomocí Info Boardů od Vispronet®, nebo jim na nich nabídněte popis Vašeho produktu na veletrhu nebo ve showroomu. Díky zaklapávacím profilům rámečků na prospekty je výměna materiálů rychlá a snadná.

Objednejte si informační stojany Overnight - Vaše spěšné objednávky Vám dodáme extra rychle

K službám firmy Vispronet® patří i různé druhy dodacích lhůt. Pokud potřebujete Vaše Info Boardy do druhého dne, můžete si Vámi zvolené zboží v našem shopu objednat během jediného dne. Stačí, když kliknete na druh doručení zásilky „Overnight“. Pokud si můžete na Vaši zásilku počkat o 2 dny déle, zvolte si možnost Expres. V takovém případě Vám Vaše Info Boardy od Vispronet® doručíme během 3 pracovních dnů.LED Leuchtrahmen online kaufen

Klaprámy s podsvícením – novinka mezi Info Boardy

Kromě klasických Info Boardů našim zákazníkům nabízíme i další způsob moderní propagace důležitých informací. S našimi podsvícenými klaprámy budou Vaše plakáty zářit. Rámy s podsvícením se velké oblibě těší hlavně v gastronomii a hotelnictví, ale i v muzeích, autosalonech a výstavních prostorách. Podsvícené rámy mohou dobře sloužit pro snadné čtení jídelníčku před restauracemi, nebo jako ukazatele směru v hotelích či muzeích. Úsporné a rovnoměrné osvětlení z těchto displayů dělá zajímavou alternativu ke klasickým Info Boardům.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora