Easy Display

Easy Display

Easy Display od Vispronet® je osvědčený, lehký a rychle sestavitelný systém i pro dlouhodobé používání. Nabízíme jednostrannou i oboustranou konfekci pro stejný nebo rozdílný motiv na přední a zadní straně. Vispronet® natiskne na Easy Display libovolný motiv dle vašeho přání. Motiv je připevněn v zaklapávacích lištách - klemšínách, díky kterým je výměna motivu velice rychlá a jednoduchá. Je ideální pro použití v obchodech, na veletzích, výstavách, v hotelích, gastronomii, pro firemní, ale i soukromé účely aj.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Easy Displaye od Vispronet®

Easy Displaye jsou personalizované reklamní bannery od Vispronet®, jejichž manipulace je extrémně jednoduchá. Naše osvědčené Easy Displaye lze postavit v několika vteřinách a navíc jsou vhodné i pro dlouhodobé používání v náročných podmínkách. Díky zanedbatelné hmotnosti a jejich použití pro bezprostřední kontakt se zákazníky patří mezi oblíbené vybavení veletržních stánků. Easy Displaye často zdobí i foayaer a výstavní prostory. 

Easy bannery dodáváme v jednostranném nebo oboustranném provedení, s potiskem jedné nebo obou reklamních ploch. Připevnění tištěného dílu je rychlé a snadné. Easy Displaye se perfektně hodí na promo akce, u nichž se nepočítá s velkými investicemi. Díky praktickým spojům lze tyto konstrukce spojit a tím získat větší reklamní plochu. Easy Display vypne i reklamní motiv střižený dle kontury.

Vispronet® Vám nabízí tyto dvě varianty Easy Displayů:

Easy Display jednostranně potištěný

Easy Displaye s jednostranným potiskem jsou na trhu velmi oblíbené. Jejich výška 206 cm umožňuje jejich snadné postavení. Easy Displaey jsou vyrobeny z materiálů vynikajících vlastností, mají dlouhou životnost a flexibilní použití. Jednostranné Easy Displaye se obzvlášť dobře hodí k postavení u stěn a v nevelkých prostorách. I U Easy Displayů dobře vynikají i motivy střižené dle kontury.

Easy Display oboustranně potištěný

Easy Displaye s oboustranným potiskem se často používají tam, kde jsou ze všech stran vystaveny zvědavým pohledům zákazníků a návštěvníků: Ukažte pomocí „oboustranného Easy Displaye“ Váš motiv z obou stran. Výhodou konstrukce je její snadné sestavení, flexibilita a dlouhá životnost. Díky duplicitě potištěných ploch máte pro Vaši grafiku k dispozici ještě větší prostor.

Jednotlivé Easy Displaye dodáváme s látkovým sáčkem a přepravním tubusem. Oboustranné Easy Displaye standardně balíme do látkového sáčku.

Online vytvořit vlastní grafiku na Easy Display

Vispronet® Vám potiskne Easy Displaye motivy na přání. Easy Displaye jsou velmi oblíbené jak při obchodních prezentacích, tak v gastronomii, hotelnictví a na veletrzích. Jedinečnou atmosféru však individuálně vytvořené Easy Displaye navodí i při soukromých oslavách. Pokud ještě nemáte Váš vlastní design hotový, podívejte se na náš bezplatný program „Visprodesign®“ přímo v našem shopu. V něm si můžete Vaše Easy Displaye online vytvořit zcela sami. Stačí, když během konfigurace kliknete na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“ a hned se dostanete do našeho interního programu Visprodesign®. V něm najdete obrázky na pozadí, množství motivů na pozadí, clipartů a pěkných obrázků - to vše u nás máte k dispozici zdarma. Nakombinujte si vlastní texty, loga a slogany s prvnky z naší obrázkové databanky a za okamžik Vám vzniknou atraktivní poutače, jejichž reklama se zaručeně nemine účinkem.

Objednat Easy Display s doručením do druhého dne

Naše online tiskárna se mimo jiné vyznačuje i rychlým doručením objednaného zboží. Naléhavé termíny a blížící se akce člověku často neumožňují dlouhé rozmýšlení. Objednejte si Váš Easy Display Overnight -  s doručením do druhého dne. Pokud nám Vaše bezchybná tisková data dodáte nejpozději do 9:00 hodin dopoledne, doručíme Vám Váš kreativní Easy Display hned následující pracovní den.

Další atraktivní reklamní bannery

Easy Displaye tvoří jen jedinou kategorii z nabídky našich reklamních bannerů, které si můžete objednat online. Podívejte se na další typy bannerů od Vispronet® a doplňte Vaše vybavení o další provedení našich displayů, jako jsou např. stolní displaye nebo stěnové displaye.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora