Skládací stany a pavilony Select

Profesionální skládací stany překvapí svou funkčností, flexibilitou a také dlouhou životností i při častém používání. Stan s natištěnou reklamou lze využít na veletrhu či výstavě, na různých párty a venkovních eventech. Střechu, volán a také boční stěny lze plnoplošně potisknout individuálním motivem. Díky vrchní laminaci je tisk optimálně chráněný a také nepromokavý do vodního sloupce  2000 mm. Motiv je odolný proti UV záření (světlostálost 6-7) a odolný proti poškrábání. Všechny švy jsou nepropustné.

Online koupit skládací stany a pavilony na veletrhy a oslavy

Faltzelte mit Wänden bedruckenSkládací stany od Vispronet® mají kvalitní nůžkovou konstrukci, a proto je lze postavit bez jakéhokoli nářadí. Vaše individuálně vytvořené skládací stany a pavilony tak budete mít připravené k použití při výročí, veletrhu nebo prezentaci pod širým nebem během několika minut. 

Pokud si pořídíte skládací stany Select nebo skládací pavilony Select od Vispronet®, nebude muset při Vašich akcích nikdo stát na dešti. Nepotištěný bílý materiál skládacích stanů je voděodolný do vodního sloupce 2000 mm. Když si skládací stany necháte individuálně potisknout, dodatečnou ochranu tisku Vám zaručíme speciální laminací. Díky ochranné laminaci bude tisk na Vašich skládacích pavilonech nebo skládacích stanech odolný vůči UV záření, bude chráněný před poškrábáním a taktéž voděodolný do vodního sloupce 2000 mm.

Bezpečnost bereme velmi vážně, a proto jsou naše skládací stany jen obtížně hořlavé

Materiál, který online tiskárna Vispronet® používá k výrobě bílých skládacích stanů, skládacích stanů bez tisku i variant stanů s individuálními motivy, je pevný a obtížně hořlavý polyester Variotex® Z SE. Používání obtížně hořlavých materiálů v interiéru i exteriéru je vyžadováno hlavně u větších akcí. Bezpečnost je však důležitá i při městských slavnostech, akcích zájmových organizací nebo soukromých oslavách jako jsou svatby nebo kulatá výročí, protože i tam se často k vytopení skládacích stanů a pavilonů používají topná tělesa nebo k vytvoření příjemné atmosféry svíčky a pochodně. 

Skládací stany & skládací pavilony od Vispronet® - s individuálním potiskem nebo klasicky bílé

Farbige Bowflag® für Faltzelte bestellenSkládací stany a skládací pavilony od Vispronet® mají praktickou hliníkovou nůžkovou konstrukci, jsou lehké a zároveň velmi pevné. Tuto obzvlášť stabilní konstrukci skládacích stanů lze snadno postavit během několika minut a to bez jakéhokoli nářadí. Sloupky, které nesou celou konstrukci, jsou vyrobeny z kvalitních šestihranných profilů a jsou nastavitelné na 5 výškových úrovní. Osvědčenou průchozí výšku 2 m proto lze dle potřeby snadno přizpůsobit individuálním potřebám. Spoje a nohy skládacích pavilonů a skládacích stanů s vlastním designem jsou vyrobeny z plastu zesíleného skelným vláknem, a proto zaručují mrazuvzdornost a obzvlášť velkou odolnost vůči nepřízni počasí. Skládací pavilony lze flexibilně doplnit o stěny, dekorační závěsy, desky na podlahu nebo držáky na vlajky či muší křídla Bowflag®. Ať už se jedná o outdoor eventy, oslavy, svatby nebo prodejní akce, skládací stany a skládací pavilony od Vispronet® se mohou stát originálním poutačem při jakýchkoli příležitiostech.

Skládací stany - v mnoha provedeních a s potiskem individuálními motivy

Online tiskárna má pro Vás obrovský výběr různých provedení skládacích stanů. Buď si můžete skládací pavilony dle chuti doplnit o nejrůznější stěny a tak si vytvořit Váš originální stan, nebo se rozhodnete pro skládací stan Select s osvědčenou kombinací stěn. Veškeré kombinace skládacích stanů lze objednat online.

Jednotlivé stěny skládacích stanů, ať už bílé bez potisku, nebo potištěné Vaší vlastní grafikou, dodáváme v šířích 3 m, 4,5 m nebo 6 m. Vyberte si stěny skládacích stanů s okny, dveřmi, stěny uzavřené, nebo stěny do poloviny. Stěny do poloviny se obzvlášť hodí pro informační a prodejní stánky, ke kterým zákazníci přicházejí pouze z vnější strany. Záleží jen na Vás, zda si Vaše pavilony chcete doplnit o 1, 2, 3 nebo 4 stěny - u Vispronet® jistě najdete pro každý účel použití tu správnou variantu. Skládací pavilony dodáváme ve velikostech 3 x 3 m, 3 x 4,5 m a 3 x 6 m. Individuálně potištěné skládací pavilony se střechou a volánem dobře slouží i jako párty stany v zahradách, na terasách nebo sportovištích. Velkou reklamní plochu skládacích stanů (stěn, volánu i střechy) rády využívají i zájmové organizace např. při náboru nových členů, protože taková reklama je nevtíravá a nepřehlédnutelná. U Vispronet® si nemusíte nechat individuálně potisknout všechny části skládacích stanů. Můžete se svobodně rozhodnout, zda si u skládacích stanů a pavilonů necháte postiknout jen jednu stěnu stanu, nebo střechu & volán, nebo jen volán. Podle toho, kde budete chtít Vaše skládací stany a skládací pavilony použít, a jaký si stanovíte rozpočet, máme pro Vás celou řadu různých provedení stanů i pavilonů, takže u nás si jistě vyberete!

Vytvořit si vlastní design skládacích stanů a pavilonů Select - s fotografiemi, logy & dalšími vlastními motivy

Potištěné skládací stany Select jsou velmi dekorativní a reklama je na nich dobře viditelná. Využijte pro Vaše skládací stany a skládací pavilony možnost individuálního potisku. Můžeme Vám potisknout buď celé skládací stany Select, nebo jen jejich části. Volán o šíři 30 cm je obzvlášť vhodný pro umístění Vašeho loga nebo krátkých nápisů. Na střeše a bočních stěnách se zase velmi dobře vyjímají velké motivy a fotografie. Umístěte na velkou plochu Vašich skládacích stanů texty nebo grafiku zcela dle Vašich představ. K vytvoření designu Vašich skládacích stanů a skládacích pavilonů můžete použít náš interní program Visprodesign®, ve kterém najdete bezplatné cliparty, jedinečné motivy na pozadí a množství fontů písma. Důvěřujte službám Vispronet®. S ním bude Vaše reklama účinná a trefná. Záleží jen na Vás, zda si necháte natisknout na střechu Vaše logo nebo na stěny stanu umístíte větší množství textu. Se skládacími stany Select a skládacími pavilony Select ve vlastním stylu vytvoříte nepřehlédnutelné poutače, které Vám zaručí jedinečnou atmosféru. 

Jaký je rozdíl mezi pavilonem a stanem?

Faltpavillons individuell bedruckenSkládací pavilon je oblíbený hlavně při slavnostních příležitostech nebo reklamních akcích pod širým nebem, neboť si zákazníci, hosté a zájemci mohou již z dálky udělat představu o uspořádání a nabídce ve Vašem pavilonu. Pavilon lze také při proměnlivém počasí využít jako praktický přístřešek. Na rozdíl od pavilonů mají stany vždy stěny - jednu, dvě, nebo více - dle požadavku zákazníků. 

U Vispronet® najdete skládací stany v různých provedeních, buď v klasickém obdélníkovém tvaru, nebo jako inovativní Hexagon. Počet stěn, jejich výšku a provedení si můžete zvolit dle Vašich požadavků: stěny do poloviny, stěny od země, stěny s okny a dveřmi, nebo kompletně opláštěný stan skýtající soukromí. Udělejte dojem a využijte skládací stany jako reklamu Vaší firmy. Rozhodnete-li se pro hvězdicový stan, bude Vaše kampaň obzvlášť originální. Hvězdicový stan má průměr 12 m a díky středové tyči dělá dojem velmi vysokého stanu - a tak Vám jistě zaručí pozornost zákazníků i náhodných návštěvníků. 

Lze postavit skládací stan bez pomoci druhé osoby?

Základní výhodou skládacích stanů oproti jiným variantám se stěnami spočívá v tom, že stavbu stanu bez problému zvládne jedna osoba. Stabilní nůžkovou konstrukci stačí propnout a sloupky nastavit na správnou výšku. Pro zaručení stability Vám Vispronet® na požádání dodá i různé kotvící systémy a závaží - od háků do země a kotvících setů pro měkká podloží až po zátěžové desky a plastová závaží plnitelná pískem. U nás si můžete nechat vybrané skládací stany potisknout individuálními motivy - pak budete na zápas, prodejní akci nebo veletrh připraveni perfektně.

Jak si mohu sám vytvořit grafiku na skládací stan nebo pavilon?

Abychom Vám mohli potisknout Váš skládací pavilon, potřebujeme k tomu tisková data. Ta můžete buď v hotové podobě nahrát v našem shopu, nebo si Vaše skládací stany vytvořit sami - s pomocí našeho jedinečného programu. Stačí, když do předlohy vložíte vlastní fotografie nebo cliparty a obrázky z nabídky Vispronet® a už budete mít Vaši individuální reklamu na skládací stan hotovou.

Rádi Vám potiskneme všechny části stanu nebo pavilonu (střechu, volán, stěny i rohové bannery), s výjimkou nůžkové konstrukce, sloupků a pomůcek k ukotvení. 

Existuje příslušenství i k individuálně potištěným stanům a pavilonům?

Dekoschleifen für Faltzelte online kaufenPopusťte uzdu své fantazii a vyzdobte Váš pavilon vlaječkami nebo mušími křídly Bowflag®. Tyto doplňky snadno připevníte na sloupky stanů. Takové příslušenství se obzvlášť hodí k dekoraci, nebo k upozornění na prodejní akci.

Chcete Vaše zákazníky pravidelně informovat o Vašich nových nabídkách? Pak použijte naše vyměnitelné bannery. Díky suchému zipu se tyto bannery připevňují na volán skládacích stanů od Vispronet® velmi snadno a lze je též rychle vyměnit. Důležitým kritériem při výběru produktů je samozřejmě i bezpečný transport skládacích stanů a pavilonů. Pro zaručení dlouhé životnosti skládacích pavilonů Select a skládacích stanů Select Hexagon si v našem online-shopu můžete vybrat vhodné přepravní tašky a kufry. Díky rukojeti a integrovaným kolečkům bude pro Vás transport i velkých stanů hračka a Vaše stany budou dobře chráněny i při skladování.

Je cena za potištěný stan závislá na množství potisku?

Při potisku skládacích stanů u Vispronet® cena nezávisí na volbě barev. Nejprve si musíte rozmyslet, jak by měl stan nebo pavilon vypadat, a podle toho se bude řídit i naše nabídka. Můžete si nechat potisknout jednu stranu nebo všechny strany. Tisk provádíme v barevném modelu CMYK – a na přání s použitím až 12 přímých barev.