Skládací stan Select vč. stěn, s tiskem

U Vispronet® si můžete online objednat skládací pavilon v různém provedení i s bohatým příslušenstvím. Na výběr máte s 1, 2, 3 nebo 4 stěnami - tzn. - u Vispronet® najdete vždy vhodnou variantu pro každou příležitost. Profesionální konstrukce je vyrobená z hliníkových šestihranných profilů, které zajišťují snadné a rychlé sestavení celé konstrukce a dlouhou životnost i při častém používání. Střecha, volán a boční stěny jsou vyrobené z obtížně hořlavého polyesteru. Díky dodatečné laminaci je motiv chráněný před poškrábáním, UV stabilní a voděodolný až do vodního sloupce 2000 mm. Všechny švy jsou voděodolné a nepropustné.

Skládací stan / pavilon Select - rychlé postavení, flexibilní a univerzální použití

Celoplošně potištěné skládací stany a skládací pavilony od Vispronet® se skvěle hodí jako působivé zastřešení při prezentacích, soukromých oslavách nebo veřejných recepcích pod širým nebem. Průchozí výšku potištěných skládacích stanů lze nastavit na 5 výškových úrovní, a proto jsou nejen praktické, ale díky své celkové výšce 3,6 m i dobře viditelné již z dálky. Skládací pavilony se s oblibou používají při veletrzích, jako individuální prodejní stánek i jako slavnostní stan. 

Skládací stany Select dodáváme buď jako pavilon bez stěn, nebo jako kompletní stan s 1 - 4 bočními stěnami. Podívejte se na různé kombinace a provedení skládacích pavilonů Select od Vispronet®. Naše skládací pavilony Select se dají postavit jednoduše a bez jakéhokoli nářadí. Váš individuální skládací pavilon můžete mít připravený k použití během několika málo minut. Základ konstrukce pavilonu tvoří velmi stabilní nůžková konstrukce z hliníku. Nůžkovou konstrukci nesou sloupky z kvalitních šestihranných hliníkových profilů. Spoje skládacích pavilonů jsou vyrobeny z pevného plastu zesíleného skelným vláknem. Individuálně potištěné skládací pavilony Select lze díky jejich odolnosti vůči nepřízni počasí i mrazu používat v interiéru i exteriéru.

Skládací pavilony Select od Vispronet® si můžete online objednat s nejrůznějšími stěnami. Pokladny, veletržní stánky, párty stany i promo stánky se s našimi skládacími styny mohou proměnit v poutače, které přitáhnou pozornost a osloví. Stěny se připevňují suchým zipem, a tak si můžete skládací stan jednoduše vytvořit podle svých představ - s 1, 2, 3 nebo kompletně uzavřít 4 stěnami. Speciální vychytávkou našeho sortimentu jsou i dekorační závěsy pro skládací pavilony ve 20 standardních barvách. K připevnění na sloupky stanů si můžete online objednat i malá muší křídla Beachflag nebo zmrzlinové vlaječky.

Skládací pavilony s potištěnou střechou & volánem – voděodolné a snadno omyvatelné 

Skládací stany a skládací pavilony Select od Vispronet® s potištěnou střechou, volánem a bočními stěnami jsou UV stabilní a voděodolné do vodního sloupce 2000 mm. Tištěný díl volitelně dodáváme i s extra ochrannou laminací, která zajišťuje ochranu tisku před poškrábáním a obzvlášť dlouhou životnost. Malé nečistoty lze bez problému odstranit vlhkým hadříkem. Pak budete mít z Vašeho nového skládacího pavilonu radost obzvlášť dlouho. 

Skládací pavilon Select - vyrobený z obtížně hořlavého materiálu

Všechny reklamní předměty i ostatní vybavení musí splňovat podmínky protipožárních předpisů - a to nejen na veletrzích, ale i na dalších veřejných akcích. Proto jsou všechny naše skládací stany a skládací pavilony online-shopu tiskárny Vispronet® vyrobeny z obtížně hořlavého materiálu Variotex® Z SE. Tento pevný polyester je podle klasifikace požární odolnosti B1/DIN 4102 obtížně hořlavý a díky extra ochranné laminaci voděodolný do vodního sloupce 2000 mm. Obtížně hořlavé materiály jsou velmi důležité i u skládacích pavilonů používaných při párty, svatbách a dalších soukromých oslavách. I při těchto akcích se totiž často používají svíčky, pochodně, topná tělesa, ohniště apod.

Vytvořit vlastní grafiku na střechu a volán skládacího pavilonu Select

Individuálně vytvořený skládací pavilon Vám zajistí pozornost návštěvníků v interiéru i exteriéru. Střecha stanu a volán totiž dohromady nabízejí obrovskou a nepřehlédnutelnou reklamní plochu, jejíž design si jednoduše můžete online navrhnout úplně sami. Použijte k tomu náš bezplatný program Visprodesign®. Nakombinujte si vlastní obrázky a motivy s nápadnými nápisy, bezplatnými cliparty a zajímavými motivy na pozadí nebo šablonami. Nechte se při tvorbě designu Vašeho skládacího pavilonu inspirovat. Nemusíte mít ani grafické znalosti. S naším interním programem Visprodesign® si během několika málo kliknutí vytvoříte Váš kreativní skládací pavilon s vlastním designem. Konstrukce těchto pavilonů je vysoká 3,6 m, a tak bude Váš slogan nebo Vaše logo natištěné na volán o šíři 30 cm dobře viditelné již z dálky. Na obrovské střeše stanu zase nejlépe vynikne celoplošný čtyřbarevný potisk.

Skládací pavilony Select dodáváme v základní variantě bez stěn. Pokud Vám však nebude stačit plocha k potisku na střeše a volánu, pak si kdykoli můžete dokoupit i stěny pro skládací pavilon a nechat si je celoplošně potisknout. Individuálně potištěné skládací pavilony se skvěle hodí jako zastřešení při svatbách, v pivnicích, na veletrzích i sportovištích. K oslavám a pro zvýšení pozornosti návštěvníků obzvlášť často používají skládací pavilony Select i zájmové organizace.