Skládací stany a pavilony Eco

Cenově výhodné a velmi stabilní: skládací stany a skládací pavilony Eco o velikosti 3 x 3 m, to je klasika v řadě stanových systémů. Ocelová konstrukce s povrchovou úpravou komaxitem a pevné sloupky ze čtyřhranného profilu zaručují stabilitu a odolnost. Díky funkční technologii nůžkové konstrukce se stany dají postavit i složit snadno a bez nářadí. Průchozí výšku lze nastavit na 3 úrovně. Skládací stany Eco je možné celoplošně potisknout. Textilie stanů je UV stabilní a voděodolná. Pro maximální ochranu před poškrábáním tisku si můžete zvolit i extra ochrannou laminaci. Díky kvalitě za rozumnou cenu jsou skládací stany Eco velmi dobrou volbou pro použití při veletrzích či společenských akcích.

Koupit individuálně potištěné skládací pavilony Eco od Vispronet®

Hexagon Zelte bestellenPlánujete prezentaci na veletrhu, nebo chcete Vašim hostům nabídnout posezení se zastřešením? Nebo je před Vámi event pod širým nebem, na který potřebujete adekvátní promo stánek? Ať již máte v plánu cokoli, u Vispronet® jste vždy správně. Máme pro Vás široký výběr skládacích stanů Eco a skládacích pavilonů Eco, které se výborně hodí pro použití v interiéru i exteriéru. U nás si můžete koupit kvalitní pavilony, které budou přesně odpovídat Vašim představám - od tvaru a barvy až po metodu reklamního tisku. V naší online tiskárně navíc najdete nejrůznější reklamní předměty, které si můžete nechat individuálně potisknout Vašimi motivy a doplnit jimi Vaše stany a pavilony, např. zmrzlinové vlaječky, rohové bannery, dekorační stuhy, dekorační závěsy, vyměnitelné bannery nebo muší křídla Bowflag®. K tomu si u nás můžete koupit doplňky k dodatečné stabilizaci v terénu jako např. kotvící sety nebo stohovatelná závaží.

Řada Select: reklamní skládací stany pro náročné 

Faltzelt Eco mit quadratischehn StahlprofilChcete si koupit skládací pavilony Eco, které jsou obzvlášť robustní a mají dlouhou životnost? U Vispronet® jistě najdete ty správné produkty právě pro Vás! Zvolit si můžete buď klasické pavilony s volným výhledem do všech stran, nebo různé skládací stany s ochrannými bočními stěnami. Každý z těchto modelů je vybaven skládací nůžkovou konstrukcí, na jejíž rychlé a bezpečné postavení stačí dvě osoby. Ke každému výrobku samozřejmě od nás dostanete i srozumitelný návod, jak stan nebo pavilon postavit. 

Řada našich skládacích pavilonů Select odpovídá i nejvyšším požadavkům na kvalitu materiálu, zpracování i patřičný komfort. Konstrukce klasického obdélníkového skládacího pavilonu do velikosti 3 x 6 m je vyrobena z šestihranných profilů z eloxovaného stříbrného hliníku s průměrem 40 mm. Pokud potřebujete větší model do velikosti 4 x 8 m, pak je správnou volbou skládací pavilon Select s konstrukcí z osmihranných profilů a průměrem 52 mm. Oba tyto typy stanů a pavilonů mají nohy z pevné oceli, které spolu s odpovídajícím kotvícím setem zaručí stabilitu i při síle větru stupně 7 popř. 8. Průchozí výšku našich skládacích stanů a pavilonů Select do velikosti 3 x 6 m lze nastavit na 4 různé výškové úrovně, větší modely dokonce na úrovní 5. Vyberte si svého favorita z 21 přímých barev a 4 základních barev - modré, červené, černé a bílé (kromě skládacího pavilonu o velikosti 3 x 3 m až 3 x 6 m).

Nebo upřednostňujete netradiční tvary stanů? Pak tím správným rozhodnutím budou modely z řady Select Hexagon od Vispronet®. Konstrukci taktéž tvoří robustní šestihranné profily, avšak nohy jsou vyrobeny z pevného plastu zesíleného skelným vláknem, a proto jsou tyto modely obzvlášť stabilní, mrazuvzdorné a odolné vůči nepřízni počasí. Průchozí výšku skládacích pavilonů Select Hexagon lze nastavit na 5 různých úrovní. Stany a pavilony řady Select Hexagon odolají síle větru až 61 km /h (stupeň č. 7).

Pevné materiály a brilantní tisk – důvody pro koupi skládacího pavilonu Eco od Vispronet®

Faltzelt Basic in 4 GrundfarbenPlachty našich skládacích stanů a pavilonů jsou vyrobeny vždy z pevného a obtížně hořlavého polyesteru Variotex®. Tento materiál je voděodolný do vodního sloupce 2.000 mm. Na šití používáme impregnované nitě. Váš outdoor event se proto může konat i v prudkém dešti. Naše barvy vynikají velmi dobrou světlostálostí – stupeň 6 až 7 podle DIN 53952.

U Vispronet® si můžete nový skládací pavilon nejen koupit, ale i nechat potisknout Vaším individuálním designem. S pomocí našeho inovativního programu Visprodesign® to pro Vás bude hračka. Vybrat si můžete z množství našich bezplatných šablon, nebo můžete do programu nahrát vlastní obrázky, loga a nápisy. U našich skládacích pavilonů a stanů Vám rádi potiskneme všechny části - volán, střechu i boční stěny. 

Koupit skládací pavilon online – Vaše výhody u Vispronet®

Myslíte při Vaší reklamě i na životní prostředí a kvalitu materiálů? Pak je sortiment od Vispronet® pro Vás tím pravým. Spolehněte se na nás - jistě u nás oceníte obrovský výběr produktů v nejvyšší kvalitě i osobní kompetentní poradenství. Jsme nositeli certifikace Trusted Shops - zkrátka záruka kvality i spolehlivá ochrana kupujícího.