Skládací stany a pavilony Basic

Odolné skládací párty stany a pavilony Basic s ocelovou konstrukcí s povrchovou úpravou komaxitem přesvědčí svou vysokou stabilitou a dlouhou životností. Jsou dostupné ve 3 velikostech. Díky nůžkové konstrukci jsou během několika minut postavené i opět složené. Sloupky jsou vyrobené z šestihranného profilu a zaručují celé konstrukci velkou nosnost. Průchozí výška je stupňovite nastavitelná na 4 úrovně. Skládací stany / pavilony Basic lze plnoplošně potisknout, jsou UV stabilní a voděodolné, švy jsou nepromokavé. Pro větší odolnost tisku proti poškrábání lze objednat volitelnou ochrannou laminaci.

Individuální veletržní párty stany pro Vaše akce – od Vispronet®

Messezelt Basic in 4 GrundfarbenEventy a akce konané pod širým nebem jsou závislé na počasí, a proto vždy musíte počítat i s deštěm. Minimalizujte riziko nezdaru koupí veletržního stanu, který odolá všem povětrnostním podmínkám. V sortimentu firmy Vispronet® najdete velké množství různých reklamních párty stanů a pavilonů dle Vašeho přání. Mezi naše cenově výhodné modely patří řada stanů Basic, které můžete použít buď jako skládací pavilon bez stěn, nebo jako stan s praktickými stěnami. Vyberte si z našich jednobarevných nebo individualizovanýc h modelů.

Stěny stanů dodáváme v těchto variantách:

  • • plná stěna bez oken
  • • stěna do poloviny 
  • • stěna s okny
  • • stěna s dveřmi
  • • stěna s dveřmi a okny

Stěny mají mnoho výhod - ochrání Váš stan z jedné strany nebo z více stran před prachem, deštěm i větrem a navíc máte k dispozici další reklamní plochy pro Váš potisk – ideální i pro častou změnu reklamních motivů na veletrzích a eventech.

Koupit skládací stan na propagaci firmy

Vnější vzhled dobrého veletržního stanu je velmi důležitý, ale pro výběr produktu to není jediné směrodatné kritérium. Např. při venkovním používání jsou často stěny stanu, střecha i konstrukce vystaveny náporu větru, deště a přímému slunci, a tak by měly být co nejodolnější.V onlineshopu Vispronet® najdete pevné skládací stany Basic, které se vyznačují kvalitou za rozumnou cenu. Jsou vybaveny nůžkovou konstrukcí s pákovou aretací a spoje mají z pevného plastu zesíleného skelným vlákenem, a proto jsou optimální pro Vaše outdoor eventy. Klikový mechanismus navíc zaručuje pohodlné vypínání střechy.

Messezelt Eco mit quadratischehn StahlprofilNaše veletržní stany Basic mají stabilní konstrukci s šestihrannými ocelovými profily s povrchovou úpravou komaxitem. Ovrstvení je béžové, s hrubým povrchem. Profily mají průměr 40 mm, stěny sílu 1 mm. Konstrukci doplňují pevné trojhranné nohy z oceli. Objednejte si Váš nový veletržní stan o velikosti 3 x 3 m, 3 x 4,5 m nebo 3 x 6 m o celkové výšce 335 cm. Maximální průchozí výška skládacích stanů Basic je 205 cm, lze ji však nastavit na 4 různé úrovně a přizpůsobit tak Vaší požadované výšce. Naše standardní reklamní stany odolají síle větru stupně č. 6, a tudíž jsou stabilní i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Potisk veletržního stanu vlastním designem 

Na výrobu reklamních stanů od Vispronet® používáme kvalitní obtížně hořlavý polyester Variotex®, který Vám zaručí bezpečnost i při večerních akcích se svíčkami nebo ohňostrojem. Jednobarevné i potištěné plachty veletržních stanů vykazují vysokou světlostálost, stupeň 6 - 7, a díky kvalitním materiálům jsou voděodolné do sloupce vody 2.000 mm. U nás si můžete nechat potisknout buď bílý veletržní stan, nebo si zvolit barevnou variantu. Na výběr máme čtyři základní barvy: bílou, černou, modrou a červenou a 21 přímých barev. Dodatečná laminace ochrání Váš stan před poškrábáním a zajistí mu dlouhou životnost.

Koupit praktické příslušenství pro veletržní stan 

Hexagon Messezelte bestellenChcete, aby Váš veletržní stan byl vidět již z dálky? Nebo si ho chcete individuálně vyzdobit pro slavnostní událost? Pak jsou naše reklamní předměty - s tiskem nebo bez tisku - tím správným rozhodnutím. Vispronet® má pro Vás široký sortiment nejrůznějšího zboží od klasických zmrzlinových vlaječek na stánky, přes rohové bannery a muší křídla Bowflag® až po dekorační stuhy a závěsy.

K uskladnění jednotlivých stěn stanů máme pro Váš přepravní tašky klasické nebo na kolečkách a různé přepravní kufry. Navíc si v našem příslušenství můžete vybrat praktické úchyty a držáky, dále závaží a desky k zatížení konstrukcí nebo stylový skládací nábytek.

Objednejte si nyní Váš veletržní stan u Vispronet® a profitujte z mnoha výhod, jako např.:

  • osobní poradenství s využitím chatu nebo telefonické podpory
  • uložení Vašich tiskových dat po dobu 365 dní
  • bezplatný program Visprodesign® k tvorbě Vašich grafických podkladů
  • a mnoho dalšího.